Skoči na vsebino

Pivo mi paše


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je Alex napisal:

Nekateri naj se raje držijo korona teme in naj ne trosijo neumnosti. Drugo naj prepustijo poznavalcem. 😉

Uff... Sem res napisal pod narobe temo. Se opravičujem. Jest, ali lahko res tole brišeš, ker ne spada sem? 🤔

pred 43 minutami je TiEn napisal:

Mate primerno temo za to, to ne spada v pivo paše mi !🤬 idiota
 

@Jest ?

20210818_161230.thumb.jpg.275f439fa3bf556e6a0018b5c25e517c.jpg

Še opravičujem... Ni prava tema. Ne rabiš takoj uporabljati kletvice. 🤗

Jest? 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se moral ustaviti, ker imam zdravniški v torek haha
Če imaš za šiht, potem se ne sekiraj. Ne gledajo tega.
Sam sem imel nazadnje pregled lani in sem večer prej spil 3 pire po fuzbalu, zjutraj pa na pregled in je šlo čez brez težav.
Sem pa padel na točno te besede kolegov - ne sekiraj se, ne gledajo tega. Haha.

Double trouble pred kosilom. :)



9b6382364d03aecbdc6ab0b6212e7583.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Alex napisal:

Uff, pazi, da koga ne užališ. 

Eni so občutljivi kot dojenčki. 🤣🤐


Dobro ti gre s “podpihovanjem zerjavice” … V skoraj nobenem prispevku ne mores mimo tega… Res pa je.. oriznam, da se drugi tudi zelo dobro zgledujejo po tebi… verjetno ker si “džomba” … (sem mogu se jest mal dodat :punk::cheers:…) 

  • Všeč 2
  • Haha 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Jest napisal:


Dobro ti gre s “podpihovanjem zerjavice” … V skoraj nobenem prispevku ne mores mimo tega… Res pa je.. oriznam, da se drugi tudi zelo dobro zgledujejo po tebi… verjetno ker si “džomba” … (sem mogu se jest mal dodat :punk::cheers:…) 

Saj ne podpihujem. Kaj niti hecat se ne smemo več? :cheers: 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

50 minutes ago, Jest said:


Dobro ti gre s “podpihovanjem zerjavice” … V skoraj nobenem prispevku ne mores mimo tega… Res pa je.. oriznam, da se drugi tudi zelo dobro zgledujejo po tebi… verjetno ker si “džomba” … (sem mogu se jest mal dodat :punk::cheers:…) 

Provokacija

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem pa prej ob Ljubljanici enega Schneider Weisse psenicnega unicil …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Do konca napoolnjene baterije so pod višjo napetostjo med elektrodami,in so za to kemično veliko bolj aktivne...po domače-ne paše jim biti napolnjene. To je tudi razlog,za kaj jim pada kapaciteta,če jih zmeraj polniš do konca.   Seveda je najlažje trditi...ja ti grki nimajo pojma...ker ti pač paše v agendo...   Ali npr....ko sem pred kratkim dobival ali kupoval baterije za orodje...ena "črtica" od štirih...edino pravilno! Tudi tako...določeni polnilci za LiIon baterije imajo funkcijo za skladiščenje baterije,in jih ne polni do 100%,ampak največ 75%.
    • Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉
    • Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.   Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.   Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.
    • V grcij jest se nism vidu, niti ne poznam nobenga k bi kadarkol podrsov ko gre na trajekt.    Mogoce je res 40% precej debilen predpis, ampak, prej bos pogasil baterijo s 40% kot pa 100%
    • Nova metoda zmečkljivih con... 😁 Bolje tako kot jo imeti na kolenih...👍 😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.