Skoči na vsebino

help me!


Ciko boy

Priporočeno sporočilo

hehe, zaradi mene ne rabi? zapirat teme ker sem samo malo provociral da vidim njegovo reakcijo ko ga...... Jaz sem hladn, pa ti? Na obali imate kaj snega??? :cheers:

 

hihi...sej vem zakaj si tko pisal...sem te skop?al eno malo v vseh teh mesecih ;)

:P

ma deeejjj...je snezilo par dni nazaj...ma sam eno malo...nic snega za sedaj...bordamo po suhem...haha :D

 

OK...dost ?akulanja...nazaj k prvotni temi :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 67
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ja zdle ne vem ga bom pa upra?u. ti mi sam povej od kirga avta je, kak materijal bi rad mel, pa ka vse bi rad mel oble?en (cel volan al sam obro?)

hahaha. sej se ni treba zdej norca delat :angry::angry:

 

od mazde 323, pa samo obroc ,da bi biu iz crnega usnja.

Upam da bo tut moj gdaj tko zgledu!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj ampak 165 KM se mi zdi mal malo za zmagat na dregu?! Al se pa motim, ampak to so konji nekje okol navadnega VTI-ja, razen njega pa so tut kaki mocnejsi avti a ne? :)))

 

Pa tut z leksuzkami ne bo nc hitrejsa!

 

Sicer pa mas tle 2 telefonske od tipa k ma ful delov za to tastaro F-ko:

040354110

031790283

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj ampak 165 KM se mi zdi mal malo za zmagat na dregu?! Al se pa motim, ampak to so konji nekje okol navadnega VTI-ja, razen njega pa so tut kaki mocnejsi avti a ne? :)))

 

Pa tut z leksuzkami ne bo nc hitrejsa!

 

Sicer pa mas tle 2 telefonske od tipa k ma ful delov za to tastaro F-ko:

040354110

031790283

 

 

joj hvala ti priam ti si zaenkrat edini ki mi ?e pomaga?. Sicer pa res, nehimo se kregat ko vidte

da to nikamor ne pelje. nisem si mislu da bote tk jezni, se ?e enkrat opravi?ujem ?e bo kej pomagal.

 

sicer pa, a ni dreganje razdeljeno na ve? skupin (od ...KM do ...KM) pa tak naprej?

 

aja ?e neki a ti ma? ta staro F-ko taka ko je na sliki, al ma? kej drucga?

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jup priam ima to kar je v avatarju. Samo pozimi ima drug odbija?. ?e ga ne bi imel, bi lahko le plu?il. :hohoho: Ima pa 1.8 16V. ;)

Nope niso po ?asih. Najprej so kvalifikacije po ?asih. Ima? v stilu pod 12 sekund (slovenski rekorderji- v svetu so razni Skylinei in Impreze prilezle pod 10 sekund), potem od 12-13 sekund, od 13-14, 14-15, 15-16, 16-17, 17+ Potem pa v kateri razred pade? tam si. In ?e potem na tekmi pelje? desetinko (ne vem nekaj takega) desetinki bolje od razreda v katerem si, izpade?. Torej, ?e si v razredu 16-17 in pelje? 15.899 izpade?. Torej mora? ?e v kvalifikacijah dati vse od sebe in ne goljufat. ?e bi bilo po (serijskih) konjih bi skupaj padle kak?ne navite turbo VTi (270 konjev) in serijske(160 KM). ?e bi mo? merili na dynotih bi vzelo kar preve? ?asa pa ?e nima veze, ?e ima en dizelski terenec 160 konjev in (spet) Civic Vti, ki bi vagal 300 kil manj...

Aja za pribli?no predstavo: Serisjski novi Colt CZT (1.5 16V turbo- 150 konjev) ima na 402m tak?en ?as: 16 sekund. Clio 1.4 16v ima 18 sekund. VTiji omajo tut okoli 16 sekund. Slo rekord ima pa Audi RS4 z okoli 500 konji. Ferrari Scgalieti ima tut 12 sekund....

Toliko o rekordih. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja odbija? je precej na isto foro narjen, sicer pa zna bit da ga bom za spomlad naredu v stilu tojote supre, pol pa bo kar konkretno, ja za plu?enje pa bi biv tut tale gospod trikotnik dost dobr! :ouje:

 

 

 

Ja za drege pa ne vem, simon vtiji majo serijsko okol 15.2, 15.4 tko nekje, no tam mal nad 16 pa je ?e moja raketa (16.2 naj bi blo), aja pa astra ta huda 2.0 150 KM ima 15.7, pa vera golf 15.4!

 

Sam najbr? je te cajte kr dost te?ko pelat v resnic! Ker itak tovarni?ki podatki so prov optimalni pogoji takrat! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam najbr? je te cajte kr dost te?ko pelat v resnic! Ker itak tovarni?ki podatki so prov optimalni pogoji takrat! :P

 

Sploh ni res, ker velikokrat je ravno kontra, da ima avto ?e bolj?e pospe?ke. Najbr? bo tut nekaj na tem, da je avto bolj nati??an in predihan. :P Recimo P106 Rallye in S16 imata oba bolj?e pospe?ke, kot tovarni?ko baje. :danzoman: Nekaj sem zasledil, da imajo v UK tut to foro neki z zavarovanjem in zato dajo tak?ne podatke. Kot recimo pri nas imamo registracijo do 100 kw in nad 100kw in so se pordajali Clioti in R19ke 16V z 99kw in 102kw. Oziroma vsaj rabljene zasledim te dve varianti in res mi ni jasno, zakaj niso prodajali samo ?vohnej variante (4 konji gor ali dol). Mo?no, da ima en katalizator in drug ne...

Uf sem ?isto s teme krenil ok naprej pa pomagajmo raj?i Cikotu ?e kaj. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa ?e neki zanima, ki nej jst dobim program, kot je microsoft picture it, al pa photoshop...

kr jst bi s tem ful mel veselje delat in bi se mi porodile nove ideje, glede zunanjosti in notranjosti

 

Namre? jst bom mel notranjost doma?e izdelave pa ?e zaenkrat nimam velkih idej,

ka bi naredu, bi mi pa ta program zelo pomagu.

?e bi pa men to kdaj uspel, ste pa vsi vabljeni k bi radi kej mel v avtu zrihtan! :vesel:

 

 

bom pa tut objavil vse slike, ko bom za?el s tem projektom.

bi pa bil tut vesel ?e bi ?e kdo imel kak?ne ideje ali predloge.

 

 

 

to bi bla ?e lahka nova tema, glede stylinga!!

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.