Skoči na vsebino

Vonj v kabini M6


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Najprej vsem skupaj lepe bo?i?ne in novoletne praznike!!! :bravo:

 

Vpra?anje: opazil sem da mi v?asih v potni?ki kabini zasmrdi po smogu oz. nekaj podobnega?!? To se dogaja res ob?asno in sedaj me zanima ali mislite da je problem v filtru za potni?ki prostor (lociran je za predalom pod armaturo).

 

?e ima oz. je imel podobne izku?nje naj mi prosim javi :)

 

?e enkrat SRE?NO 2006 in obilo brezhibno prevo?enih kilometrov!!!

 

LP :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 51
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Pri meni se tudi zgodi da zasmrdi ?e avto na mestu laufa (recimo semafor), je pa po moje za to najve?krat kriv grelec (webasto), ki ima verjetno izpust dima spelan kr direkt pod ma?ino. Potem pa ta smrad potegne notri in tukaj ti tudi filter ne bo pomagal ampak zgolj vklju?eno notranje zra?enje, ?e avto stoji ali pa, ?e ga pelje? za kak?nim drugim "smrdljivcem".

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja v 106ki mi je na za?etku smredl katalizator. Mo?no, da ni bil dovolj nati??an potem ko sem ga jaz dobil je bilo vedno bolje (manj smrdelo).

Pri Mazdi se mi je na za?etku dogajalo da, ko sem pri?el z avtoceste ali ustavil (cestnina) je smredlo po olju. :huh: Skratka ko sem ga ti??al po avtocesti. In sedaj? Ni? ve?. Mo?no, da avto ni do takrat videl ve? kot ene 3500 obratov in se je rabil malo navadit pa podmazat. :bravo:

Ampak ma?e pa dobro, ko bi vi vedli koliko olja mi je po?rlo v dveh mesecih. sramezljiv Brez dima ali pu??anja... Imam pa originalno Mazda olje in v glavnem ogromno ga je po?rlo v rekordnem ?asu. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni se tudi zgodi da zasmrdi ?e avto na mestu laufa (recimo semafor), je pa po moje za to najve?krat kriv grelec (webasto), ki ima verjetno izpust dima spelan kr direkt pod ma?ino. Potem pa ta smrad potegne notri in tukaj ti tudi filter ne bo pomagal ampak zgolj vklju?eno notranje zra?enje,

Pri meni je isto! :angry:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri meni se tudi zgodi da zasmrdi ?e avto na mestu laufa (recimo semafor), je pa po moje za to najve?krat kriv grelec (webasto), ki ima verjetno izpust dima spelan kr direkt pod ma?ino. Potem pa ta smrad potegne notri in tukaj ti tudi filter ne bo pomagal ampak zgolj vklju?eno notranje zra?enje, ?e avto stoji ali pa, ?e ga pelje? za kak?nim drugim "smrdljivcem".

 

A ma? potem pozimi vedno vklju?eno notranje zra?enje (a pomaga?) al kako se lahko tega re?i?, ker jaz se nekako s tem ne morem sprijaznit ;)

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avtomatika - ?e vozim v rikverc ali pa takoj ko avto zakurblam pa mi ?e mal na mestu laufa pa? vklopim notranje zra?enje. Ne vem, sem se nehal sekirat :)

 

Ja, ?e pa vozi? z notranjim kro?enjem zraka, se meni zdej pozimi tko zarosijo ?ipe znotraj,da ne pomaga nobena klima pa gretje, zato moram odpret dovod zunanjega zraka! :(

Ne vem ?e ima kdo podobne probleme, kako jih pa ostali re?ujete ?!

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dr?i, ?e ima? predolgo vklopljeno notranje zra?enje se ?ipe zarosijo tako, da je pa? mal ve? telovadbe na gumbu :D

 

 

A se vam tud ?ipe rosijo?!? Men so zdej enkrat kar od znotraj zamrznile!!!! Je to mogo?e????

 

 

LP

 

SRE?NO 2006

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo isti problem sem imel z mojo ta vikend ki sem na snegu bil..... najprej je v avtu zasmrdelo po?teno po gnilih jajcih, tako da sem se mogu ustavit in vseh 5 vrat odpret.... smrad je pa prihajal nekje s leve strani motorja! :angry: Pol pa so se ?ibe zarosile in niti klima ni pomagala...tako da sem posumil da je klima crknila, sam danes spet o?itno deluje BP! :ne vem: Nimam pojma!

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo isti problem sem imel z mojo ta vikend ki sem na snegu bil..... najprej je v avtu zasmrdelo po?teno po gnilih jajcih, tako da sem se mogu ustavit in vseh 5 vrat odpret.... smrad je pa prihajal nekje s leve strani motorja! :angry: Pol pa so se ?ibe zarosile in niti klima ni pomagala...tako da sem posumil da je klima crknila, sam danes spet o?itno deluje BP! :ne vem: Nimam pojma!

LP dAvid

 

V ?em je problem?!?!? :angry:

Precej mote?e!!! :(

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ?em je problem?!?!? :angry:

Precej mote?e!!! :(

 

LP

 

 

 

Ej pojma nima.....naslednji? ko grem proti lj se bom na servisu ustavil da vidim na ?em sem.... Dejansko nimam pojma...... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se vam tud ?ipe rosijo?!? Men so zdej enkrat kar od znotraj zamrznile!!!! Je to mogo?e????

LP

 

SRE?NO 2006

 

Je! Men se je tut in mi ni bilo kaj dosti jasno. Kolk sem se bedno po?util, ko sem z notranje strani praskal led. :hohoho: Pa ga imam pod streho samo hauba gleda malo ven in je zmrznilo en konec vetrobranskega stekla. Pa rosijo se ?ist preve?. :angry:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo isti problem sem imel z mojo ta vikend ki sem na snegu bil..... najprej je v avtu zasmrdelo po?teno po gnilih jajcih, tako da sem se mogu ustavit in vseh 5 vrat odpret.... smrad je pa prihajal nekje s leve strani motorja! :angry: Pol pa so se ?ibe zarosile in niti klima ni pomagala...tako da sem posumil da je klima crknila, sam danes spet o?itno deluje BP! :ne vem: Nimam pojma!

LP dAvid

 

David pa si ti ziher, da nisi prdnil? :D saj ve? - obilno prehranjevanje ?ez praznike and stuff ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

David pa si ti ziher, da nisi prdnil? :D saj ve? - obilno prehranjevanje ?ez praznike and stuff ;)

 

 

bOSS preverjeno nisem prdnil..... to je blo pred obilnim obrokom.....

 

?e malo pa bo pomlad in potem poletje, pa se ve? ni? ne bo rosilo razn ?e boste kaj prepovedanega delali v avtu... :P:bravo:

 

hihihih Kaj je zate prepovedano...... :ne vem: :hohoho::bravo::P:P

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej vidim da nisem osamljen ki vozim z oroselimi ?ipami kljub klimi in avtomatiki itd.Ne vem pa zakaj ne vidim nobenga bmw-ja al pa audija; se mi zdi da to zra?enje nima mazda najbolj pogruntano.. <_<

Mogo?e se pa motim? :ne vem:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,jaz na moji M3 nisn mel dozdaj ?e nikoli takih problemov. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma smo poskusili tudi sploh NE dihat za 1 minuto...pol smo pa usi plavi ratali.... :blink:

 

 

Kakorkoli....klima o?itno spet dela.... in pojma nimam zakaj ni hotelo posu?it.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.