Skoči na vsebino

Prednje zavore


Priporočeno sporočilo

Sicer imam ze odgovor od drugega mehanika, ampak bi vseeno vprasal, ce se kdo spozna na zadeve:

 

Kaksna je moznost, da ti pri mazdi 6 v 15.000km (5 mesecih) zmanjka prednjih zavornih ploscic do te mere, da zacne disk na grobo tresti pri zaviranju?

 

Seveda pri podatku, da naj bi prve ploscice drzale do nekje 65.000km, takrat pa naj bi jih naceloma zamenjali? Stil voznje pa se vmes ni spremenil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel tudi te?ave z zvitimi diski (beri v tem topicu)

 

Zgleda, da z nujo zmanj?evanja proizvodnjih stro?kov tudi v Mazdi ?edalje bolj posegajo po cenenih materjalih :( ?al

 

nekako to ?e razumem (?eprav mi ?e zdale? ni v?e?) ampak, da tega ne priznajo (vsaj potihoma) in posku?ajo krivdo speljat na uporabnika, to je pa en velik NO NO.. :angry:

 

potem se bodo pa ?udili, ?e bom zaradi takih stvari ?ez pet let mogo?e ?el nazaj na Korejca :huh: ne saj ?e ni tako hudo :ouje::D:D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.