Skoči na vsebino

help me!


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 67
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Samo tak za info. v BG modele nikoli niso vgrajevali V6 motorjev, razen ?e jo je dal kdo naknadno noter...! In koliko si dal za motor, no za cel avto ko si ga kupil ?e ni skrivnost? Kaj ti si ?e cel avto kupil, ali samo motor? Deluje mi tako kot da samo nekaj govori? ni? pa ni od tega res kar pi?e?, ko bom videl slike od avta in motorja ti bom verjel o tvoji 1,8 V6 Turbo ma?inci! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SORRY :rozico:

 

ja 1.8 motor od enake mazde (323f BG) s tem da ima 6 cilindrov zato se temu re?e DOHC motor.

turbina je pa bila naknadno vgrajena.

 

ko bi vsaj vedel o ?em govori?...

 

KLIKNI TUKAJ !

 

2x premisli, 1x povej !

 

namre?, DOHC ni odvisen od ?tevila cilindrov... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj ga tako napadate??? Stvari ki so nam jasne, niso vsem...zato je pa forum in lahko vprasas kar koli ti padne na pamet :)

 

 

itaq... samo, potem se to pa? vpra?a... se lepo napi?e npr: Pozdravljeni na forumu, a mi lahko kdo prosim razlo?i kaj pomeni DOHC, ker imam V6 motor, pa me zanima kaj to pomeni ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no! In ?e vedno ve?ini pomoje ni jasno kak?en je to motor? Ker kolikor vem serijsko so bili v teh avtomobilih le 1.8 turbo. 1.8 V6 pa v Mx-3kah... Torej ho?e? povedat, da ima? 323, ki ima motor od Mx-3 plus dodano turbino??? :blink:

Kje si to kupil, ker zdaj ti bom pa naravnost povedal: O?itno si se lotil enega projekta brez predznanja. ?koda, da si ?e vse kupil, ker prej bi lahko malo povpra?al na forumu (?e ga prej nisi poznal pa kogarkoli, ki se malo spozna).

Kaj, ko bi ti kdorkoli to vsaj malo poslikal, pa ti bomo mi povedali kaj ima?... Sicer so ti pa to ?e vsi napisali, ti pa ?e ni?... Nobenih slik. Oprosti, ?e smo dobili napa?en vtis ampak deluje? kot da naklada?- postavi se v na?o ko?o pa bo? razumel: Pride nekdo na forum in nam razlaga svoje velike na?rte ni?esar pa ne doka?e... :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jao folk jst se opravi?ujem res sm ga mal usral.jst sm hotu vidit kaka bo reakcija in kak?na bodo mnenja glede tega motorja. PRIZNAM da ga ?e nism kupu ampak res se je prodajala enaka mazda z omenjenim motorjem (tut sam nisem mogu verjet, da to sploh obstaja) sem ga pa res hotu kupit zato sem pa raje prej upra?al kak?en je ta motor in kak?ni problemi obstajajo za vgraditev. Ampak ?al tega motorja ni ve?. Se je pa prodaju na Ebay-u zdej ga pa ni ve?. sem pa tut kontaktiru z osebo ki ga prodaja prek e-mail pa mi je povedu da ga prodaja za gromozansko ceno 250000 SIT zato sem pa upra?u ?e se sploh spla?a. Se pa res opravi?ujem kr sem se tak grd zlagal. pa ne mi zamerit

 

 

sramezljiv:rozico::rozico:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kok bi prsu volan?

 

 

ja zdle ne vem ga bom pa upra?u. ti mi sam povej od kirga avta je, kak materijal bi rad mel, pa ka vse bi rad mel oble?en (cel volan al sam obro?)

 

 

 

hehe sem vedo da nas je napizdo po dolgem pa po ?ez <_< , pa ko jo je peljal ?e mu je tablica dol padla.... :hohoho:

 

 

hahaha. sej se ni treba zdej norca delat :angry::angry:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa res opravi?ujem kr sem se tak grd zlagal. pa ne mi zamerit

sramezljiv:rozico::rozico:

 

Ok pravijo, da ?e prizna? ti je pol opro??eno. ?e si cigan ?e pol pa si frei. ?ala..

Ni problema ampak lahko bi vedel, da nas ne bo? kar tako nasral oziroma bi lahko kar naravnost vpra?al... ;) Se pa priporo?amo za naprej, ?e bo? kaj rabil.

Zamerimo pa itak ne, ker nismo zamerljivi. :cheers: :mi pijemoo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok pravijo, da ?e prizna? ti je pol opro??eno. ?e si cigan ?e pol pa si frei. ?ala..

Ni problema ampak lahko bi vedel, da nas ne bo? kar tako nasral oziroma bi lahko kar naravnost vpra?al... ;) Se pa priporo?amo za naprej, ?e bo? kaj rabil.

Zamerimo pa itak ne, ker nismo zamerljivi. :cheers: :mi pijemoo:

 

 

hvala, hvala, hvala :rispekt::rispekt::rispekt:

sicer vas pa nism hotu nasrat ampak hotu sm vidit kaka bo reakcija(?e? da ga ?e mam)

 

zdej pa ?e eno upra?anje. na netu sm najdu enako mazdo z motorjem 1.8i bi blo to zdru?ljivo z mojim avtom. pa tut mi povejte al se sploh spla?a al ne, al je to preve? stro?kov, preve? dela...?

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, ni? jasno!! Glede takega odnosa in napizdovanja pa mi je vse jasno, nekateri se ho?ejo delat frajerje pa nevem kaj ?e vse preko forumov ko jih noben ne vidi v resni?nem ?ivljenju pa si lahko predstavljate kak?ni so, samo da so tukaj carji in da jih vsi ob?udujemo kaj imajo, ego ti je zrasto ne zdaj pa spet pado..? Booogi kak se mi smili?! Aja ima? sploh avto ali je to tvoj sanjski avto in ?e te kaj zanima o njem, joooooj kak?ne primerke sre?am?? :jupiii:

Lepo ?e dalje napizduj folk saj vidi? da gre, samo kaj ko sedaj mora? vse slikat, samo kaj ko ni? nima? za slikat :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha, ni? jasno!! Glede takega odnosa in napizdovanja pa mi je vse jasno, nekateri se ho?ejo delat frajerje pa nevem kaj ?e vse preko forumov ko jih noben ne vidi v resni?nem ?ivljenju pa si lahko predstavljate kak?ni so, samo da so tukaj carji in da jih vsi ob?udujemo kaj imajo, ego ti je zrasto ne zdaj pa spet pado..? Booogi kak se mi smili?! Aja ima? sploh avto ali je to tvoj sanjski avto in ?e te kaj zanima o njem, joooooj kak?ne primerke sre?am?? :jupiii:

Lepo ?e dalje napizduj folk saj vidi? da gre, samo kaj ko sedaj mora? vse slikat, samo kaj ko ni? nima? za slikat :hohoho:

 

 

?e misli? da se delam frajerja se preklet moti?!!!! ?e bi hotu bit frajer bi lahk ?e ne vem kolk stvari povedu

pa lagal ?e naprej in vam po?ilju la?ne slike!! :angry:

tak pa nism to naredu, pa ti povem da si dobu ?ist napa?no predstavo o men.

slike mojga avta bo? pa dobu kmal da vsaj neki doka?em, da le nism taka pizda kot si ti misli?!!!

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dejte se malo pomirit...brisem poste al zaprem temo?!

 

je zima...ohladite strasti ;)

 

 

:D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.