Skoči na vsebino

Neprivezan - sledi pla?ilni nalog!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

mene pa neki zanima mogo?e se vam zdi butast sam ne vemin namre?: polcaj ti neki napi?e neko kazn ti je ne prizna?. ?e se ho?? prto?t ti podpi?? al ne podpi?? kazni?

 

Tomlc... si o?itno spregledal moj post.... torej... useeno je al podpi?e? al pa ne.... in kot je madmax povedal.... prito?bo pa lahko napi?e? v vsakem primeru, je pa res useeno al podpi?e? al pa ne!

 

Danes sem izvedu da ?e povzro?i? nesre?o z manj?o materialno ?kodo pla?a? kazen 100.000SIT pike in ?e izpit gre za en mesec, to je v primeru da pokli?e? policiste.

 

TO ne more bit res....za manj?o nesre?o lahko dobi? edino kazen za nepravilen premik, in to je 10k sit.... mogo?e edino ?e ima? alko v krvi... Tako da to ni res!

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 62
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

A greva stavit: najprej povzro?itelj(oz. tisti ki jih je klical) dobi 30k sit za ocenitev nesre?e potem za povzro?itev nesre?e pa ?e za prekr?ek ?e si ga storil, in vse skupaj naj bi pri?lo cca 100ksit+pike+1mese?en odvzem vozni?ke, sem bil zraven ko je policist to razlagal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A greva stavit: najprej povzro?itelj(oz. tisti ki jih je klical) dobi 30k sit za ocenitev nesre?e potem za povzro?itev nesre?e pa ?e za prekr?ek ?e si ga storil, in vse skupaj naj bi pri?lo cca 100ksit+pike+1mese?en odvzem vozni?ke, sem bil zraven ko je policist to razlagal

 

pa a se zajebavajo al kaj... tisti ki pokli?e policaje dobi 30.000 za pla?at?????? Ma ne to se heca?, a ne :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa a se zajebavajo al kaj... tisti ki pokli?e policaje dobi 30.000 za pla?at?????? Ma ne to se heca?, a ne :lol:

 

 

to sem tud jst ze slisu, vendar ne drzi povsem...

 

s punco sva mela nasreco, poklical smo :policaj: noben ni 0 placu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje sem bral da ?e je nesre?a 1. kategorije potem ni potrebna policija. Zdej kaj to?no spada pod 1. kategorijo ne vem, verjetno pa da ni po?kodovanih, da ne ovira? glih promet ?ez celo cesto, potem trki na parkiri??ih ipd. in seveda, ?e se vse da zment, napi?e?e? evropsko poro?ilo in to je to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi**a fantje ne komplicirat po nepotrebnem, ?e ni v PN nih?e po?kodovan jih sploh ni treba klicat, ?e pa ?e (al pa jih je kdo drug), pa re?e? da ne ?eli? obravnave in da se bosta sama zmenla, pa je re?eno! Pa ?e njim pri?para? nepotrebno delo!

 

ja vse se zmeni?, tip ti prizna, da je kriv. ?e je pa rahlo vinjen ti bo pa sploh vse priznal samo, da ne bo? :policaj: klical.

 

Naslednji dan se bo pa streznil in bo vse zanikal kar se je dogajalo prej?nji dan nakar bo samo tvoja beseda proti njegovi ?e posebej zato ker bo on predstavil nesre?o po svoje ti pa po svoje. Materjalnih dokazov ni ve? ker so avtomobili ?e premaknjeni, :policaj: ni naredil uradnega poro?ila in se lahko obri?e? pod nosom. Zavarovalnica ti lahko ?e nagaja, ker nimajo zapisnika o preverjanju alkoholiziranosti - totalna jeba.

 

 

Bom povedal ?e svoj primer, ki se je zgodil poleti 2004, ki ?e danes ni zaklju?en. Na ozki cesti (?irina okoli 3 metre) je en prepameten dolen?ek prpizdil v ovinek in ko me je zagledal je za?el zavirati na polno, blokiral kolesa (10m ?trajfen viden in poslikan na asfaltu) tako, da ga je odneslo naravnost iz ovinka meni v bok (pri meni sesuta obojna vrata, pri njemu pa sprednji del avtomobila). V trenutku trka sem bil jaz z mojim avtomobilom z ve? kot pol avtomobila na bankini oziroma druga?e povedano me je on zadel 30 cm ?ez sredino ceste na moji strani.

 

Poklical sem policaje, ker je mo?akar trdil, da sem jaz kriv :whatever: . :policaj::policaj: sta pri?la poslikala in zmerila zadevo, dala nama za pihat (oba 0,0). Policaj je nato pripisal vso krivdo za nesre?o temu mo?akarju in ga predlagal sodniku za prekr?ke in v poro?ilu mene popolnoma opral kakr?ne koli krivde.

 

No in tu se zgodba zaplete: mo?akar na svoji zavarovalnici (ni ista kot moja) prijavi svoj kasko in napi?e da sem jaz kriv. Njegova zavarovalnica kljub policijskemu poro?ilu mi ne izpla?a zavarovalnine tako, da sem jo kril iz svojega kaska. Do dan danes zadeva ni re?ena saj je ta zavarovalnica pla?ala kao nekega izvedenca prometne stroke, ki je na 12 straneh naredil elaborat o tej nesre?i (po 6 mesecih od dogodka) in z matemati?nimi in fizikalnimi formulami na ?tirih straneh "dokazal", da sem jaz vozil z neprilagojeno hitrostjo in da sem zato delno kriv za nesre?o. Kako je to dokazal ni nobenemu jasno saj je v trenutku nesre?e moj avto ?e skoraj stal.

 

V glavnem zadeva ?e ni kon?ana, a mi je moja zavarovalnica (Triglav) priznala nekrivdo in mi ni odbila bonitet na kasko a odbitne fran?ize, ki bi mi jo morala kriti njegova zavarovalnica (Mariborska) ?e dandanes nimam in verjetno je ne bom nikoli dobil (to?it za 30 jurjev se mi pa? ne spla?a). Zdejle se spra?ujem kaj bi ?ele bilo, da ne bi poklical :policaj: saj bi po moje dokazali, da sem jaz bo?no drsel z levim bokom v levi ovinek in sem zadel ubogega dolenj?ka ni? hudega slute?ega v parkiranem avtomobilu ter mu pri tem naredil te?ke fizi?ne in predvsem psihi?ne po?kodbe.

 

Tolk o tem a klicat policaje al ne ....

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja vse se zmeni?, tip ti prizna, da je kriv. ?e je pa rahlo vinjen ti bo pa sploh vse priznal samo, da ne bo? :policaj: klical.

 

Naslednji dan se bo pa streznil in bo vse zanikal kar se je dogajalo prej?nji dan nakar bo samo tvoja beseda proti njegovi ?e posebej zato ker bo on predstavil nesre?o po svoje ti pa po svoje. Materjalnih dokazov ni ve? ker so avtomobili ?e premaknjeni, :policaj: ni naredil uradnega poro?ila in se lahko obri?e? pod nosom.

To?no! Meni je ?e in?truktor vo?nje to?no takole rekel. :bravo: ?im je treba kak?no ?kodo uveljavljati, klicati policijo.

Men se je v 106ko zabil sosed (ene 45 let- kao pameten in izku?en ?ofer a divja ?ez vas bolj kot jaz). Jaz v klanec gor, on dol ovinek okoli ?karfe, nepregledno skratka. In jaz se ustavim on pa samo: CVVVVIIIIILLLLL vame. ?koda Forman. :P ?koda? Ja pri meni po?en ?migavc in malo zbit blatnik, njemu je visel odbija?. Se pogledava, re?e on da preparkirava ker sva zapirala pot. In on za?ne, da sva itak oba malo kriva, da bova vsak svojo ?(?)kodo :D zrihtala. Glede na to, da ni bilo veliko sem se strinjal. Kaj ?em te?it sosedu. :ne vem: Pa ?e de? je bil in je bilo spolzko in ga na nek na?in ni8sem krivil. ?eprav bi policaji to jasno ozna?ili za neprilagojeno hitrost, ?e se ni mogel ustaviti... Najbolj na jetra mi je ?el takrat itak najbolj na jetra un, ki stanuje tam v ovinku in je naredil ?karfo (ko se je delal asfalt mu je bilo ponujeno, da se zgradi bajta zraven in bi bili brez ovinka, baje) ko je okoli unga soseda in gledal njegovo bogo ?kodo kako je zbita hodil, mene pa ?e pogledal ni. Kao ziher je mulc kriv. :angry:

No v glavnem ?ez par dni je ta sosed kleparju razlagal, da je itak mulc pridivjal in ga je kar neslo vanj. Ko mi je fotr to izjavil bi najraje soseda zaklal! resno ej.... ?ele potem sem za?el razmi?ljati, da je itak pes in, da bo jasno trdil, da sva oba kriva, ?e je njega neslo vame. Ampak ne, jaz du?ica ga nisem hotel zajebati in sem si mislil blatnik bom potegnil ven, ?migovc na odpadu fasal pa pozabil na to. ?e bi bil v resnici jaz kriv sedaj vem, da bi on gotovo klical policijo. Pa je sosed. ;)

Ko se je pa ?tudentka zaletela vame pa sem jo kar vpra?al, ?e pokli?em policijo, ker kriva je 100% ona. Ona ?e tako v ?oku :P prec, da ne ker bo zih ?e kako kazen dobila bla bla... OK potem pa lepo izpolnimo poro?ilo in ga podpi?i. Pa kupon?ek daj takoj. Potem nima ve? kaj praskati, kolikor mi je znano. ?eprav sem na njeni zavarovalnici (MB) moral ?e enkrat opisati celoten potek, ravno tako ona. Najbr? zaradi verodostojnosti.

?e bi ?lovek karkoli mutil bi sedaj 100% klical policijo. Me bo en kreten usiral, da sem vanj pridivjal, da me je neslo vanj. Najbr? je vmes "pozabil" povedati, da sem ?el v klanec gor on pa dol.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je pa ?tudentka zaletela vame pa sem jo kar vpra?al, ?e pokli?em policijo, ker kriva je 100% ona. Ona ?e tako v ?oku :P prec, da ne ker bo zih ?e kako kazen dobila bla bla... OK potem pa lepo izpolnimo poro?ilo in ga podpi?i. Pa kupon?ek daj takoj. Potem nima ve? kaj praskati, kolikor mi je znano. ?eprav sem na njeni zavarovalnici (MB) moral ?e enkrat opisati celoten potek, ravno tako ona. Najbr? zaradi verodostojnosti.

 

S ?tudentko si imel sre?o, ker kljub temu, da ti da kupon?ke in kljub temu da podpi?e evropsko poro?ilo nima? v roki absolutno ni?, dokler isto ne podpi?e in prizna na zavarovalnici.

 

Med nesre?o in dnevom podpisa na zavarovalnici mineta dan, dva in jo v roke dobijo fant, fotr, stric in vsi sorodniki/strokovnjaki ter ji operejo glavo, kar niti ni te?ko, ?e je ?e sama mal prasice. Ona nato izjavi, da je bila ?isto v ?oku takoj po nesre?i in, da si ji s prevaro vsilil podpis obrazca in da si ji celo grozil naj ti da kupon?ke. Zmisli si zgodbico, da si bil ?isto iz sebe in da se je tako stra?no bala, da ji bo? kaj naredil, zato je v tistem trenutku pristala na vse tvoje zahteve.

 

Verjemi, da ?e zgodba pride do sodi??a v takem primeru bo? takratko potegnil (sodnice bodo v 90% primerih potegnile s ?ibkej?o strtanjo in to sigurno nisi ti) in ker drugih dokazov ni se lahko celotna zadeva iz njene krivde spremeni v celotno tvojo krivdo.

 

to kar je tu napisano se je pred slabimi desetimi leti zgodilo mojemu stricu - zadeva je kon?ala na sodi??u in kljub dobremu odvetniku in dejstvu da ni bil kriv, je pu?il ?isto vse: svojo ?kodo, kupon?ke in vse sodne stro?ke. Ni? ni mogel tudi to da je v obupu zahteval preizkus s poligrafom, da bi dokazal kdo la?e mu je sodnica zabrusila, da za take malenkosti ne uporabljajo poligrafa (ja ta malenkost je stala milijon in pol in verjetno iz strani sodni?ke pla?e je to res samo malenkost).

 

Tko da fantje in dekleta, toplo vam polagam na srce, ?e le niste krivi pokli?te policaje... ?e pa ste krivi pa se vseeno posku?ajte zmenit brez policije (ne velja ?e ho?ete brez te?av uveljavljati svoj kasko) samo potem bodite tako fer, da zadevo priznate in kljub temu, da ste ga usrali v nesre?i oditete z dvignjeno glavo.

 

 

 

Boss over and out

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Osel gre samo enkrat na led, jaz pa bi dva dni nazaj skoraj ?e enkrat dobil pla?ilni nalog zaradi pasu! sramezljiv

 

Razlog je enostaven, ko dostavljam robo, pa dostkrat na eni ulici nekaj in na sosednji ?e drugo zadevo ven dajem, vmes se mi zdi neumno privezat, no pa me je policaj samo zarad tega ustavil (ker vozim pa - vsaj po mestu skoraj po omejitvah), pol sem mu razlo?il situacijo, mu dal vozni?ko in prometno, zate?il mi je ?e za homologacijo za pragove in ostalo ?aro (najbr? je bil zihr da bom za?el blefirat, da nism vedel da se to rabi sploh imet) :lol: Pol na koncu pa se mi je zahvalil, mi vrnu dokumenta in smo ?li dalje, zdej ne vem al je ?e imel normo izpolnjeno, al pa je pa? videl da dec razva?a robo in je pa? tako kot je! :ne vem:

 

Aja pa ko mi je pomahal z liziko policijsko :D , sem bil na drugem pasu in glih v pospe?evanju, tko da se nisem mogu pri njem ustavit, ampak ?ele po kakih 20 metrih in pol rikverc nazaj do njega, prov sme?na scena! Narod k se je vozil mimo, pa prov dobre volje gledal, kok me bo ocuril! Samo smo res janezi fou?livci in privo??livci! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm vidu enkrat v avstriji. med tistima dvema dolgima tuneloma je omejitev (ki se jo splaca drzat) in so enega poknali na radar.o?itno je mel ful brzino glede na to kje se je ?ele ustavu. in ker je av.cesta se ni mogu rikverc prpelat do policaja. in potem je moral policaj k njemu! ene 300m pe?! tak da ti,z 20m si ?e dale?!

Only those without any talent, have no obsessions!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.