Skoči na vsebino

Hudi film?ki


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 65
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kva to jim dogaja!!!

 

Vaje za teroristi?ne napade!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hihihih To sem ?e vidu... NOERCI!!! Mojmu PC je se je sfuzlalo..... ko sem ta dva film?ka downloadal mi je vleklo 690 kb/s!!!!! ?zmeden??zmeden? !0 sekund in je blo use dol.... ka te delaaaaa!! :bravo::vesel:

 

Ej Sam kaj pa so to za eni afteki?????

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje, dejte vi men povedat kako pri bogu nalagate tele film?ke gor, ker ko sem jaz hotel ga nikakor ne morem. Ko probam film?ek prenesti z diska sem gor, najprej ?akam celo ve?nost, da lahko ?ez ?as ugotovim da je bilo vse brez veze ker se ni preneslo ni?.

:angry:

Imam namre? kar nekaj film?kov ki bi vas verjetno zanimali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej se to meni isto dogaja....mi ne sprejme formata..... :ne vem:

 

 

Sam ga raj?i nalo?im nekam drugam pol pa potko do tam zalimam tle na forumu...... :bravo:

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glej ena od opcij ti je ta...da film?ek nalo?i? na server...recimo na badongo.com, alpa putfile.com,

 

Pol pa tle na forumu samo potko (www.blabla.com/blablabla/mazda.html) prekopira? sem gor.... to je to..

 

 

?e ti pa rabi knjigica PC za telebane...jo imam jest ?e doma! Ti jo podarim! :bravo::P

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta drug film?ek mam jaz v WMV formatu pa ?e dalj?i (cel komad :P ). Men so tile arabci tolk hecni ej. Vsi v unih tradicionalnih oblekah pa peezdarije delajo po cesti. Morda sem bolan ampak ?e bolj hecni so ko laufajo pred avtom. v tistih kiklah je vse skupaj bolj jalov poskus. :hohoho:

Pa tile avti so pomoje FWD! Prednji pogon rulz! :bravo:

Itak je za tele naftarje avto potro?ni material. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Da ne odpiram nove teme... Sicer je oglas za Hondo... ampak meni je megaaaaaa...

Honda...

 

Lahko me lin?ate ampak: Mater je huda! Motor se o?itno obrne kot pri F1 zvok pa je ?e pri ni?jih obratih dirka?ki in obljublja nekaj slastnega. :rispekt: A mi kdo ?enka ene 5 milijon?kov?

Samo je pa svinjsko draga tale Hondica. ?e osnovni model. Eh ja ugotovili so, da so priznana znamka, ki si lahko dovoli navite cena (VW.press). :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo tud mel bolho kt mulci sam ni blo takih pospe?kov!!! :P:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

?e nekaj kar bi rad delil z vami! :P

Top Gear testira starega Hiluxa

Glede na prve teste lahko re?em samo: Temu se re?e babji avto. Je dovolj neuni?ljiv. Kasneje se mi je ?e smilil. :blink: Norci! Samo ?e pri minus 15 ga niso testirali kar bi zdajle pri?lo prav. :P

V zadnjem tednu sem bil bolj ganjen samo ?e danes ko sem obrnil Final Fantasy X-2. :rispekt:

 

Pa ?e nekaj za vse ljubitelje Subarujev!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sam ti od top gear-a so norci.... svaka jim ?ast... Avto pa hm... kaj nej re?em... ZAKON!! :rispekt:

 

 

Ej kaj mi lahko kdo pove na katerem BBC-ju je top gear pa kdaj... bi ful rad gledal pa ne najdem nikoli...

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.