Skoči na vsebino

cip tuning v narekovajih


Tomek

Priporočeno sporočilo

Lahko da je hotel dvignit vrednost. Ali ga pa plin j..e v glavo in se mu ne da ve? obadat s tem. Ali je pa mislil avto met ?e neki ?asa in si je prmislil. Bog vedi zakaj. Je pa avto ?e neki ?asa na netu. ?e par mesecev.

Dvomim, da bi vlo?il tiso?aka nato bi se pa premislil :D

 

 

Ce te rumena barva ne moti, lahko unemu menjavo ponudis, ker on pa morda lazje proda avto s sibkejsim motorjem in bosta oba2 zadovoljna:)

A to misli? mene ali Tomeka ? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je te ful ?koda ker mam 114k prevo?enga in sem drugi lastnik je pa od novega pr bajti  :zvizga:

tko da edina varjanta je da dam moji to pa kupim ?e eno itak smo zoom zoom familija 

 

fotr ma CX5 2015 mat mazdo2 2006 brat ma 6ko gta 2008 punca njegova ma 3ko 2013 js pa to tko da ena gor al dol  :lol:

ZoomZoom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da bi vlo?il tiso?aka nato bi se pa premislil :D

 

 

 

A to misli? mene ali Tomeka ? :)

Njega :)

 

FAMILIJA prve Mazdine lige! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.