Skoči na vsebino

Kovinski prtlja?nik na MX5


TEDI

Priporočeno sporočilo

Ali kdo ve, kako se imenuje kovinski prtlja?nik, ki se namesti na pokrov prtlja?nika na MX5 zadaj. Sestavljen je iz nekih kovinskih palic, nanje pa se pritrdi prtljago. Sem malo gledala po ebayu (nem?kem in angle?kem) pa ker ne vem, kako se stvar imenuje, ga tudi ne najdem. Zanima me predvsem cena in kje bi se ga dalo kupiti :)

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh kaj se se nisi nau?ila, da je prvi naslov za tak?na vpra?anja Wildcat? :P:bravo:

 

Hja, od Wildcat ?akam ?e odgovor o prednostih in slabostih roadsterjev...

:(

 

Pa sem raje tole vpra?anje naslovila kar na vse vas - po na?elu ve? glav ve? ve... :bravo:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, od Wildcat ?akam ?e odgovor o prednostih in slabostih roadsterjev...

:(

 

Pa sem raje tole vpra?anje naslovila kar na vse vas - po na?elu ve? glav ve? ve... :bravo:

 

Saj ?e ima? mx-5 zakaj bi ti ?e pisala, hi hi :jezicek: seveda dobi?, vse odgovore dobi?!

 

Nosilec prtlja?nika dobi? v 2 izvedbah:

 

1.Navadni nosilec

2.Classic Carrier

 

Navadnega lahko pritrdi? in sname? po potreba, da ti ga ni treba skoz seboj voziti.

Lep je prilagodljiv in vsestransko uporaben.

Classic Carrier je na videz veliko lep?i, ampak tudi zahtevnej?i za monta?o. Ponavadi, ?e je enkrat zmontiran, ostane vedno gor. Tudi kot okras. V tem primeru pa monta?a zadnjega spojlerja ni ve? mo?na, ?e si ga ?eli?. ?e je ?e gor, bi ga bilo treba sneti ali 1. nosilec izbrati.

 

Osbeno sem si izbrala prvega.

Toliko na kratko.

 

Za iskalnik na ebayu lahko uporabi? Hecktr?ger ali Classic Carrier, ampak jih ponavadi ni veliko.

 

Se pa da seveda naro?iti iz originalne dodatne oprema ali od drugih proizvajalcev.

Ko se odlo?i? za izvedbo, sporo?i pa ti poi??em!

 

standard

post-25-1138179088.jpg

 

classic

post-25-1138179123.jpg

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in en in drug sta grda, da boh pomagi... please ne to gor dajat ker pol vse skupi zgleda kot kak?en ciganski ?apmobil...

 

Off topic:

 

Tedi pa si ti ziher, da si pravi avto kupila, ker imeti Mazdo MX-5 pomeni, da s sabo ne bo? veliko prtljage tovorila kar se sicer nekako ne sklada s splo?no ?ensko potovalno filozofijo (drage dame brez zamere prosim). ;)

 

Zdaj samo ?akam, da bo? naslednji topic za?ela z besedami "...koliko stane vle?na kljuka za MX-5" oz . a obstajajo roadsterji v karavanski izvedbi in s petimi sede?i. Aja pa na diesel motor in prednji pogon ne pozabit ;):D

 

Upam, da nisi u?aljena, ker se malo hecam ampak z roadsterjem si kupila poleg veliko plusov tudi precej minusov s katerimi se bo? morala sprijazniti al pa kupit ?e en avto za prevoz prtljage :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj samo ?akam, da bo? naslednji topic za?ela z besedami "...koliko stane vle?na kljuka za MX-5" oz . a obstajajo roadsterji v karavanski izvedbi in s petimi sede?i. Aja pa na diesel motor in prednji pogon ne pozabit ;):D

 

:hohoho::bravo::rispekt::ouje:

 

Ej se spra?ujem ?e tvoj post Boss spu??a mogo?e preko hladilnika kaki smejalni plin....

 

 

Tedi oprosti ma se nisem mogu zadr?at..... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

 

Sem se pa res nasmejala....ne stvar glede prtlja?nika ima ?isto druga?no ozadje. Avto, ki sem ga kupila, nima persenninga, ki naj bi bil serijsko zraven. In ker vztrajam na tem, da ?e je pa? zraven ga ho?em tudi imeti, pa mi je prodajalec od lastnice ponudil prtlja?nik, ki naj bi ga biv?a lastnica imela doma ali pa denarni skonto. Samo sem se pozanimala, pa stane persenning, pazi, 110 000 SIT. Toliko skonta pa mi seveda prodajalec no?e dati. Nikoli nisem pa razmi?ljala, da bi si sama kupila prtlja?nik, ampak sedaj ne vem, kako naj se odlo?im. Mi je pa prtlja?nik zelo zelo grd :angry: , ?eprav bi mogo?e kdaj pri?el prav... <_<

Imamo pa doma ?e karavana, tako da bom pa? zamenjala avto, ?e se bo namno?ilo preve? prtljage.

 

No, kaj bi vi naredili na mojem mestu:

vzeli prtlja?nik in sami kupili persenning

vzeli skonto in sami kupili persenning

 

Aja, ko sem ?e pri tem - ali kdo morda prodaja-proda persenning za NB ?rne barve????

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, verjetno ?immanj ... O tem se s prodajalcem nisva pogovarjala, je reve? on tisti ki nosi tele stro?ke - pravzaprav ga je prej?nja lastnica malo "nategnila" :(

Problem je pa v tem, da nisem v slo na?la nikogar, ki bi ga prodajal, na ebayu jih je nekaj, ampak za NA model. ?e taisti pa?ejo tudi na NB model, potem ni problema in ga bom pa? kupila tam, ?e pa ne, ga pa potem prakti?no nimam nikjer za kupiti, razen novega seveda - ampak si za toliko cekinov raje kupim kaj drugega.

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NA in NB imata na?eloma iste. ?e bo? v dvomu ko bo? na ebay-u kupovala, me prej povpra?i.

 

Novi persenning se NE spla?a kupovati! Jih je dost ugodnih na ebay-u.

Vpra?anje tudi, kolikor ga res potrebuje?.

Ve?ina voznikov mx-5 katere poznam, jih uporablja enkrat dvakrat na za?etku, potem se pa nobenmu ve? ne lubi gor pa dol devat.

Tak da, ?e ne rabi? nosilca prtlja?nika bo ?ist ok ?e ti da simboli?en skonto ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.