Skoči na vsebino

Debata glede servisov in strank


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 158
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

v BTCju je samo salon in servis, medtem ko pri ACosmosu imajo pa mislim da tudi kleparstvo in li?arijo, vem da se je tam barvala projektna Honda od A3Ma in Avtomagazina

 

Kakor je meni znano lahko tud v BTC prpele? za klepat in li?at saj pol oni uredijo vse potrebno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e neki me zanima ?e mi lah pomagate. Namre? po vsej vrjetnosti mi je mt stran vrgla ?kodne liste za popravilo mojga avta (tiste ki mi jih je dal cenilec prec po tem ko je ocenil ?kodo) in me zanima ?e so k?ne mo?nosti da dobim kak?en duplikat s katerim grem pol na verov?kovo na zavarovalnivo triglav? Upam da se da kj narest k sm ?e celo stanovanje obrnu in jih ne najdm. :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e neki me zanima ?e mi lah pomagate. Namre? po vsej vrjetnosti mi je mt stran vrgla ?kodne liste za popravilo mojga avta (tiste ki mi jih je dal cenilec prec po tem ko je ocenil ?kodo) in me zanima ?e so k?ne mo?nosti da dobim kak?en duplikat s katerim grem pol na verov?kovo na zavarovalnivo triglav? Upam da se da kj narest k sm ?e celo stanovanje obrnu in jih ne najdm. :(

 

?e enkrat pejt na ?kodbeni center pa jih prosi naj ti ga ?e enkrat sprintajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

ACosmos oz. Gama center (BTC), nikoli vec. :angry:

 

Sprejem strank OK, gospodje prijazni ni pripomb.

 

Mel sem rahlo nesreco, je eden spustil sklopko v koloni pa je avto skocu v mojga. Grem zamenjat zadnji odbijac pa se nardim redni servis, ko bo ze glih tam. K menjavi olja/sveck navrzem se naj mi pregledajo zavore ker nekaj grdo cvilijo, naj zamenjajo mansete (preparene), desna roka ma mal lufta, jih prosim ce obnovijo, jih prosim za dva sraufa ki sta nekako odpadla spodaj pri sprednji zascitni plastiki in za nek nosilec za izpusni lonec (bojda neka gumica bolj pri zadnjem koncu ravno pri stiku dveh cevi)

 

Narejena samo menjava olja in sveck, zaracunane 3 ure dela in koncna cena 60 jurjov s popustom. <_<

-Mansete niso menjali ker so bojda se ok, sam pa naj za vsak slucaj cekiram da ne bojo raztrgale (erm jest nimam lifta doma in ne mislim skos v strahu pod avto lazit, zato sem reku da se zamenja)

-Roke niso obnovil (u bistvu hvala bogu ker bojda to pocnejo na vargalantu, kar je pa dost blizu mene bom ze sam naredu, ampak bom spet brez avta ostal za kak dan)

-Bremze se naprej skripajo

-Nosilca za izpusno cev ni

-dones sem jim sel tezit za one dva sraufa in nimajo nic, jih je pa hotu narocit in ne rabi ker sem jih pred 5-tim minutam zastonj dobu pri lokal vulkanizerju!!!! <_< (oni bi mi sugrn spet eno uro racunal pa 50? za sraufe). Pa tudi ce jim ne bi prosil za ta sraufa bi nekako pricakoval da bi serviser opazil one barvaste zice (my temp solution) in da bi ga pri srcu spiknilo in da bi mi jih prisraufal. Gre za take malenkosti, ki v koncni stvari stranki veliko pomenijo. Ker ves da so dejansko potem avto pregledali ne pa samo kljukce nardili.

 

Plus zamenjajo odbijac popraskajo par drugih stvari. Sem 90% da so mi naredli prasko na prtlaznjiku. Zal sem jo opazil sele doma, malo za tem je opazijo tudi starsi. Dvomim da bi kaj zaleglo ce bi sel jambrat tja.

 

Vem zakaj so pa rabili 3 ure. Ker sem jih danes gledal cakajoc na sraufe pol ure in so se dokaj pridno sprehajali z rokami v zepih medtem ko so bli avti na "liftih".

 

Se hujs pa mi je, da se mi FIAT vozeci sodelavc zdej ruga v glavo ker on je za isto sranje dal 100? pri pooblascenem servisu in da so mu to delal 1 uro. In temu ne bom slisal konca.... :lol:sramezljiv. Zaman vse moje hvaljenje mazde, zaman vse najine debate o superiornosti japanzarjov nad italjani....

 

All in all, kljub ustrezljivosti in prijaznosti pri sprejemu strank, me je slamparija serviserjev oz. kdorkoli je mel prste zraven odvrnila da se kdajkoli sraufam avte pri njih. :angry:

 

EDIT: Aja mam pa zdej Mazda Aqua cistilo za stekla not, seveda tudi zaracunano, je blo se dost not in nisem prosil.... :ne vem: Zdejle grem pa dol sraufat njihove okvirje od tablic ker za to so si pa cajt uzel, da mi jih zamenjajo... Tok sem jezen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede italijana ga pa lahko ti nazaj kolikokrat mora on biti na servisu in kolikokrat on :P

 

?e okvir?kov ne rabi? in se jih misli? znebit se priporo?am :)

 

 

tega nikoli ne razumem zakaj vedno tla?ijo teko?ino za stekla in hladilno notr ?eprav je vse na meji dovoljenega, in to delajo na vseh servisih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tega nikoli ne razumem zakaj vedno tla?ijo teko?ino za stekla in hladilno notr ?eprav je vse na meji dovoljenega, in to delajo na vseh servisih.

 

Zato ker jo pla?a? ;)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz samo to vem,da ko mi gre Mazda iz garancije(konec leta),sem kon?al z uradnimi servisi.

 

Mazdo mi bo servisiral-kakor vse avte do sedaj-moj mehanik(biv?i dirka? gorskih dirk) :danzoman:

Da ne govorimo o cenah popravil/50% ceneje in hitreje...in naredi mi to?no tisto,kar mu naro?im-ni?

nekih dodatnih kao- smo naredili ?e to pa to... :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

npr...menjal lu?ke, ki delajo Objavljena slika (ja ?arnce mislm :) )

 

sploh pa,..na cosmosu so mi vedno use zj... od ure do radia,..mislm resno,..wtf mi more menjat frekvence, ki jih mam nastavlene na priljubljenih ? :ne vem:

 

no ja,..na gammi so pa pridni,..res! Objavljena slika

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz samo to vem,da ko mi gre Mazda iz garancije(konec leta),sem kon?al z uradnimi servisi.

 

Mazdo mi bo servisiral-kakor vse avte do sedaj-moj mehanik(biv?i dirka? gorskih dirk) :danzoman:

Da ne govorimo o cenah popravil/50% ceneje in hitreje...in naredi mi to?no tisto,kar mu naro?im-ni?

nekih dodatnih kao- smo naredili ?e to pa to... :bravo:

 

Se pravi se bo? odpovedal MES-a? Al si tolk ziher, da ga ne bo? nikoli rabil, ker mazde baje ne obti?ijo na cesti :bravo::D:D

 

sploh pa,..na cosmosu so mi vedno use zj... od ure do radia,..mislm resno,..wtf mi more menjat frekvence, ki jih mam nastavlene na priljubljenih ? :ne vem:

 

To se zgodi vedno ko odklopijo akomulator - men je to ?e najmanj?e zlo, sam da ni kaj huj?ega :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ daSKAn: se strinjam glede Gama centra v BTC-ju - pod kritiko. Pa zgleda so do lastnikov Xedosov ?e posebej ignorantski.

 

Lastniki M6 jih vsi nekej hvalijo - zgleda obra?ajo pozornost samo na novej?e avtomobile :whatever:

 

Kar jim gre zelo dobro od rok je to, da mastno ra?unajo svoje "ure dela" <_<

 

Mene itak ne vidjo ve?.

 

Sem bil dosti bolj zadovoljen pri AC Cosmosu, ?e s samim odnosom do strank.

 

 

(?koda, ker ni v naboru smajlijev unga, k bruha - bi prav pasal k besedi Gama center)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po to?i zvoniti je prepozno.

 

Za njih ?al mnogo prepozno - vsaj pri meni.

 

Pa ?e mi zastonj naredijo servis, ga raje peljem do mojega mehankarja. Vsaj vem, da je dober narejen, pa zamenjano kar sem naro?il + kar je ?e on opazil (pa to ni teko?ina za ?ipe in hladilna teko?ina).

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no no mater du? sej ni tok slabo kukr se sli?!!!!

 

Je pa nekaj!!!!

Na servisih uradnih NE obnavljajo obrabljenih delov (kon?nike ,roke itd.)oz. samo preko dolo?enih virov(REDKO)

Jih pa? zamenjajo z novo seveda ?e re?e?!!! in temu je primerna cena!!!

Tako je za vse ostalo!!!

 

Jaz osebno sm zadovoljen z GAMO in kot se ti?e samega dela so pohvale,in se da vse lepo zmenit ?e je treba,pa imam 11 let star avto in sem lih tako dobrodo?el bil kot ata ko pripelje 6-ko

 

Je pa tko danes se vse pla?a in ni? ni zaston,?e si kolikor malo dinami?en tip bo? se ?e zna?el in pri?paral tam kjer se da ampak za to mora? pa malo tudi sam pomigat in se pozanimat kako pa kaj!!!

Ampak nekaterim se tega ne da ,peljejo avto na uradni servis,tam pla?ajo kolikor pa? je,

za tem pa ?infajo vse mogo?e!!!

 

Sicer pa servisiraj svojega koni?ka tam kjer ho?e? in kjer sam ve? da je prav!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi se bo? odpovedal MES-a? Al si tolk ziher, da ga ne bo? nikoli rabil, ker mazde baje ne obti?ijo na cesti :bravo::D:D

 

 

Ja,ker imam to asistenco urejeno drugje :bravo:

Sicer pa,saj verjetno niti ti nisi ?e videl kak?ne M6 "parkirane" ob cesti?

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem ta teden opazil, da mi elektri?ni dvig stekla na zadnjih desnih vratih (tam, kjer je bilo barvano) ne dela. In se sprehajam okoli avta in vidim, da je notranja obloga vrat malo dvignjena in odmaknjena od vrat. Zgleda malomarnost, ko so barvali vrata in niso za sabo "pospravili". In kli?em na servis za naro?it se. Ta teden nimajo cajta, drug teden ga jaz nimam, tako da pride na vrsto od 14. maja naprej. Seveda bom rekel da je reklamacija barvanja vrat.

 

Sem tud malo jezen na Gama center v BTC-ju.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem ta teden opazil, da mi elektri?ni dvig stekla na zadnjih desnih vratih (tam, kjer je bilo barvano) ne dela. In se sprehajam okoli avta in vidim, da je notranja obloga vrat malo dvignjena in odmaknjena od vrat. Zgleda malomarnost, ko so barvali vrata in niso za sabo "pospravili". In kli?em na servis za naro?it se. Ta teden nimajo cajta, drug teden ga jaz nimam, tako da pride na vrsto od 14. maja naprej. Seveda bom rekel da je reklamacija barvanja vrat.

 

Sem tud malo jezen na Gama center v BTC-ju.

 

Ne bit, baje ?kodi zdravju ?e posebej ?e gre za malenkosti. ;)

 

Ko ti bodo barvo falil (ni enostavno za popravit brez novega lakiranja) bo? pa lahko bil upravi?eno jezen. Druga?e pa pri faceliftanih ?estkah nedelovanje stikal za dvig stekel ni ni? neobi?ajnega in je bil fotr ?e enkrat na servisu zaradi tega. Kakor vem je obloga na ?epih - a se je ne da samo not prtisnt?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ti??al noter pa se ni ni? nataknilo, zataknilo al kokrkol postalo druga?e kot prej, potem sem pa nehal. tko al tko grem pa na servis, ker ho?em da mi dela zadnja ?ipa. ho?em! :D

 

ne, saj nisem jezen tolk, da bi mi ?kodilo. ni mi pa fajn, da moja 6ka zdaj ni v popolnem stanju (po mojih merilih - vse dela, je cela in izgleda fenomenalno ter - je moja :bravo: ).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda mora biti vse BP in prav je da ti ni vseeno. Sta pa to zadevi, ki nista kriti?ni, da ne bi nikakor mogel po?akati 14 dni, da ti ju odpravijo do takrat pa bi se ?e sekiral zaradi tega. Brez skrbi saj bodo zrihtali :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.