Skoči na vsebino

Parksenzorika plus kamera aftermarket


minimalac

Priporočeno sporočilo

Meni delajo vse tipke na volanu. Avtomatski preklop tudi deluje, vendar more biti pa nastavljeno na AUX ce hocem sliko, saj mi v nasprotnem primeru pise no signal (preklopi pa vedno na RVC). Seprav ce prav razumem ti ko kupis enoto RVC povezes samo z RCA kablom (cincam) in on preko canbusa sam zazna kdaj si ti prestavil v vzvratno ? Nerabis nic lotat na rikverc luc ? To govorim za ostale radije k imajo canbus.

tako je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to me je zanimalo... potem je ravno tako treba lotat na rikverc?

Ja za napajanje kamere ja, no baje lahko na biloktero 12v zico. Chinc kabel za videoout od kamere pa gre na napravo. Zdaj v mojem primeru je poleg tega chincha bil se triger kabel ki ga na moji mazdi ni treba priklopit, ker dobi signal od canbusa. Ce nimas canbusa pa moras se ta triger kabel priklopit na rikverc.

post-5522-0-60833900-1516018845_thumb.jpg

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to me je zanimalo... potem je ravno tako treba lotat na rikverc?

eno je can bus in vklop ekrana na napravi brez dodatne napeljave, drugo pa napajanje kamere, ?e je ta aftermarket. Ker ?e ima? pa ?e kamero tovarni?ko, kot jaz na alhambri, potem je pa vse plug in play, samo radio not in v rikverc (isto s park senzorji, tovarni?ki in ka?e grafiko na napravi)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stekam. Ta triger kabel me je zjebal katerega je potrebno nalotat za radijem ce nimas can busa :). Jest sm mislu da je treba sam na rikverc zvezan pa rca priklopit v radio in zadeva spila. No sej spila pri can busu pri non can bus pa ocitno ne in je potrebno se ta trigger nalotat :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.