Skoči na vsebino

Vonj v kabini M6


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pri cliotu pa samo getje ne dela ventilator pa samo na poziciji 3 in ?e ho?em sploh kaj ven vidit more biti pri?gan, tako da bi bilo bolje ?e bi se peljal z motorjem, je ve? u?itkov :D

 

Saj varovalke pa ni tolk te?ko zamenjati, ponavadi ko jaz kaj pr?kam po avtu, kak?en avtoradio, itd.

zmeram kak?no skurim, sem ?e tudi ?ist ta glavno skuru, ki jemislim da 60A.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem pa zakaj ne vidim nobenga bmw-ja al pa audija; se mi zdi da to zra?enje nima mazda najbolj pogruntano.. <_<

 

Iz prve roke, majo tudi bmw-ji pogosto tezave z rosenjem sprednje sipe. Majo starsi trojko, zaj ze menda enih pet let pa se nismo pogruntali v cem fora. sem bral na bmw forumu, da imajo tud drugi tezave...

 

lp,

m2

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej vidim da nisem osamljen ki vozim z oroselimi ?ipami kljub klimi in avtomatiki itd.Ne vem pa zakaj ne vidim nobenga bmw-ja al pa audija; se mi zdi da to zra?enje nima mazda najbolj pogruntano.. <_<

Mogo?e se pa motim? :ne vem:

 

LP

 

 

A pol bo treba pa avto zamenjat, zgleda, ne?!? :unsure:

 

?koda. Pa je Mazda druga? dober avto, ampak tole je pa za :angry:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa a ste kdaj probali temeljito ocistiti sipo iz notranje strani? Ker ce skoz vozis s prizgano klimo ratajo sipe bolj umazane..in se rosijo takoj...

tko da, enkrat na teden notranjost sip spucat potem pa veselo naprej...

jaz nimam tezav s rosenjem sip

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi pri meni ni nekih bistvenih te?av z rosenjem ?ip - je pa potrebno upo?tevat Labijev nasvet ... pa iz "banic" na tleh je potrebno v?asih vodo izto?it - hehehe :hohoho::bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer tam pri Il.Bistrici (ko pelje? preko Kne?aka v smeri Il.B.) dostikrat lepo di?i ... iz enega dimnika - mogo?e pa je to!!??? :ne vem: :zvizga:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne tam je globovnik....toroj zlagali??e na?e biv?e tavarne TOK (tovarna organskih kislin)...

Sam nisem bil tam...ampak na ?istem zraku na socerbu... :ljubezen:

 

 

Hmmm, vse dejavnike sva eliminirala - ostane? samo ?e ti - HAHAHAHA :hohoho:

 

 

Sorr?y - nisem mogel, da nebi! :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni!

 

Berem tole temo z vonjem v kabini...........

 

mi smo imeli iste te?ave ?e kak?eno leto nazaj, pa je ?el fotr na servis in so mu rekli da bojo probli nekaj u?timat. ?ez nekaj mesecov so ga klicali, da naj pride na sevis in da bojo naredili dodaten izpuh za webasto grelec (ki naj bi stal 500 000sit-vendar so to ?teli pod garancijo). No sedaj je dosti bolje, vendar u?asih, ko pri?ge? avto ?e vedno malo zasmrdi notri!

 

LP,andraz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj stane 500. 000 SIT??? :blink: Webasto ali odprava napake??? :o

 

po moje se mu je samo ena ni?la preve? prikradla... verjetno je 50.000, ker cel Webaso ne stane ve? kot ?etrt milijona :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pozdravljeni!

 

Berem tole temo z vonjem v kabini...........

 

mi smo imeli iste te?ave ?e kak?eno leto nazaj, pa je ?el fotr na servis in so mu rekli da bojo probli nekaj u?timat. ?ez nekaj mesecov so ga klicali, da naj pride na sevis in da bojo naredili dodaten izpuh za webasto grelec (ki naj bi stal 500 000sit-vendar so to ?teli pod garancijo). No sedaj je dosti bolje, vendar u?asih, ko pri?ge? avto ?e vedno malo zasmrdi notri!

 

LP,andraz

 

Zdravo!

 

Na katerem servisu ste pa bili? Pa cena je res verjetno 50.000SIT ali?!?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker si zadnji........

 

tale forum ne spremljam redno, zato sem ?ele sedaj opazil da je kar nekaj odgovorov v tej temi.

 

Ja prov sm napisal 500 000 SIT (petsto tiso?)! Tako so nam rekli na servisu!

Pa to ni webasto,saj ima mazda 6 webasto ?e vgrajen notri! To je samo dodatni izpuh za webasto, da naj nebi smrdelo v kabini! Nam so to vzeli pod garancijo, naredili so nam pa na AC cosmos na celov?ki v LJ!

 

LP,andraz

 

p.s.mogo?e so se oni to malo zmislili pa so rekli 500 000sit da bi se nm zdel kok so prjazni da nam to ?tejejo pod garancijo :D Ne vem!! Tako so rekli..... in to sem tut jaz tukaj napisal!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.