Skoči na vsebino

Vas je kdaj pustla na cesti?


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kolk ste bli pa v primeru "defekta" kej maherji improvizacije?

 

Kaj pravite na tole improvizacijo; enkrat mi je pri ?e prej omenjenem Unotu crknla elektrika (vsaj tako mislim) v vratih potrebna za dvigovanje in spu??anje ?ipe (?ipa je bila seveda v spu??enem polo?aju), pol pa jst "majstr" za?nem to razdirat pa "popraulat", in ko kon?am dam kontakt probam dvignit ?ipo, neki se pokadi, ?ipa se ne premakne! No fino, zdej sem pa stvar zjebal do konca. Kaj zdej, ?ipa nemore tako ostat spu??ena. Tito je reku, snađi se! Pa sem se, najdem eno desko, dvignem ?ipo in desko nabijem spodi, oblogo nazaj gor, in jebiga se vozim z desko v vratih naprej.

?ez kak?na dva tedna sem avto prodal! Z desko v vratih seveda!

Si lahko predstavljate fris tipa, ko se je on lotil popravljat ?ipo ?zmeden?:blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 59
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kar se okvar ti?e, loh re?em da velikrat na cesti opazim dizela?e novej?ih letnikov, ki dobesedno s plavim dimom preplavijo celo cesto, npr. zdele se spomnim 3 avtov: A6 2.5 TDI, golv IV SDI in Bmv X5 - nevem ker motor!

 

Ko sem na semaforju stal za A6ko karavanko in pa notr ena gospodi?na telefonira cel cajt, pa avto v prostmu teku in kadi ko tur?in :P , samo to je blo res tolk dime okol, kot da gori, no pa babnca itak ni dojela, pa kr klepeta naprej, jz pa sm se skori zadu?il v svojmu avtu (biv direkt za njo), pol pa ko je speljala, je o?itno po?as registrirala in se ustavla na bencinski par 100 m nprej! :blink:

 

Golf SDI je biv parkiran nekje za be?igradm, odprta spredna havba, ?tirje ?migavci in iz auspuha se kadi kot iz kake fabrike, pa dedec fajn pani?no okol ska?e! <_<

 

Pol pa ?e tale X5, ob ?isto normalnem ?tartu s semaforja, je dobesedno na modro zameglil cesto in se pol enih 50 metrov kasneje na avtobusni ustavil, ker mu je verjetno zmanjkal olja! :ne vem:

 

Telih dizlov sicer ne razumem kej preve?, ampak tko se mi zdi, kot da jim je vsem olje ven ?ez auspuh zmetal al kaj, ker ?e posebej tisti A6, pa kej tecga niti v filmu ne vidi?, ker to je ?e vi?ja stopnja od specialnih efektov! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Med slu?bo sko?im na kosilo in ?ez 20 min se odpravim nazaj Premacy 1.8 84kw pa ne?e v?gat,

vergla pa ni? od njega, ,full gas, delni gas pa ne v?ge. Pol smo ga malo potisnili pa je zaka?ljal in se nikoli ve? ustavil, najbr? mu je burja pri 0°C dala svoje. V?asih med pretikamjem 1-2 skoraj omaga pod obrati, mogo?e pa je samo malo ?ejen. WD-40 mogo?e.

 

 

 

madmax

 

v?asih so to delali v zastavi prva vgradnja,

si dobil na dili sporo?ilo

kakva plata takva vrata

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to o pomanjkanju goriva je lepo zlo?il skupaj re?iser Pjer ?alica v svojem filmu Pri stricu Idrizu(povojno Sarajevo), kjer ?enska re?e da avto nima bencina, mo?ki pa ga pred tem ?e razstavijo preverijo vse ?ivo, nakar Idriz vpra?a ne?aka ?e se spominja kdaj je zadnji? tankal mu ta odvrne da se ne spominja najbolje, mogo?e pred dvemi mesci?! :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to o pomanjkanju goriva je lepo zlo?il skupaj re?iser Pjer ?alica v svojem filmu Pri stricu Idrizu(povojno Sarajevo), kjer ?enska re?e da avto nima bencina, mo?ki pa ga pred tem ?e razstavijo preverijo vse ?ivo, nakar Idriz vpra?a ne?aka ?e se spominja kdaj je zadnji? tankal mu ta odvrne da se ne spominja najbolje, mogo?e pred dvemi mesci?! :huh:

 

hehe

 

sem se spomnil na tist vic ko se peleta v avtu rjavolaska in blondinka pa jima avto crkne.

Rjavolaska: hmmm...bencina nama je zmanjkal

Blondinka: joj kok si ti pametna, jaz tega sploh ne bi opazila in bi se kar naprej peljala

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meli smo doma ?e vse ?ivo in med drugim tudi mazdo 626 ine je mela 400k km prevo?enih...vse kar je crknilo je bil akumolator :bravo:

potem mati je mela clioja in je crkoval ko sam vrag...

meli smo tudi ve? bmwjev in ni blo nobenega problema z njimi,tudi z tem novim ki je dizel tudi ni problema.

Za P206 pa je mel kolega veliko problemov.

Naj kupijo mazdo pa bo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.