Skoči na vsebino

Vonj v kabini M6


Priporočeno sporočilo

ker si zadnji........

 

tale forum ne spremljam redno, zato sem ?ele sedaj opazil da je kar nekaj odgovorov v tej temi.

 

Ja prov sm napisal 500 000 SIT (petsto tiso?)! Tako so nam rekli na servisu!

Pa to ni webasto,saj ima mazda 6 webasto ?e vgrajen notri! To je samo dodatni izpuh za webasto, da naj nebi smrdelo v kabini! Nam so to vzeli pod garancijo, naredili so nam pa na AC cosmos na celov?ki v LJ!

 

LP,andraz

 

p.s.mogo?e so se oni to malo zmislili pa so rekli 500 000sit da bi se nm zdel kok so prjazni da nam to ?tejejo pod garancijo :D Ne vem!! Tako so rekli..... in to sem tut jaz tukaj napisal!

 

Ja saj jaz pri pogovorih z Mazda serviserji/prodajlaci velikokrat sli?im to ?tevilko 500.000. Isto cifro sem sli?al, da tolk stane Bose ozvo?enje :hohoho: potem je ta cifra padla ?e bi hotel menjati prvi in zadnji odbija? ter stranske pragove (styling) in spet sem jo sli?al, da naj bi 500.000 km zdr?al motor brez ve?jih posegov (beri: generalka).

 

Osebno mislim, da je pri teh ljudeh to neka fatalna cifra, ki z drugimi besedami v Mazda ?argonu pomeni "zelo veliko" - nekako jo kot zgleda posku?ajo splo?no uveljaviti tako kot slogan Zoom Zoom ;)

 

druga? pa ko vam naslednji? prbijejo cifro 500k najbolj? da vpra?ate tako kot sem jaz prodajalca, ki mi je to cifro povedal pri ozvo?enju - v glavnem mu najprej re?e? "uuu a tolk?" pol pa "no zdaj mi pa povejte kolk to zares stane" - nakar vsi malce pomencajo in zafarbajo pa le izdavijo prave cifre, ki so v resnici precej manj?e.

 

Teb Andrazz so ti to cifro navrgel samo zato, da jim bo? kokr do groba hvale?en kolk so dobri in da so te ?astili s pol milijona :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja saj jaz pri pogovorih z Mazda serviserji/prodajlaci velikokrat sli?im to ?tevilko 500.000. Isto cifro sem sli?al, da tolk stane Bose ozvo?enje :hohoho: potem je ta cifra padla ?e bi hotel menjati prvi in zadnji odbija? ter stranske pragove (styling) in spet sem jo sli?al, da naj bi 500.000 km zdr?al motor brez ve?jih posegov (beri: generalka).

 

Osebno mislim, da je pri teh ljudeh to neka fatalna cifra, ki z drugimi besedami v Mazda ?argonu pomeni "zelo veliko" - nekako jo kot zgleda posku?ajo splo?no uveljaviti tako kot slogan Zoom Zoom ;)

 

druga? pa ko vam naslednji? prbijejo cifro 500k najbolj? da vpra?ate tako kot sem jaz prodajalca, ki mi je to cifro povedal pri ozvo?enju - v glavnem mu najprej re?e? "uuu a tolk?" pol pa "no zdaj mi pa povejte kolk to zares stane" - nakar vsi malce pomencajo in zafarbajo pa le izdavijo prave cifre, ki so v resnici precej manj?e.

 

Teb Andrazz so ti to cifro navrgel samo zato, da jim bo? kokr do groba hvale?en kolk so dobri in da so te ?astili s pol milijona :hohoho:

 

no sej jst tut mislm da je to to! Itak se je pa o?e pogovarjov in men je ?ist vsen kaj so rekla pa kaj ne, samo da so naredl! Samo druga?e pa nimamo najbolj?ih izku?en s cosmosom, no vsaj tako jst pravim :D

 

Se mi je malo za malo zdelo, da ko smo pelali avto na neko minimalno porpravilo (pla?ala zavarocalnica in je odobrila tudi nadomestno vozilo), smo dobili kot nadomestno vozilo skodo felicijo ne vem ker letnik, ampak mi je bilo zelo sme?no, da? mazdo 6 na servis pa dobi? ?kodo :D

 

Za razliko ko pa smo enkrat peljali avto popraviti (citroen xsaro) k trobcu, nam je pa dav za nadomestno vozilo citoena C5 (novega)!!!

 

No to je samo moje mi?ljenje in videnje vsega skupi!

 

LP,andraz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.