Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 2017


Luka_

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni. 

Sem se odlocil za nakup Mazde6 2.2.d 150ks...nimam se nobenih izkusenj z Mazdo. Mogoce ,vase mnenje,prednosti...slabosti...na kaj je treba bit previden pri nakupu?

Vem,nekaj sem ze prebral,eni strogo zagovarjajo bencinca,pri dizlu da je treba pazit na dpf filter....

Se kopija linka za katero sem se odlocil.

Hvalezen bi bil za vsako mnenje,nasvet. 

Hvala

 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/auto/mazda-mazda6-2-2-cd-aut-standheizung-558157926/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

DPF filter je še najmanj. Podložke injektorjev, injektorji, veriga..

Na katerem servisu oz pri katerih kilometrih bi se moralo to preverjat? Se mi zdi ,da pri teh kilometrih se ne bi smelo bit problemov ampak sej pravim,izkusenj glede mazd nimam.

Drugace pa vecinoma avtocesta,recimo da je mestne voznje vec kot pol manj kot avtoceste.

Popravljeno od Luka_
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Mazda dizlu moraš imeti srečo, veliko sreče, pazljivost pomaga le delno, ker gre lahko veliko stvari narobe, stroški pa so v primeru težav zelo visoki. 

Sem šel čez celo zgodbo, od Mazde 6 CD 175, G165, G194. Slednja je res pravi avto, za bencinski motor skoraj ne veš, da obstaja. 

 

Če kupuješ dizla predvsem zaradi pričakovene nižje porabe-stroškov, verjetno ne bo računice. Drugo je, če želiš dober navor, ki je pri dizlih res prednost. 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Hvala 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je dvorjan napisal:

 Meni edino ni všeč vlečna kljuka, saj to pomeni, da je avto vlekel prikolico ...

 

Ni nujno, lahko je pa prevazal le kolesa 🙂

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Deeyan napisal:

 

Ni nujno, lahko je pa prevazal le kolesa 🙂

Sm tud js to tuhtu :). Lahko se pa še zmer vpraša kaj so vlekli. Da ne bo potem ugotovljeno da so vlekli konjske al pa prikolice za avte :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če kupuješ CD150/175:

- servisi na max 15kkm

- zamenjane podložke injektorjev in pregledani injektorji

- letnik po 2016 zaradi možnih težav z odmično

 

Čim fali en servis - vzami raje drugega. Če ima malo km ali pa se boš ti z njim vozil po 10km na dan…kupi raje bencinarja, ker ne bo težav.

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je NevLado napisal:

Če kupuješ CD150/175:

- servisi na max 15kkm

- zamenjane podložke injektorjev in pregledani injektorji

- letnik po 2016 zaradi možnih težav z odmično

 

Čim fali en servis - vzami raje drugega. Če ima malo km ali pa se boš ti z njim vozil po 10km na dan…kupi raje bencinarja, ker ne bo težav.

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Deseto obletnico...? Lastništva Mazde? Delovne dobe? Kredita za hišo? 
    • Nekaj se dogaja /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk /en/resource/img/ogp_default.jpg MAZDA NEWSROOM|Two all-new Mazda EV models revealed at Auto China 2024|NEWS RELEASES NEWSROOM.MAZDA.COM Everything you need to know about what's going on. Includes up to date news releases, production and sales results and archives, or sign up for your own RSS news feed. Sent from my iPhone using Tapatalk
    • Mi začne en sodelavec razlagat o tem članku.    Pa začnem malo premišljevat. Vzemimo, da je postala spolno aktivna pri 16tih letih, zdaj jih ima pa 26. Torej je to 10 let. V tem času ima ženska kakšnih 130 menstruacij, vsaka traja po 5 dni. Torej ji ostane še 3.000 dni. Imela pa je 500 spolnih partnerjev. Če moja matematika kaj šteje, je imela v povprečju vsakih 6 dni drugega..   1.) Veliko izkušenj, to moram priznati... 2.) Jaz rolic papirja na stranišču ne menjam tako pogosto kot ona moške v postelji... Kaj ženska počne še kaj drugega kot lovi moške naokoli in pomerja njihove ... ... ... saj-veste-kaj? 3.) Včasih smo ženske s precej manj izkušnjami označili za kurbe... 4.) Kako pa ve, da je spolno najaktivnejša Avstralka? Osebno zelo dobro poznam žensko, za katero iz prve roke vem, da je na poročno noč zakrvavela, od takrat naprej pa je spolno podobno aktivna (če ne še bolj), le da vedno z istim moškim... Sicer je ta ženska iz Slovenije, ampak čisto možno bi bilo, da je kakšna taka tudi v Avstraliji... 5.) Me pa zanima, kako bo gledala na svoj naziv, ko se bo enkrat v prihodnjosti njen otrok v srečal z internetom in temi zapisi?
    • Če ne moreš izbrat pograbiš vse 😛
    • Je že šlo 291m 😎 hmal bodo skakal preko 300
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.