Skoči na vsebino

Visa kartica


jures

Priporočeno sporočilo

?ez vikend bom v Nem?iji, a jo bom lahko tam namestil?

Ne... fizicna lokacija pri tem ni vazna...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potm tudi Android Auta ne moram tam gor dobiti  :vskalo:

Ne... prav tako pa ga lahko namestis iz apkmirror.com ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potm tudi Android Auta ne moram tam gor dobiti  :vskalo:

Samo googlaj android auto apk pa ga dobi? tud na Trojanah :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja saj iz apk mirror sem AA ?e dol cuknil, pa sem vseeno ?elel, da bi bilo original, da bi se samo posodabljalo 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj bi se ti moralo

 

Ne drzi... ce ni namesceno preko Play Store in ce ni na voljo za tvojo regijo, se ne posodablja samo...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro, rocno gre

 Gre edino na enak nacin, kot prvic... torej poisces na APKmirror novejso verzijo in jo namestis...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne morem trditi, ?e dolgo nisem ve? na Androidu, spomnim se le da ko sem ?el na google play, my apps, da em imel za klikniti posodobi (kljub avtomatski posodobitvi), res da je tega 2 leti ze :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sel preverit na Huawei Mate20 Pro... in med ?Moje aplikacije? sploh ni teh, ki sem jih namestil preko apkmirror (Android Auto, Google Pay)... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je ne gre posodabljati preko GPlay,

 

ne morem pa nastaviti Vise za brezsti?no pla?evanje v GPay ker dobim to sliko

post-24-0-66491800-1560929714_thumb.jpg

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A N26 bi ?lo nastaviti za pla?evanje preko GPay?

Ja, samo postpek malo traja... ker moras v N26 aplikaciji spremenit naslov za dostavo v eno od drzav, kjer je mozen Google Pay... potem oznacis, da je ?card broken? in narocis novo kartico, ki jo posljejo na ta naslov... potem moras iz tega naslova se nekako kartico dobiti k sebi... Gre recimo preko servisa cheaperandmore.com, kjer dobis nemski naslov... Stane te pa okoli 15? vse skupaj.... ce se prav spomnim, je nova kartica nekih 6?, strosek cheaperandmore.com pa okoli 9? ... Potem dobis kartico, ki ima nemski BIN (preveris lahko preko www.binlist.net )... in tako kartico potem lahko dodas v Google Pay...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ko pride do zlorabe kartice ter ti nekdo pobere denar dol se pa lahko pod nosom obri?e?, ker ne more? nikjer reklamacije oddat saj si navedel neresni?ne podatke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ko pride do zlorabe kartice ter ti nekdo pobere denar dol se pa lahko pod nosom obri?e?, ker ne more? nikjer reklamacije oddat saj si navedel neresni?ne podatke.

 

Nikjer nisem navedel neresnicnih podatkov... Bancni racun je odprt z mojimi pravimi podatki... samo naslov za posiljanje kartice sem spremenil... 

 

Ni treba v vsaki zadevi takoj videti vse crno... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha Ok, pol pa prav, bo? poro?al, ko bo kaka veselica, kako je ?lo. ;) Aja in kje so vsi ti ?ude?ni prihranki, ?e se gre? tak ?port? Na konc nekaj evrov letnega prihranka pa taka telovadba po drugi strani pa ni panike kupit avto za 40kEUR. Bohnedej, da karkoli o?itam, saj sem sam zelo podoben, ker ravno tako i??em avto za nekaj deset jurjev, ampak nimam pa ?ivcev, da bi iskal prihranke nekaj evrov pri elektriki, ?tacunah, bankah. Zadnje ?ase sem bolj v fazi "kaj rabim" kot pa "kolk kej stane" in na koncu sem ugotovil, da je celo bolje, da je ?lovek omejen z budgetom kot pa z izbiro.

 

Druga?e pa itak vem, da sem pristranski, ker je pa? to moja slu?ba, ampak vseeno je za moje pojme veliko preve? komplikacije. Verjetno je OK dokler ne rabi? kako reklamacijo re?evat - takrat ?ele ugotovi? ali je bilo vredno. In to velja za vse zadeve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Karkoli kar lahko vle?e? v hotelih, rent-a-carih, restavracijah - kreditna ali debetna, ampak imam raje kreditno, je la?je imeti nadzor, ker ve?ino prenesem v stro?ke.

Kot re?eno master card imam ?e debetno in kreditno + diners, a ni dovolj, napolnim vse kartice vsak mesec, pa sta 2 'zlati' zgolj zato ker dovoljujeta ve? porabe. Mese?no naberem tudi do 3k? stro?kov, konec meseca dam v poro?ilo potem pa ?e + 30 dni za refundacijo. Zato rabim kartice nujno.

Viso bi imel ravno zaradi raznolikosti, in novih dr?av kamor odhajam. Diners je ve? ali manj uporaben v jugi in italiji, predvsem na AC za benz, cestnine, drugje ni tako sprejet.

Addiko (?e 10 let stanujem v 'njihovi' hi?i in 10 let bom ?e, potem bo pa moja) :rolleyes:

Tudi meni se na Visi precej nabere, sploh ker imam ?tiri podrejene dru?inske kartice s skupnim limitom

Vendar to sploh ni te?ava, ker lahko ?e vmes, pred mese?nim obra?unom naka?em denar - isti ra?un in sklic kot pri mese?nem obra?unu.

Tako lahko na Visi porabim ve? kot je mese?ni limit, saj sproti spremljam in popotrebi napolnim iz TRR

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha Ok, pol pa prav, bo? poro?al, ko bo kaka veselica, kako je ?lo. ;) Aja in kje so vsi ti ?ude?ni prihranki, ?e se gre? tak ?port? Na konc nekaj evrov letnega prihranka pa taka telovadba po drugi strani pa ni panike kupit avto za 40kEUR. Bohnedej, da karkoli o?itam, saj sem sam zelo podoben, ker ravno tako i??em avto za nekaj deset jurjev, ampak nimam pa ?ivcev, da bi iskal prihranke nekaj evrov pri elektriki, ?tacunah, bankah. Zadnje ?ase sem bolj v fazi "kaj rabim" kot pa "kolk kej stane" in na koncu sem ugotovil, da je celo bolje, da je ?lovek omejen z budgetom kot pa z izbiro.

 

Druga?e pa itak vem, da sem pristranski, ker je pa? to moja slu?ba, ampak vseeno je za moje pojme veliko preve? komplikacije. Verjetno je OK dokler ne rabi? kako reklamacijo re?evat - takrat ?ele ugotovi? ali je bilo vredno. In to velja za vse zadeve.

 

 

Saj se tukaj sploh ne gre toliko za to, koliko prisparam... ampak za to, kaj mi dolocena storitev nudi... Pac sem bolj "tehno fleak" in rad probam novotarije... to mi recimo nase banke ne omogocajo... oz. ce ze, s precej zamude ... Sicer ne recem... so se tudi nekatere nase banke popravile... je pa se vedno prisotno dejstvo, da imam obcutek, da nasa banka bolj skrbi za to, koliko denarja bodo scuzali od mene, kot pa to, kaj mi bodo ponudili ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vecino teh zadev, ki jih sedaj ze omogoca mobilna aplikacija Klikin, sam uproabljam ze dlje casa... Potem je tukaj mobilno placevanje s telefonom in uro... Res je na voljo tudi mobilna denarnica NLB Pay... ampak zal le na Androidu... in samo na telefonu... Sam recimo Apple Pay uporabljam ze vec kot tri leta... 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam vse kartice se klasika na chip. Od tega diners 'na poteg'...:)

 

Stalno mi s karticam tapkajo po terminalih...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vecino teh zadev, ki jih sedaj ze omogoca mobilna aplikacija Klikin, sam uproabljam ze dlje casa... Potem je tukaj mobilno placevanje s telefonom in uro... Res je na voljo tudi mobilna denarnica NLB Pay... ampak zal le na Androidu... in samo na telefonu... Sam recimo Apple Pay uporabljam ze vec kot tri leta...

 

Saj ve? kako je za Applom in da dr?ijo zase tokenizacijo kartic in NFC. Z njimi se pogajamo ?e drugo leto a vse skupaj slabo ka?e. ?udi me, da raznorazni varuhi konkurence ne nalimajo Applu eno tako konkretno kazen.

 

Upam, da se kaj premakne, glede pametnih ur je pa problem namenskega OS-a in da ne uporabljajo android platforme. Verjetno je taka odlo?itev narejena s to?no dolo?enim ciljem. Dokler bo pa? teh ur malo ?al ni neke ekonomske ra?unice (Velepi??)  to spravit v ?ivljenje. Ne vem kako je recimo na Garmin uri ali recimo Samsungu z aplikacijami, ki niso njihove od ostalih "Pay" ponudnikov. A sploh ma kdo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je jasno, kako je s tem... ampak tudi pri drugih zadevah capljajo za ostalim svetom... Apple Pay bo menda na voljo zelo kmalu... mogoce celo ze naslednji teden... Ampak nekje sem prebral, da bo NLB to uvedla sele proti koncu leta ali drugo leto... Podobno je tudi z ostalimi bankami... Kot se da prebrati, bodo prvi N26, Revolut in Intesa... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam ?e vedno pla?o na slo banko. Revolut sem vzel zaradi MC ki ga bom uporabljal za spletne nakupe, ?al no?em ve? klasi?ne MC kartice pisati vsepovsod kjer jo zahtevajo. Vsaka ?ola nekaj stane.

Slo banke mi pa v tem primeru pa? nekaj vzamejo N26 in revolut pa? ne. Ko bom pa lahko pla?eval z telefonom bo pa? ?e toliko bolje.

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.