Skoči na vsebino

Odstopanje laka na plati??ih


Priporočeno sporočilo

Tr?ni in?pektorat jih lahko po zdravju vpra?a...

Isto trese ce se menjajo naprej nazaj.

Problem je da so tolikokrat menjavali, da so tudi sama platisca opticno poskodovali. Tako da ko se bodo platisca ponovno menjala in ce ne bo ok imam plan k vulkanizerju it.

To bi ?el lahko ?e takoj. Pove? jim da trese in da bo? pri vulkanizerju probal centrirat preden bo? mel sfukan cel avto. Seveda bojo stro?ke oni krili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Saj clovek vec ne ve ce se delajo norca ali kaj. Iz konca junija imam elektronsko posto takratnega vodje servisa, da so platisca narocena in bi naj prisla 19. julija.

2 meseca in pol sem vsak drug teden klicaril in spraseval, zmeraj odgovor da zal se niso prisla (medtem je takratni vodja servisa dal odpoved).

 

V zacetku oktobra pisem se na MMS, kjer dobim odgovor da platisca, narocena zame pri tej in tej avtohisi, zal trenutno niso dobavljiva zaradi velikega povprasevanja (japajade).

 

Prejsnji teden klicem na avtohiso zaradi montaze zimskih gum in povprasam se glede platisc. Seveda gospod ni nicesar vedel in po celi razlagi se mu zazdi da le nekaj ve in da platisca niso narocena, da bi moral avto tja pripeljati da se 1x vse pomerijo - seveda mi v vseh 3 mesecih tega nihce ni rekel, zmeraj je bil samo odgovor, da se niso prisla.

Sem mislil da bom znorel. Jutri imam termin, kamor jim bom nesel izpiske mailov in izpiske telefonskih klicev. Trzni inspektorat je tudi ze obvescen.

Naj grejo nekam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojma nimam, sem vmes govoril tudi z bivsim vodjo servisa in mi je rekel da so vsa 4 bila se 1x narocena, ker masina na nobenem platiscu ni nic pokazala. Tako da kaj mislijo sedaj merit bom jutri videl.

Merit tvoje / va?e potrpljenje verjetno, ker tole je pa KATASTROFA, kar se ti?e odzivnosti in ignorantskega ping-ponga!  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno res moje potrpljenje, ki ga pa sedaj ni vec.

Ni mi jasno kako si lahko neko podjetje to privosci.

Tako da nz zeno sva razmijala se o bakupo Mazde 3 zanjo, sedaj je 100% ne vzameva in bo druga znamka, jaz pa bom tega tudi verjetno prodal in zamenjal znamko. Ne da se mi vec :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj clovek vec ne ve ce se delajo norca ali kaj. Iz konca junija imam elektronsko posto takratnega vodje servisa, da so platisca narocena in bi naj prisla 19. julija.

2 meseca in pol sem vsak drug teden klicaril in spraseval, zmeraj odgovor da zal se niso prisla (medtem je takratni vodja servisa dal odpoved).

 

V zacetku oktobra pisem se na MMS, kjer dobim odgovor da platisca, narocena zame pri tej in tej avtohisi, zal trenutno niso dobavljiva zaradi velikega povprasevanja (japajade).

 

Prejsnji teden klicem na avtohiso zaradi montaze zimskih gum in povprasam se glede platisc. Seveda gospod ni nicesar vedel in po celi razlagi se mu zazdi da le nekaj ve in da platisca niso narocena, da bi moral avto tja pripeljati da se 1x vse pomerijo - seveda mi v vseh 3 mesecih tega nihce ni rekel, zmeraj je bil samo odgovor, da se niso prisla.

Sem mislil da bom znorel. Jutri imam termin, kamor jim bom nesel izpiske mailov in izpiske telefonskih klicev. Trzni inspektorat je tudi ze obvescen.

Naj grejo nekam...

Te popolnoma razumem in jaz bi na tvojem mestu tudi izgubil ?ivce. A ni ?koda, da s takimi bedarijami in nor?evanjem iz strank oz. lastnikov delajo slab vtis znamke. Ne razumem ampak res pa ne razumem MMS da so tako levi in tako neodzivni. Ne vem o?itno jim gre predobro. Morali bi se zavedati da ravno poprodajne storitve in odnos naredi pozitiven odnos lastnikov do znamke. Avto zna skoraj vsak prodati.

Res ti ?elim, da ?im prej re?i? zadevo.

A lahko prosim sporo?i? na katerem servisu se ti to dogaja. Naj se ve kdo te tako grdo se opro??am nateguje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pred tem so ostali garancijski zahtevki vsi bili reseni brez problema.

 

No se povzetek kaj je bilo vse ze menjano do februarja, ko je avto bil star sele 8 mesecev:

- sprednji zarometi

- obojna zunanja ogledala

- naprej usmerjena kamera

- racunalnik naprej usmerjene kamere

- neke gumice na podvozju spredaj

- platisca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pred tem so ostali garancijski zahtevki vsi bili reseni brez problema.

 

No se povzetek kaj je bilo vse ze menjano do februarja, ko je avto bil star sele 8 mesecev:

- sprednji zarometi

- obojna zunanja ogledala

- naprej usmerjena kamera

- racunalnik naprej usmerjene kamere

- neke gumice na podvozju spredaj

- platisca

Ojoj  mi je prav hudo, da si imel toliko te?av. No pa saj, ?e so na servisu korektni in uredijo tako kot se spodobi ?e gre, samo da te pa s plati??i tako zezajo pa je malo preve?.

Upam, da to uredi? in da bo? potem imel mir in u?ival v avtu. Upam tudi, da sam ne bom imel toliko te?av.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..lp sem mislil ,da si ?e dobil te feltne..verjetno bi mogel prej ve? .....te?it

Ok...probaj zdaj to zrihtat...samo to je RES malomarnost...nekoga na tem mazda servisu...

Sramota..?e ne probaj na drugem mazda servisu.ps.?e ne pridi na obalo..bomo kaj tam, zrihtal hitreje

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bom imel sreco :)

 

sem pa medtem ze nov problem reklamiral in sicer je volan na krakih ze izrabljen, in se prav sveti, kot da bi avto imel 200k km. Je tudi narocen oz. treba pocakati na novo leto, ker bodo baje menjali dobavitelja, kar pomeni, da se zavedajo tega problema.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bom imel sreco :)

 

sem pa medtem ze nov problem reklamiral in sicer je volan na krakih ze izrabljen, in se prav sveti, kot da bi avto imel 200k km. Je tudi narocen oz. treba pocakati na novo leto, ker bodo baje menjali dobavitelja, kar pomeni, da se zavedajo tega problema.

Kako je pa kej s prestavno rocico-bunkico?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.