Skoči na vsebino

Novo jutro - novo leto!


komar

Priporočeno sporočilo

Upam, da v tem jutru (in naprej dnevu) ne bo preve? posledic :vskalo:prej?nje no?i!!!

Druga?e pa - juhejjjjj novo leto je - upam, da bo bolj?e kot lansko...za mene in za moj aftek! :prstgor:

 

:cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o, prijatelja...kratkoro?nih posledic prej?njega dneva/no?i/jutra ni ve?,dolgoro?nih pa ?e ne poznam.

?e se bo leto izteklo isto kot 2005 bom zadovoljen, najve?ji cilj pa je,da pre?ivim moto sezono.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bo leto izteklo isto kot 2005 bom zadovoljen, najve?ji cilj pa je,da pre?ivim moto sezono.

 

ko sem tole prebral me je kar zmrazilo - mogo?e zato, ker sem od ?tirih kolegov motoristov izgubil ?e tri...

 

Vuk, Yavarye in ostali motoristi - mi bomo pazili na vas, ?e boste tudi vi nase - se pravi nobenih wheelijev, divjanja po naselju in sekanja ovinkov pa bomo lahko rekli, da bo tudi to leto sre?no in ?e vsaj naslednjih petdeset... in da bodo cilji vi?ji kot zgolj pre?iveti moto sezono

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.