Skoči na vsebino

Hankook?


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

Ma se sn se zajebaval tisto z ?tudentom,ker kolko vem to nisi.... :D ?e ti je pa ata kaj zraven dal,kot je komar reko pa ne vem.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti je pa ata kaj zraven dal,kot je komar reko pa ne vem.... :P

 

ma kaj, prav je da da tud fotr kej za sinetov avto. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kaj, prav je da da tud fotr kej za sinetov avto. :bravo:

 

Aha,samo toti cajti so pri nas ?e zdavnaj minli.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,samo toti cajti so pri nas ?e zdavnaj minli.... :whatever:

 

he he, pri nas pa ne. he he.

 

a smo malo offtopic?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od fotra sn dobo zraven samo pri prvem avtu,to je blo pred 14.leti.... :whatever:

Aja,pa Hankook gume NI mel gor!!! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,samo toti cajti so pri nas ?e zdavnaj minli.... :whatever:

 

Tule moram pa ?e jaz pojamrati... Moj tut ni dal ni? zraven. Ne prej ne zdaj. ?krtuh. :mi pijemoo: :bravo:

?e dobro, da imam staro mamo, saj veste kak?ne znajo biti. Nadle?ne in zate?ene ampak penzijo pa tako rade talajo, da mi je ?e nadle?no. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho:

 

se mi prav smili? :D:D

 

Pa ti ne razume?. Pa ti da jurja in si prakti?no dol?an jo potem voziti okoli dohtarjev, trgovino (no?na mora, ker vsak artikel pregleda pa debatira s prodajalci kje imajo kaj). Pa misli, da sem tak socialc pa ?eprav ji dopovedujem, da imam itak bolj?o pla?o kot ona penzijo, pa da nisem otrok. No saj, da ne boste mislili koliko mi je dala k avtu. Ene 15% k temu in 25% k 106ki. Bolje kot ni? je. :bravo:

Mater smo zavili s teme... Postajam floodar? :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest sm prvi avto dobil od tastarga sam je ?el po gobe v manj kot enmu letu...prej pa tastarmu ene 5 let ni delal problemov...pa? sm bil dijak in divjak pa itak da je skos na kurilca laufal...to so bli zlati cajti, pa sm pre?ivel mislm da s 15-20 tiso?aki na mesec pa biv sm ?e dijak :D ,pa ?e dizela?a sm mel, je to takrat ?e po?as moderno postajal, v glavnem poln tank je bil za celih 3.500 sit :) pa 5 litrov je pila enajstka :) :) tko da smo se za jurja pelal v afriko (trebnje) pa nazaj, je dal vsak 300 sit pa mi je ?e ostal za po ljubljan se mal fjakat :bravo: ..pogre?am te ?ase. No za drug avto so tud tastari mal financiral, za tega sem si pa tud sposodu ke? pa ?e ni? vrnu in evo zdej si bom mogu pa ?e sam kredit narest pa vrnt za prej?n avto pa na novga ke? met tko da ....matr snel se mi bo, avtomobilizem je drag ?port ratu.

 

...sam mislim da smo ?li ?ist off topic zdele :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.