Skoči na vsebino

Tatvine Mazd


TEDI

Priporočeno sporočilo

Prijatelju so pred nekaj dnevi hoteli ukrasti avto. So navrtali klju?avnico, potem pa jih je o?itno nekaj zmotilo in so ?li, pa ukradli podoben avto nekje v bli?ini. :( No, avto ni bil Mazda, ampak neka druga znamka).

 

"Zdej pa jaz vas pra?am" - ali kradejo Mazde, so med tatovi vro?a roba ali jih pustijo na miru?

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde ve? ali manj pustijo na miru razen ob?asnih namenskih kraj (pred ?asom so v enem mesecu ukradli tri ?estice :( )

 

bolj strah bi te moralo biti, ?e bi imela kak?nega nemca, kot recimo audi al pa VW

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor jaz zadnje ?ase (pa podatki ni nujno da se jih 100% spomnim) gledam v Delu tiste sezname ukradenih avtomobilov, nisem zasledil Mazde.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde niso zanimive za tatove ker na jugu ne poznajo toliko znamke so vsi bolj navdu?eni nad nem?kimi avtomobili. Se pa vsake toliko ?asa kak?en spomne in kak?no spelje.

Pa samo tudi zaradi vrednosti se je ne spla?a krasti, ne vem kdo bi se ?el z mojim matrat ki je vreden 500.000sit in tudi ni? zanimivega ni notri da bi kaj vzel, avtoradijo je en osnoven toliko da ?pila

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazde niso zanimive za tatove ker na jugu ne poznajo toliko znamke so vsi bolj navdu?eni nad nem?kimi avtomobili. Se pa vsake toliko ?asa kak?en spomne in kak?no spelje.

Pa samo tudi zaradi vrednosti se je ne spla?a krasti, ne vem kdo bi se ?el z mojim matrat ki je vreden 500.000sit in tudi ni? zanimivega ni notri da bi kaj vzel, avtoradijo je en osnoven toliko da ?pila

 

edin ?e ga rabi za rezervne dele ... :unsure:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda je preve? varna,da bi jo ukradli!!! :bravo: Preve? ?asa bi jim vzelo.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo brskam po arhivu slik in glejga vraga najdem mazde brez ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se lopov??in ti?e, na sre?o nismo preve? ogro?eni, ?ist druga bi bla z raznimi nemci, pa tut najbr? so renoji kar aktualni, pr japoncih pa se marsikdo boji cene delov, pa magar ?e ima ukradenga! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pr Mazdi je fajn njena zanesljivost, da ni-da-ni, oz. ne rabi? zmolit o?ena?a, da te prpelje na cilj, ?e bo bog dav! :P

 

Se mi zdi, da bolj povr?no sledi? temu forumu!!! :ph34r::hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.