Skoči na vsebino

Hankook?


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Imel pred leti Hankook gume - modela ve? ne vem (nih?e ?e ni poznal te firme) na Ford-u - bil zelo zadovoljen!!! :bravo:

Aja - malo hitro so se edino rable ... :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je ?e ve?krat tekla debata o gumah bi vpra?al poznavalce ali je hankook dobra guma?

Gre za model Ventus k102 82h!

 

Hvala

 

OK guma,

kot je reku Tomi z vecjo obrabo.

 

glede 82 H (prva stevilka pove nosilnost gume v tem primeru 475kg) H je pa oznaka hitrosti (ta primer do 210km/h)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot je Labi meni napisal - z objavo tega posnetka kr?i? avtorske pravice - kazen bo najmanj ... bom ?e razmislil - nekaj dobrega - njamaaaa :hohoho:

 

Pa to nisem jaz - to si z neta skino!!! :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil s Tomijem...in to je bilo v Nemciji, tko da ni krsil nobenega zakona. (tale post sponsored by torta od tomija )

 

Evo na avtorske pravice se po?vi?gam... :zvizga::aaaaa:

Labiju kupim en ?evap pa je moj.... :hohoho:

 

kaj mi bo en cevap? halo??

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: Ja in mazda mafija s ?e?nje padla....

Nem?ke AC so ?ir?e, lep?e, bla bla bla.... Labi... nachos s ?evapom!!! :bravo:

 

Evo, tortica, 12 ?evapov na pladnu, pa ?e malo sve?ega paradajza (ker ?ebule ne papa?),...OK Labi??? :mi pijemoo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to da si ?e ?tudent,ma? pa fullll dober avtek!!!! :P:bravo:

 

Ehhh, pa to mu je ata kupo - heeeheeeheeeee..... peace brother :ouje:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.