Skoči na vsebino

Mazda EPC online?


Aless

Priporočeno sporočilo

Na 2.0 dizla bi dal dvojni izpuh, mi lepse zgleda in se odbijac ima pripravljeno.

 

 

To bo @iceman22 vedel, ker je to naredil na svoji sestici ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha. Daj iceman podaj vec info o dvojnem izpuhu.

Evo vprasanja:

1. Ali je sredinska Y cev enaka na vseh modelih z dvojnim izpuhom?? 2.0, 2.5 benz in 2.2dizl??

2. Ali je levi lonec enak na vseh modelih ali je razlicen??

 

P.s. ve kdo za kako razbitino kje dobit dele??

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja sej res ti imas samo en lonec... sem cist pozabil (dizel pa te fore). Lonec ziher ni isti ker ima 2.0 svojo katalosko in 2.5 svojo (kar pa ne pomeni, da ne pase). Ce slucajno nebos dobil Y cevi lahko kupis samo lonec in sem skoraj preprican da bi se dalo samo stukat na original zdajsno cev. Zadnji desni lonec ima 1.8 in 2.0 isti 2.5 ima pa svoj lonec oz. svojo katalosko. Zadnji levi lonec (kar ti potrebujes) ima pa 2.5 svojega in pa 2.0 svojega, vsaj kar se kataloskih stevilk tice :). Jest bi vzel od 2.0 benz komplet Y cev z lonci vred in dal na dizla. Prej se ?e pozanimaj pri kaksnemu mehaniku za auspuhe. Ce se ne motim je to naredil jost na svoji 2.0 benz prva generacija in sicer je imel samo en auspuh in je potem vzel od nekega razbitega dizla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uh jst sem tako naredu da sem samo pozagal in zasvasal en Y vmes. Lonec je pa od nekega drugega avta. Nosilce sem nove zasvasal itd.. drugace pa imas nekje na stajerskem nekoga ki ima par 6 razbitih pokvarjenih gres do njega in kupis. Vem da mi je ponudil za 100e oba lonca.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj po?vasat se da marsikaj, samo sem ra?unal na plug&play varianto.

Na ?tajerskem je verjetno ?erbinek, ki je mel odpad z mazdami in fordi, bom ?el tja pogledat ?e ?e ima kaj.

Hvala za informacije, poro?am ko kaj zrihtam s temi izpuhi.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.