Ma kakšne meritve hitrosti, primerjaš Senno s Schumacherjem ampak dirkalnik iz 1988 in dirkalnik iz leta 2002 sta v ovinkih kot dan in noč.
Formula ena je kompleksen šport in veliko več kot samo "mnenje".
Rad bi tudi povedal, da govoriti kdo je najboljši je totalni nesmisel, ker je vsak "živel" v svoji eri.
Na Giulietti se menja pumpo z zobatim jermenom.
Na Getzu se menja samo zobati jermen.
Fora je v tem, da pogosto avti z zobatim jermenom imajo plastične vodne pumpe in je treba menjat, če ne je zabava....
Tudi Mclaren je bil boljši od konkurence.
Senna mi je kul, ampak ma prenapihnjen status, kompleks boga in zaradi njega je Prost nepravično v slabi luči.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.