Skoči na vsebino

help me!


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

halo folk jst sem nekak nov tule pa mi ?e ni vse glih jasn! zdle mam doma mazdo 323f (bg) l.91 pa ne dobim za njo zaboga ni?. vse kar sem zdej dobu so felge pa zadnji spojler, pa ?e ta je druge barve.zej pa prosim ?e mi lahk kdo kej svetuje!!lahk dam tut jst kak nasvet,?e vas kej zanima.

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 67
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pozdrav med novimi! :jupiii:

 

Kaj konkretno bi rad mel??

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav med novimi! :jupiii:

 

Kaj konkretno bi rad mel??

 

LP

 

i??em spojlerje, pragove, lexus lu?i... itd. itd. Kr drug let bi rad pr?u na drag race v cejlu, pa je treba to mal porihtat. Jst upam da bo 165KM dost za zmagat! pa bi prosu ?e kdo pozna koga k bi mi to zrihtu. :rispekt: MMMMMMAZDA :vesel::vesel:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

165 KM==???*???? :blink: PA kateri motor ima? ti????

 

Glej kontaktiraj uporabnika na tem forumu.....PRIAM! Ti bo on znal ve? povedat...

LP daVid

 

ja zdle sm kupu mazdin motor ko je res ?pica sam not ga ?e morm ugradit. kupu sm pa DOHC V6 24V Turbo :bravo:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa misli? da bo zdr?ala boga BG tak?no mo?, pa ?e Turbo kje si pa to dobil kateri V6 motor je to??? Prvo to razmisli pa raj?i vlo?i denar v oja?itev karoserije in vsega drugega sranja pa pusti pragove in spojlere na miru, aja pa Druge zavore namontiraj obvezno gor...!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najdu sm jo v Nem?iji, za karoserijo sem pa ?e poskrbel (je ?e vse prpravlen). pa ti povem da leti ko k.... ko sm kupu mazdo s to ma?ino sm mislu da se bom razletu na poti domov. Na avtocesti sm zgubu sprednjo plastiko na ?ipi, pa ?e tablca mi je odpadla.

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ma? kej fotk? , pa prvo bremze porihtat da se bo? lahk ustavu tm k je treba :D

 

 

Ne nimam n? fotk kr si morm za bo?i?a itak kupit digitalca, da bom lahk kej fotku

bremze pa mislim da bom kr od une mazde uporabu, se mi zdi da so ?e uredu.

zdej pa res.. spojlerje rabim!!!!!!! mam kolega ko pozna enga v LJ ko dela spojlerje,

sam fotko mu mor? poslat pa je. ?e ve kdo ki naj bi se nahaju bi bil vesel. :rispekt::rispekt:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja sej je res. :vskalo:

jst tut ne vem ka ?tudiram.morm zdej na vse ?tudirat, da ne bo prepozn :hudicek:

ki pa nej dobim kake fajn zavore? jst jih ?e nism nikjer zasledil. pa kok kej stanejo,kak se jih montira...

to ?e tut ne vem

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej ?e bi pasale od kak?nega xedos ali 626 ali mx-6

 

 

ne vem ?e... no ne bom zdej neki pametn ampak dvomim zato kr ma ta mazda ful ?udn vse narjen

no mogo? pa bi... mam soseda ko ma 626 pa ga bom probu nasrat ?e bi probala.

 

Ka pa u Avstriji al pa Nem?iji bi se dobil kake ?portne??

 

 

MMMMMMMazda :vesel::vesel::vesel:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za plastiko ima? firmo ATH http://www.ath-hinsberger.de/ katere zastopnik je Skorn?ek iz Velenja, ali http://www.pakfeifer.at iz Dunaja

 

Za zadevo zavore, pa ima? dirkalno varijanto od Mazde GT-R, samo dobit jih je misija nemogo?e :hohoho: . Problem pa lahko ima? ?e o?enit motor/menjalnik, ?e ima? GT menjalnik so ?e ?anse :whatever:

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za plastiko ima? firmo ATH http://www.ath-hinsberger.de/ katere zastopnik je Skorn?ek iz Velenja, ali http://www.pakfeifer.at iz Dunaja

 

Za zadevo zavore, pa ima? dirkalno varijanto od Mazde GT-R, samo dobit jih je misija nemogo?e :hohoho: . Problem pa lahko ima? ?e o?enit motor/menjalnik, ?e ima? GT menjalnik so ?e ?anse :whatever:

 

 

jao na to pa sploh nism ?tudiru :unsure:

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja v bistvu je neki tacga. jst sm si pa vedn predstavlu da je to zarad cilindrov :vskalo:

 

camshaft :)

s tem da ni treba met 6 cilindrov da ma DOHC, lahk mas DOHC tud s tremi cilindri

 

sej ve? nism glih mehanik sam kupujem stvari k fajn zgledajo

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.