Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Že pol leta gledam vaje za hujšanje, pa nisem še čisto nič shujšal...
    • Pri nas se pripravlja pregon volkov, merjascev in ostale divjadi. Vsaj za nekaj časa...   Prihodnji teden bo tudi na Goriškem grmelo - Robin WWW.ROBIN.SI Začenja se mednarodna vojaška vaja Gromsko krilo – Thunder Wing 2024, ki bo od ponedeljka do petka potekala na območju občin Nova Gorica, Kanal ob Soči, Tolmin,   Nisem pa prepričan, če ne naredijo teli še več škode...
    • Zobarka je bila danes precej arogantna in pa "timing" jo je očitno matral, ker se mi je obetala zamenjava stare plombe, z lokalno anestezijo. Mi je pribila injekcijo in čez dobro minuto že pričela s posegom, seveda sem vse čutil, obenem pa nadaljnjih 2 uri, čutil ničesar v levem delu čeljusti. Je očitno tako dobra v načrtovanju, da bi jo lahko Ferrari vzel za pripravo dirkaške strategije, ohohoho
    • Če želite, da vas spremlja sreča, vsi vplačajte po 100€ na moj transakcijski račun. Nikar ne prekinjajte te verige sreče...
    • Na gradbišču: - "Suljo, jel u tebe metar?" - "Ma jok, jedva 15 cm..."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.