Skoči na vsebino

Mazda 6 2013 2.2 Dizel 175KM Avtomatik


Priporočeno sporočilo

Koliko km narediš na dan?


a.) Če delaš na dan več kot 40 km, potem je dizel nekaj, kar pride v poštev. Čim delaš krajše vožnje, ga boš zabil. Začetni motorji so imeli porodne napake, priporočam 2017 letnik ali kasneje. Moraš pa tudi pri 2017 letnikih bit previden zaradi dpf regeneracij.

b) Če delaš na dan manj kot 40 km, kupi bencinarko. Tam so vse od letnika 2013 dalje (torej G145, G165 in G192/4) varne in brez težav - tankaš in voziš. Priporočam G165 ali G192, ker je G145 prešvoh, G194 pa ima že par komponent več, ki gredo lahko v franže.

 

Za vse ostalo pa prebrskaj po forumu, o tem smo tu že veliko pisali.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je ČoAm napisal:

Ekipa,

zanimam se za nakup avtomobila Mazda 6 2013 2.2 Dizel 175KM Avtomatik. Malo so me prestrašili na servisu, češ, da ni najboljši. Da je veliko serijskih napak, itd.

Prosil bi za kakšno info. oz. izkušnjo več.

LpA

 

Na spodnjem forumu je veliko o podobnih avtih tega letnika, predlagam da si prebereš nekaj zadnjih objav (uporabiš Chrome - google translate) in si ustvariš mnenje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Če bo kdo kdaj bral to temo in se enako spraševal ROKE STRAN OD Skyactive 2.2 do letnika 2016.

 

Imel sem 2013 2.2. 175km in po 2x komplet remontu masine sem bi najbolj srecen ko sem se ga znebil, pa je bil redno servisiran na uradnem servisu in na papirju zgledal brezhiben. 

 

 

Obup od obupa

 

 

  • Všeč 2
  • Začuden 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je DM99 napisal:

Če bo kdo kdaj bral to temo in se enako spraševal ROKE STRAN OD Skyactive 2.2 do letnika 2016.

 

Imel sem 2013 2.2. 175km in po 2x komplet remontu masine sem bi najbolj srecen ko sem se ga znebil, pa je bil redno servisiran na uradnem servisu in na papirju zgledal brezhiben. 

 

 

Obup od obupa

 

 

To že vsi vemo, da so tej prvi letniki 2013 bili problematični. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.