Skoči na vsebino

Nasvet glede zadnjih vzglavnikov in otro?kega sede?a Mazda 6 SPC


GregorK

Priporočeno sporočilo

Zdravo,

 

stalno sem bil v zadregi kam z zadnjimi vzglavniki ko namestim na zadnja sede?a otro?ke sede?e.

 

Moj nasvet je u?inkovit pri sede?ih brez ve?to?kovnih pasov, kot je Cybex Pallas 2 Fix

 

gray_rabbit.png

 

 

Zadaj sem odstranil ozki rolo z mre?o za prtljago in vzglavnike zmontiral obnjene nazaj. Tako niso napoti naslonu otro?kega sede?a, ko pa sede?e vzamem iz avta imam vzglavnike takoj pri roki, pa ?e uma?ejo se ne.

 

?e je nasvet uporaben tudi za sede?e z ISO-Fixom in sredinskim gornjim pasom (kot na spodnji sliki) ne morem re?t, ker tak?nih sede?ov nimam.

 

6-190-404-zubehoer-kindersitz-80x-premiu

 

 

Upam, da sem s tem komu pomagal.

 

LP

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gornji pas imajo stol?ki za tr?i??a, kjer ne obstajajo avti s 3to?kovnimi varnostnimi pasovi zadaj, tako da takih na?eloma pri nas ne bo? videl.

 

Pri na?i hi?i imamo to?no tak?ne cybexe, vendar pa jih ne jemljemo iz avtov, tako da so vzglavniki lahko stalno spravljeni doma.

 

Obra?anje vzglavnikov je bila dobra ideja pred mnogimi leti pri mazdi 1.generacije, ko ?e ni bilo familije in sva na kak?nih bolj "divjih" potovanjih mazdo uporabljala kot "camper". Ampak to je bilo takrat,  ko so ?e izdelovali uporabne avte in ne samo lepe kot sedaj.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojla,

 

hvala za odgovor.

 

Ja, Cybexi so zakon. Tamali jih obo?ujejo.

 

 

Je pa zanimiv tvoj komentar glede gornjega pasa. Moja 6-ka ima na sede?u uho za to sidro, o?etov Tiguan tudi, pa tudi v starem Partnerju je bilo v navodilih prikazano, kje so ta u?esa.

 

Sem malo Wiki povpra?al in prebral, da morajo imeti avti proizvedeni po (in vklju?no) letu  2013 uho za gornji pas.

 

In sem se zopet nekaj nau?o :D

ZOOM ZOOM - ?ivljenje je prekratko za dolgo?asne avtomobile :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.