Skoči na vsebino

Fiat Barchetta 1.8 millenovecentonovantanove


jures

Priporočeno sporočilo

Zamenjati sem hotel tudi sve?ke a jih je nek kreten tako zategnil, da sem se bal da jih bom odlomil....bom probal se s fajn segretim motorjem.

 

A pozna kdo ?e kak trik na to temo?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjati sem hotel tudi sve?ke a jih je nek kreten tako zategnil, da sem se bal da jih bom odlomil....bom probal se s fajn segretim motorjem.

 

A pozna kdo ?e kak trik na to temo?

 

poskus z moment klju?em :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako anteno si to dal?

Ebay neki, 17 cm

poskus z moment klju?em :)

Bom probal najti thx

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4. dan

 

Segreta je dala sve?ke ven....menjane

Pobarvane - popravljene luci (pocene stara barva) treba jih je se spolitat

Zamenjane vse zarnice

Menjana rocka ?altkebla

Zamenjane vse notranje mini zarnice za osvetlitev stevcev in knofov

Usnjene prevlek - malo prevelike se morajo vsesti :)

Dve novi gumi spredaj

Poflikana streha

 

Br?eta je na cesti!!!

post-2637-0-85294500-1461182688_thumb.jpeg

post-2637-0-75918600-1461182721_thumb.jpeg

post-2637-0-73663300-1461182757_thumb.jpeg

post-2637-0-24800100-1461182779_thumb.jpeg

post-2637-0-59922800-1461182797_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ostaja samo se par malenkosti, meglenke, hupa....pa ena pocena cev. Pa ABS ji dela :)

 

Potem pa samo se pragovi, kar bo pa Anze zrihtal.

 

Motor pa preseneca, izjemno lepo vlece ze od 2000rpm, in je se vedno zivahen. Tudi zvok ma dokaj moski ta avto.

 

Smesno je edino ko v rondoju das gas pa gre zadek avta v liniji avta....fwd jebi ga :). Ampak gre pa k prliman

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meglenke delajo.

 

A kdo ve kaj je fora pri rikverc lampi. Na prestavni rocici ne najdem nikakrsnega stikala - kako avto ve za rikverc?

 

Ta mi tudi se ne dela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se mi je posvetilo potem....a ne vidim nic bo treba dvigalo.

 

Hupa tudi zrihtana :)

Ima celo dvojno napeljavo, zice ble v luft.

 

Zelo verjetno je kaj enakega na stikalu na menjalniku. Kar sedaj ostaja zadnja stvar!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Goriske tablice z vrtnico so men najkulejse! Se strinjate? :)

 

@JureS, Dobro si SE je lotil in razlika pred in potem je konkretna! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ne bo žar, ker ni sigurno vreme, bodo narezki in iz pečice par svari... 
    • Tudi če mi Grk tanka, rečem kartica in basta. Pa si ne more nič zaokrožit 😉   Samo to bom rekel, ker ne mislim politike mlet.   Kdo le je zdravnikom dvojne plače izplačeval. V Nemčiji in Avstriji so imeli kakih 500€ na leto korona dodatka. Zdaj pa štrajkajo, ker ni korona dodatka. V koroni smo se zapufali tak, da glava peče. In žal nisem bil v pravem poklicu, da bi mi kaj kapnilo.
    • Če boš ti pekel in stregel se boš pa nadelal🤣
    • Heh, v Grčiji pa sploh sam ne moreš tankati, vedno stric na črpalki....in vedno na okroglo na eur, brez računa, boli njih....grki lagano sportski, boli njih eu regulativa.... @godlike in ostali....žal je bencin/dizel edina ali pa ena od redkih zadev, s katero se lahko pohvalimo da so nižje kot drugje, no sej so tudi plače, heh....🤔🤣, naši politikom je pa itak vseeno, saj imajo itak vse sponzorirano in free...(p.s. če bi jaz na leto zaslužil 2mio eur v državni firmi bi mi bilo tudi čisto vseeno koliko je benz in vse bi mi bilo poceni in super v SLO....ampak realnost je drugačna, folk pa dela za manj kot 800eur/mesec (neto).....)
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.