Skoči na vsebino

kaj menite o tej mazdi 323f l90 zanima me samo ozvo?enje


tomlc

Priporočeno sporočilo

Mi je znana tale 323f, lastnik hodi na srednjo ?olo Dom?ale.

 

 

Cena je pomoje samo za avto, za ozvo?enje pa bi verjetno hotel ?e kaj zraven, samo pomoje bi lahko zelo lep?e naredil, vsaj tepiciral in tisti mac audio woofer nekam drugam dal ne pa da ga na polico obesi. Pa ?e vse mi deluje kot da bi bilo iz Conrada

 

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje mnenje!

 

?pilat ne more glih ne vem kaj zato ker ne mor? ti med sabo me?at povsem razli?na wooferja sploh pa ne edn free air drug pa u ?katli!!!!

Pa u zaprtem prtla?niku glih ne sli?i? visokotoncev!!!!

 

Use je preve? nametano!!!

 

drago pa tud ni tole kar je not!!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zadnji odbija? je "home made",samo zelo grdo,se ful vidi.... :( Pa tudi nasplo?no se mi zdi,da lastnik tega avta ni bil pravi Mazda?,ker je slabo ohranjen avto... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se strinjam z ve? izjavami kot so da zgleda kot iz conrada, da je preve? nametano, da bi bilo lahko lep?e narejeno pa tista ?katla absolutno ne pa?e na polico lahko bi bil ?a kak?en kozmeti?en in stilski popravek tapeciranja in organizacije muzike v pritla?nem prostoru, samo za to rabi? nekaj ?asa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mi je znana tale 323f, lastnik hodi na srednjo ?olo Dom?ale.

Cena je pomoje samo za avto, za ozvo?enje pa bi verjetno hotel ?e kaj zraven, samo pomoje bi lahko zelo lep?e naredil, vsaj tepiciral in tisti mac audio woofer nekam drugam dal ne pa da ga na polico obesi. Pa ?e vse mi deluje kot da bi bilo iz Conrada

Objavljena slika

 

se strinjam ja, drga? s pa velik lep?e prodajajo za tako ceno k j ta..

btw: mrbit kdo ve kok je poraba pr 1.6 motorji?

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kratko in jederneto.Tud moj Xedos in ne vem kaj, samo tole pa je za pos.... <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.