Skoči na vsebino

Al sta SWIFT in MINI od iste mame?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e enkrat prej sem razmi?lju na koga ali kaj me tale novi svift spominja (sicer mi je bil ful v?e? ko sm ga prvi? vidu), pol pa nedolg zatem vidm mini morrisa, pa mi pre?alta u glavi nazaj na suzukija in se mi je zdela res velka podobnost med njima! ?zmeden?

 

Pol dans pa sm jih kot nala?? vidu ?ist skupi parkirana in ..... No sej ?e loh kdo prlepi slike od obeh, bi blo zanimiv sli?at ?e se tut vam zdi isto kokr men, da je pa? nekdo nekoga skopiral, zdej kdo je biv prej zunaj pa vemo! :blink:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj si pa odkril toplo vodo... ;)

To so mu ?e takoj na za?etku o?itali marsikje (?asopisi, ocenjevalci). Ampak meni je v?e?. Resno prav v?e? mi je tale mal?ek. Res je malo majhen (omejena uporabnost :P) ampak ej, meni je v?e?! Nekje sem sli?al, da bo mogo?e pri?el ?e 4x4, GTi pa itak ?e pride. :bravo: Govori se okoli 150 konjih na 1.5 motorju.

?ivi ostali in videli. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja se vid da ne spremljam kej dost avto revij in podobnih zadev, tko da je o?itno topla voda ?e odkrita!

 

?eprov men osebno je suzuki kar mal lep?i, res pa je da nima tacga renomeja, pa ful cajta je trajal da so unga tastarga upokojil (po mojem se je prodaju od 1990 al pa ?e prej) :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.