Skoči na vsebino

Luci in druge zadeve


curko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Imam par vprasanj

trenutno se moja sestica malo ukvarja z estetiko hehe pa me zanima ce kdo mogoce ve kje bi dobil spodaj navedene luci. na zgorni sliki trenutne zelel bi si pa spodnje.

 

lpa1fb0dac0d54f370f098c09e0492fe65.jpg

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je crno bela kombinacija top :D. Sej ne cist crno crno. Smoked se rece. Pac mal bolj temne :)

Pol so pa taki pacienti na cesti...eni brez pri?ganih lu?i zadaj, drugi pa s ?rnimi...da se ja ne vidijo...

Ni vse, kar dobr zgleda tudi varno...in pametno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

235 35 19 vsaj jst sem imel take, drugac pa luci si od GTA..

najlepsa hvala sem pred nakupom 19 pa edin nisem vedel kaksne pnevmatike po gor vrzt hvala za tale info

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam zatemnjene luci zadaj, ze cca 8 let in nisem do zdej imel nobenih problemov, res pa je da so profesionalno zatemnjene in se ne vidi da so dodatno..

mas mogoce kaksno fotko

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe mogoce pa kdaj res se v golijo pihnemo. mogoce kdo ve 19col platisca kaksne so gume potem 225/40?/19 ali se slucajno presek spremeni na 40

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

 

 

Na moji prejsnji sestici tretje generacije so bile 225/45 R19 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah,tehnicni.... Xsara je edini avto,ki sem ga sam peljal na TP,vse ostalo ga je peljal lokalni serviser v sklopu "priprave na TP".... to verjetno vse pove.

 

Jaz bolj upam,da se ne bodo na te lu?i obesili v trenutku,ko mu bo kdo priletel v rit (bognedaj).... Pa verjamem, da nebi priletel zaradi lu?i,ampak saj vemo kako znajo zavarovalnice hitro najti gre?nega kozla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tehnicni vedno sam peljem in ne prek lokalnega mehanika, nikoli niso nc rekli zaraxi luci, sej pravim da so kvalitetno narejeni in ne nekej homemade varijanta...

Pol pa Kul . Lej va?no da je tebi v?e?. Itak ?e tko preve?krat delamo zgolj nekaj po okusu drugih....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.