Skoči na vsebino

Steklo na voznikovih vratih se ne zapre do konca


Priporočeno sporočilo

Na M6 (letnik 11/2008) se mi je v?eraj pojavila te?ava in sicer steklo na voznikovih vratih se mi ne zapre do konca (kot bi nekaj ti pred zaprtjem zablokiralo zaprtje do konca) pa ?e tudi gumb za zaprtje dr?im do konca zapiranja stekla. Steklo se sicer zapre a se sli?i ?um (ne zatesni do konca). Kako re?iti te?avo saj grem jutri na dopust.


Se opravi?ujem da sem pomotoma objavil temo na napa?nem delu foruma.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

 

Na M6 (letnik 11/2008) se mi je v?eraj pojavila te?ava in sicer steklo na voznikovih vratih se mi ne zapre do konca (kot bi nekaj ti pred zaprtjem zablokiralo zaprtje do konca) pa ?e tudi gumb za zaprtje dr?im do konca zapiranja stekla. Steklo se sicer zapre a se sli?i ?um (ne zatesni do konca). Kako re?iti te?avo saj grem jutri na dopust.

Se opravi?ujem da sem pomotoma objavil temo na napa?nem delu foruma.

 

 

Po popravilu pri Pelkotu v letu 2016 se mi je ista zadeva pojavila znova. Kaj narediti ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tapeto z vrat dol pa pogledat kje se zatakne  in zakaj ne gre ?ipa do vrha. Mogo?e se da vodilo  kaj prilagajat, govorim na pamet,la?je bi povedal ?e bi videl kaj se zgodi pri razdrtih vratih.?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bi ti raje priporocal, da gres do kakega licarja (ala Anze) ti bojo zrihtali

 

ga ne poznam (Ale?) ima? mogo?e kak?no GSM ?tevilko ali naslov - lahko tudi na zasebno.....je to tisti zraven Pelkota

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ga ne poznam (Ale?) ima? mogo?e kak?no GSM ?tevilko ali naslov - lahko tudi na zasebno.....je to tisti zraven Pelkota

 

Anze je na Verdu (AC Tomc) >> http://www.mazdaklub.si/2012/07/avtocenter-tomc/

 

Tisti licar zraven Pelkota pa je LAK TOM >> http://www.mazdaklub.si/2014/06/lak-tom/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Anze pa mail....:) on je v delavnici, njega se klice....

 

Rec da te jure pa labi posiljata

 

?+386 31 367 275?

 

Jaz peljem micro 15 ali 16.2 tja ce bos rabil se kak prevoz (ne vem iz kje si sicer)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem mu hotel v?eraj pisati na mail pa mu ne dela, ne dela tudi njegova internet stran......

 

Sem videl, da ima drug naslov ... sem nasel se njegovo FB stran, kjer so malce drugacni podatki ... tudi e-mail naslov je drug... Sem popravil podatke na strani mazdaklub.si ...

 

1689329_1059172480779073_204127216444987

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sva govorila danes po telefonu in je rekel da na?eloma on tega ne dela, mi je pa dal nasvet naj probam s Cet-om (za pomivanje posode) o?istit utor. Sicer pa ?e ne bo ?lo se bom obrnil na Simona (Pelko).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cet.....?   ?ak a se ?ipa dejansko zatakne nekje proti vrhu(se vidi da nekako pride ?ipa do konca vodil)  al se ?ipa te?ko premika po vodilih? Sam vpra?am.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cet.....?   ?ak a se ?ipa dejansko zatakne nekje proti vrhu(se vidi da nekako pride ?ipa do konca vodil)  al se ?ipa te?ko premika po vodilih? Sam vpra?am.

 

Ne zatakne se ne, tudi premika se normalno po vodilih, le malo pred vrhom gre ven iz vodil in nato do konca - kot bi naredil en obvod....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sva govorila danes po telefonu in je rekel da na?eloma on tega ne dela, mi je pa dal nasvet naj probam s Cet-om (za pomivanje posode) o?istit utor. Sicer pa ?e ne bo ?lo se bom obrnil na Simona (Pelko).

 

Tole sem sprobal ?ez vikend in ni pomagalo, ?umi ?e vedno.......

 

 

Vsak silikonski sprej (npr. Tekasol) ali kak?en poseben (avtomobilski) ?

 

http://www.tkk.si/si/izdelki/izdelki-glede-na-lastnosti/montiramo-in-tesnimo/tekasol/tekasol-silikonski-sprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.