Skoči na vsebino

Total je o?ivel tale forum!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zdej ne vem kaj je to?n razlog, sam se ful opaz razliko, ko me en cajt ni blo gor!

 

V?asih je tle gor vladalo total mrtvilo, zdej pa je kr neki novih ?lanov, pa tut stalni ?lani ste postal ful aktivni!

 

Tko da vsem skupi :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na bazen lih ni za it:)

 

Pa zakaj ne??Se lahko gre? v pokritega..... :P He he,je pa res,da na zimo smo vsi bolj not na toplem in posledi?no tudi ve? za kompom!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo kdo spisal strokovno oceno ?

 

namre?, raj?i malo manj aktiven in pristen forum, kot pa internetna ?tala ;)

 

je pa lepo da se kaj dogaja, pa da en al pa drug najde pomo? ali pa razvedrilo tule... !

 

dajmo se trudit da bo tako ?e naprej...

 

Pi*da va? ma%er&a, naredli bomo celo pi#darij# :jupiii::ouje:sramezljiv:punk::hudicek::aaaaa::jezicek:

 

p/s: moral sem

 

p/s2: tole mi je javlo ko sem prvi? hotel oddati post:

PRI?LO JE DO NASLEDNJIH NAPAK

Objavili ste objavo z ve? sme?ki kot je dovoljeno na forumu.Prosimo zmanj?ajte ?tevilo sme?kov in ponovno objavite.

 

obenem opozarjam kolego Bostija, da popravi maleknostno napako v kodi ...

majkemu, sem pisal seminarsko, pa mi je tole vljudnostno besedi?enje kar ostalo na tipkah ... ccc

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu imamo vsaj vsi eno skupno to?ko

 

MAZDA!!!

 

woohoo!!!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu imamo vsaj vsi eno skupno to?ko

 

MAZDA!!!

 

woohoo!!!

 

 

ti je ?e nima? :P

 

ccc..

 

 

JOKE ;)

 

NHF !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RedWind: mogo?e pa bo? kdaj pri?el k pameti (k Mazdi) :D :D

 

;)

 

do takrat pa... No Problemo, ti kar bodi tu :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti je ?e nima? :P

 

ccc..

JOKE ;)

 

NHF !

 

 

ma ne tako, da jo imamo v lasti, ampak kot interes al neki tazga. en ki sovra?i Mazdo najbr? ne bo prihajal na ta forum, a ne. tako sem mislil.

 

ampak jo bom imel!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dej ljudje kdaj bo eno hudo srecanje spet? :D

 

Woa zagnanec. :bravo: Saj smo ga ravno imeli. Si prekmalu od?el potem na koncu je bilo ?e neki heca. sramezljiv Bo ko bo.

Al misli? nekak?no vseslovensko sre?anje kot na Trojanah?

Tut to bi lahko spet "organizirali" recimo: Prednovoletno sre?anje (ampak je ?e malo pozno).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ne vem kaj je to?n razlog, sam se ful opaz razliko, ko me en cajt ni blo gor!

 

V?asih je tle gor vladalo total mrtvilo, zdej pa je kr neki novih ?lanov, pa tut stalni ?lani ste postal ful aktivni!

 

Tko da vsem skupi :rispekt:

 

 

Sem se ?ele zdaj prijavila na ta forum k sem rabila nasvet kako mojo mazdico spravit nazaj na kolesa. Sicer je ?e vedno na berglah, ampak mi je pa tale forum vlil upanje.. kar naprej kukam gor in berem. Taka nekaj posebnega stran je tole, ?e zlasti, ker gor vidim normalne misli brez nekega metanja.. ?lovek bi rekel kar neka toplina je na tem pageu :mi pijemoo: fajn, se mi po?asi vra?ajo upi, da bom ponovno ponosna lastnica moje lubice.. k dobivam fine koristne napotke.

HVALA VSEM VAM!

Modrost sestoji iz tega, da vzame? ?ivljenje tak?no kot je in samo v?asih sanja? o tem kak?no naj bi bilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo: Va?no da smo vsi zadovoljni in zadovoljeni.... sicer pa pride kdaj pa kdaj tudi do kak?nega konflikta...tako da tudi mi nismo popolni.... kakorkoli... Hitro po?timej avto...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.