Skoči na vsebino

Ali lahko sklatim dron?


Lojzi

Priporočeno sporočilo

Ko gre za kr?enje temeljne pravice do zasebnosti, ki spada na podro?je kaljenja javnega reda in miru, lahko posameznik obrne na ustrezne institucije, ki javni red in mir zagotavljajo v okviru svojih splo?nih pristojnosti (policija) ....

 

 

http://www.delo.si/novice/slovenija/veste-kaj-snemajo-droni-ko-letijo-nad-nami.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A jaz lahko to fr?anje ?icnem s zra?no pu?ko?

Lahko proba? ?e si trezen - mogo?e bo? zadel. Ampak, ?e te bo kdo prijavil ker strela? in ogro?a? varnost ter nima? prijavljene zra?ke bo? pla?al ve? kot lastnik drona.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcasih so nam zagrenjeni cicati zoge, ki smo jih ponesreci poslali cez njihovo ograjo (nic skode, to je potrebno poudariti) vrgli nazaj predrte. Na, zdej ko mulci sploh ne vejo kake oblike je zoga nam bodo pa drone streljali. ;)

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ga loti? s fra?o ali lokom, potem te ne morejo kaznovati, zlasti ?e ima? potrdilo, da si Indijanc.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se ti sam zdi da neki leta, priporo?am malo manj alkohola.lp

Ne bo dr?alo. Ravno obratno.

Dolgo se mi je res  samo dozdevalo, da nekaj nad zidanco bren?i. Potem, ko sem pa enkrat s kozarcem cvi?ka stopil ven iz vinske kleti in nazaj nagnil glavo in gla?,  da sem lahko srkal rujno kapljico, pa sem nad glavo zagledal tistega bren?e?ega hudi?a.

?e ne bi zaradi pitja cvi?ka moral gor pogledat, pol mogo?e sploh ne bi opazil drona.

Tako da tvoja teorija o alkoholu tukaj pade po celi ?rti....

Sicer pa ima cvi?ek tako malo alkohola, da to za taprave mo?akarje ni ni?...

In Lojzi, kot veste,  JE taprav mo?akar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej. Organiziraj strelsko mazda sre?anje. ?ar, vin?ek in fra?e pa ubij drona :jupiii:  :vesel:

To bi pri?lo v po?tev spomladi, ko se bo malo otoplilo. Imam kamin, ro?tilj, kotli?ek.....

Ampak imamo en problem. Nih?e tukaj no?e pit vina.

Malinovc, pingota, frutek.... pa ne bom kupoval, dokler je v sodih/cisternah dost dobrega vinca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi pri?lo v po?tev spomladi, ko se bo malo otoplilo. Imam kamin, ro?tilj, kotli?ek.....

Ampak imamo en problem. Nih?e tukaj no?e pit vina.

Malinovc, pingota, frutek.... pa ne bom kupoval, dokler je v sodih/cisternah dost dobrega vinca.

Pa harmoniko si pozabil omenit.....pol se ?ele za?ne akcija :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi pri?lo v po?tev spomladi, ko se bo malo otoplilo. Imam kamin, ro?tilj, kotli?ek.....

Ampak imamo en problem. Nih?e tukaj no?e pit vina.

Malinovc, pingota, frutek.... pa ne bom kupoval, dokler je v sodih/cisternah dost dobrega vinca.

 

?akaj zdaj. A ti vabi? na vino ali na cvi?ek?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj zdaj. A ti vabi? na vino ali na cvi?ek?

Seveda!

Pa ne samo to.

Narezal bom doma?e klobase, salame, ?peha, ?ebule.....kot se spodobi za v zidanco. 

Ker sem pa sli?al, da ti lepo poje?, te bom pa ?e s frajtonarco spremljal, ker druga? bo kdo mislu, da te koljejo. 

Kdor bo pa drona ubil, mu ga bom pol pa lahko za lon spohal, al pa na buzaro naredu. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.