Skoči na vsebino

Debata glede servisov in strank


Priporočeno sporočilo

:hohoho::hohoho::hohoho:

Ma sej ne mislim skakat okol avta. nisem pa vedla da imate pogled na delavnico. In seveda sem nezaupljiva za avto vreden 4,5 milj ker je moj in mi ni bil podarjen sem si ga sama zasluzla.

In ne mores primerjat restavracijo in delavnico.

Zato sem pa kupla nov avto da ga ne bo treba na servise vozit razen redne zato pa hocem videt kaj pocnejo z avtom sam videt ne pa razlage.

 

Mary

 

se v popolnosti strinjam s tabo, govorimo o veliko denarja in o zasebni stvari :bravo:

 

wildcat

 

Dej malo poglej kaj pi?e?, enkrat pi?e? tako drugi? druga?e. Zdej smo ?e pristali na stekleni ?ipi :hohoho: haaloo!!! Probaj odpeljat svoj avto na servis nekam drugam pa bo? potem mogo?e razumela o ?em govorim.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 158
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

@wildcat - eno pitanje;koliko km bi naj zdr?ala sklopka v Premacy-ju?? Ma? mogo?e kak?ne podatke o tem iz prakse/servisa.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dej v tretjo obrate nekje na 2k obratov in poskus spelat, ?e crkne je ?e dobra, ?e pa obrati skoraj ne padejo je pa ?e zani?

 

 

tole je pa ?e ekstremno zani? in bi ?e zdavnaj opazil, da nekaj ni v redu :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej malo poglej kaj pi?e?, enkrat pi?e? tako drugi? druga?e.

Naprimer kaj ti ni jasno?

 

?e enkrat:

Poznam situacijo iz vidika stranke IN iz vidika serviserja.

 

Mogo?e te je zato zmedlo, saj sem na drugih servisih tudi samo stranka, ampak in zaradi svojih izku?enj vem, kako mora biti in kako ne.

 

 

@wildcat - eno pitanje;koliko km bi naj zdr?ala sklopka v Premacy-ju?? Ma? mogo?e kak?ne podatke o tem iz prakse/servisa.

lp vuk

 

Nimam podatka o posebni "kvarljivosti" sklopke. Pri Premacy-ju mi ni znan tak problem :ne vem:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naprimer kaj ti ni jasno?

 

?e enkrat:

Poznam situacijo iz vidika stranke IN iz vidika serviserja.

 

Mogo?e te je zato zmedlo, saj sem na drugih servisih tudi samo stranka, ampak in zaradi svojih izku?enj vem, kako mora biti in kako ne.

Nimam podatka o posebni "kvarljivosti" sklopke. Pri Premacy-ju mi ni znan tak problem :ne vem:

 

Jaz imam informacijo da pri 75000 km sklopka ?e lepo drsi in jo bo potrebno menjati in se bo tudi menjala na garancijo. Je to normalno oz. lahko jaz to pri?akujem drugo leto pri pribli?no tak?nih kilometrih in si jo takrat sam ?astim?

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogoce malo off topic:

sem opazil, da ko je treba premagovat vecji napor (npr. ce obticim na snegu, ali kaksen extremno hud klanc)

, zacne sklopka M6 smrdet...zanimivo, da pri novem faceliftanem modelu ima sklopka vecji premer :huh: :ne vem:

lahko bi zakljucil,da so pri dizel modelih (tudi premacy) poddimenzionirali sklopko ??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...zanimivo, da pri novem faceliftanem modelu ima sklopka vecji premer :huh: :ne vem:

lahko bi zakljucil,da so pri dizel modelih (tudi premacy) poddimenzionirali sklopko ??

 

Bova morala na hitro zamenjat za novo Labi??? :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, prodat M6 pa kupit tole (dokler ni otrok)

cuore sportivo :bravo:

pa se crna je

 

Eeee, ne bo ?lo ... mam ?e dva - otroka namre? (ups - ena se bo hitro zbunla, da ni ve? otrok) - HEHEHE :hohoho:

 

Druga?e pa, da se vrnem na prej?njo temo - v MB-ju AC ?erbinek mislim, da se lahko med servisiranjem stranka malo sprehaja po delavnici in vidi kva dogaja ... pa majo enega prijaznega gospoda, ki tam niti vle?e in izgleda obvlada zadeve - sli?i pa na ime g. Darko ... ?e je to komu pomembno - v MB na servis ... :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Druga?e pa, da se vrnem na prej?njo temo - v MB-ju AC ?erbinek mislim, da se lahko med servisiranjem stranka malo sprehaja po delavnici in vidi kva dogaja ... pa majo enega prijaznega gospoda, ki tam niti vle?e in izgleda obvlada zadeve - sli?i pa na ime g. Darko ... ?e je to komu pomembno - v MB na servis ... :cheers:

 

Ja, take informacije so zelo dobrodo?le!! :bravo::vesel:

 

LP

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gami nekak poznam vse, tko da ce hocem sem lahko zraven...ponavadi sem zraven ko je kaksna majhna stvar npr. instaliranje novega software-ja...pri rednih servisih pa niti priblizno se mi ne da biti tam.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa, da se vrnem na prej?njo temo - v MB-ju AC ?erbinek mislim, da se lahko med servisiranjem stranka malo sprehaja po delavnici in vidi kva dogaja ... pa majo enega prijaznega gospoda, ki tam niti vle?e in izgleda obvlada zadeve - sli?i pa na ime g. Darko ... ?e je to komu pomembno - v MB na servis ... :cheers:

 

lahko potrdim iz prve roke. tam res lah hodis po delavnici. ce pa to kaj pomaga da boljse opravijo svoje delo pa dvomim. Sem imel na avtu precej pomanjkljivosti (razni sraufi so manjkali ipd) - se na servisu lepo zmenim, pridem po avto, seveda pogledam najbolj ocitna mesta ce so popravli - itak da ne. Jih opozorim, traja ene 15min da najdejo seveda neoriginalne sraufe, tak da imam zdaj sraufe "zlate" barve namesto crne (drzijo plastiko od blatnika pri sprednjem kolesu). Cez kako leto mi je v mb pocla fedra ki vraca stopalo za sklopko nazaj v osnovno lego, pa sem sel tja na servis - trajalo vec kot en teden da so dobili (vmes sem se s takim avtom peljal v lj, ni nic dobr filing ko je pedalo cist mehko pa nima skor nic hoda). Ko so popravli pa je fedra skripala vsakic ko sem stisnil stopalo. Pa sem mel poln k* serbineka, sem sel k gami na redni servis omenil problem, brez da bi pogledal je ze omenil kaj mora naredit in kar je bilo dogovorjeno so tudi naredili. Tako da zame je zaenkrat gama dost boljsa od serbineka. Upam da bo tak tud naprej. kaj kmalu moram namrec it se eno napako popravit, mi el. sipa pri vozniku ne dela tak kot bi morala. Pa mi maja potece garancija. Se mi zdi da se pozna da mazde2 delajo v spaniji (slampasti) - drugace pa sem z mazdo zelo zadovoljen :)

 

lp,

m2

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ponavadi sem zraven ko je kaksna majhna stvar npr. instaliranje novega software-ja...pri rednih servisih pa niti priblizno se mi ne da biti tam.

 

Evo..... Post si napisal namesto mene....hihihi

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponavadi sem zraven ko je kaksna majhna stvar npr. instaliranje novega software-ja....

 

Labi - kaj si profitiral z novim software-jem???

Jaz bi tudi mel, pa bi najraje ?el s tabo na Gamo in bi mi tam po?timali, ?e ima to kaki smisel sploh????

Dam za ene napolitanke potem!!!

:prstgor:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.