Skoči na vsebino

I: starejši CD avtoradio


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! 

 

Če se komu prah nabira na starejšem avtoradiu, ga vzamem za kako simbolično ceno.

 

Situacija je takšna, da sem pred nekaj dnevi kupil 2002 Twinga, ki se ga, verjeli ali ne kupil z namenom posoje frendu, ki je povsem brez denarja in se na delo vsak dan vozi z busom, kar mu vzame ogromno časa za tja in nazaj.

 

Dobrim ljudem je treba pomagati, zato sem ga kupil, registriral in mu doniral pol rezervoarja, manjka le avtoradio, ki ga je prejšnji lastnik vzel seboj.

 

To je ta dobrodelna zgodba tega tedna. :)

 

LP!

 

Borut

  • Všeč 6
  • Ljubim 5
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Z M A J napisal:

Pozdravljeni! 

 

Če se komu prah nabira na starejšem avtoradiu, ga vzamem za kako simbolično ceno.

 

Situacija je takšna, da sem pred nekaj dnevi kupil 2002 Twinga, ki se ga, verjeli ali ne kupil z namenom posoje frendu, ki je povsem brez denarja in se na delo vsak dan vozi z busom, kar mu vzame ogromno časa za tja in nazaj.

 

Dobrim ljudem je treba pomagati, zato sem ga kupil, registriral in mu doniral pol rezervoarja, manjka le avtoradio, ki ga je prejšnji lastnik vzel seboj.

 

To je ta dobrodelna zgodba tega tedna. :)

 

LP!

 

Borut

js mam zihr kazga pa pomoje tud ne tolk slaba. če boš kej v bližin ti ga lahk podarim

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko, hvala za donacijo in potem Sašu za dostavo, tako da sem danes že prejel avtoradio ter ga izročil neposrednemu uporabniku, da mu bo špilalo med vožnjo, hehe

 

Kot da smo v sceni Big Brother in me nekdo opazuje kaj počnem, me pol ure zatem frend vpraša, če imam kakšen avtoradio na CD za njegovo VW Boro, mi pokaže mu CD izvrže, noter ga pa noče več sprejeti. Ponuja 10 do max. 20 EUR, če ima kdo kaj delujočega, najboljše iz Ljubljane. Grem pa zdajle tudi na Bolho pogledati če je kaj ugodnega naprodaj, hehe

 

Če ima kdo kaj, naj mi pa kar javi, da mu posredujem gsm cifro.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Z M A J napisal:

Marko, hvala za donacijo in potem Sašu za dostavo, tako da sem danes že prejel avtoradio ter ga izročil neposrednemu uporabniku, da mu bo špilalo med vožnjo, hehe

 

Kot da smo v sceni Big Brother in me nekdo opazuje kaj počnem, me pol ure zatem frend vpraša, če imam kakšen avtoradio na CD za njegovo VW Boro, mi pokaže mu CD izvrže, noter ga pa noče več sprejeti. Ponuja 10 do max. 20 EUR, če ima kdo kaj delujočega, najboljše iz Ljubljane. Grem pa zdajle tudi na Bolho pogledati če je kaj ugodnega naprodaj, hehe

 

Če ima kdo kaj, naj mi pa kar javi, da mu posredujem gsm cifro.

ni zakaj, v mojo mazdo tak ne paše... ni placa.

  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.