Skoči na vsebino

I: starejši CD avtoradio

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Pozdravljeni! 

 

Če se komu prah nabira na starejšem avtoradiu, ga vzamem za kako simbolično ceno.

 

Situacija je takšna, da sem pred nekaj dnevi kupil 2002 Twinga, ki se ga, verjeli ali ne kupil z namenom posoje frendu, ki je povsem brez denarja in se na delo vsak dan vozi z busom, kar mu vzame ogromno časa za tja in nazaj.

 

Dobrim ljudem je treba pomagati, zato sem ga kupil, registriral in mu doniral pol rezervoarja, manjka le avtoradio, ki ga je prejšnji lastnik vzel seboj.

 

To je ta dobrodelna zgodba tega tedna. :)

 

LP!

 

Borut

  • Všeč 6
  • Ljubim 5
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 41 minutami je Z M A J napisal:

Pozdravljeni! 

 

Če se komu prah nabira na starejšem avtoradiu, ga vzamem za kako simbolično ceno.

 

Situacija je takšna, da sem pred nekaj dnevi kupil 2002 Twinga, ki se ga, verjeli ali ne kupil z namenom posoje frendu, ki je povsem brez denarja in se na delo vsak dan vozi z busom, kar mu vzame ogromno časa za tja in nazaj.

 

Dobrim ljudem je treba pomagati, zato sem ga kupil, registriral in mu doniral pol rezervoarja, manjka le avtoradio, ki ga je prejšnji lastnik vzel seboj.

 

To je ta dobrodelna zgodba tega tedna. :)

 

LP!

 

Borut

js mam zihr kazga pa pomoje tud ne tolk slaba. če boš kej v bližin ti ga lahk podarim

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano

Marko, hvala za donacijo in potem Sašu za dostavo, tako da sem danes že prejel avtoradio ter ga izročil neposrednemu uporabniku, da mu bo špilalo med vožnjo, hehe

 

Kot da smo v sceni Big Brother in me nekdo opazuje kaj počnem, me pol ure zatem frend vpraša, če imam kakšen avtoradio na CD za njegovo VW Boro, mi pokaže mu CD izvrže, noter ga pa noče več sprejeti. Ponuja 10 do max. 20 EUR, če ima kdo kaj delujočega, najboljše iz Ljubljane. Grem pa zdajle tudi na Bolho pogledati če je kaj ugodnega naprodaj, hehe

 

Če ima kdo kaj, naj mi pa kar javi, da mu posredujem gsm cifro.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 49 minutami je Z M A J napisal:

Marko, hvala za donacijo in potem Sašu za dostavo, tako da sem danes že prejel avtoradio ter ga izročil neposrednemu uporabniku, da mu bo špilalo med vožnjo, hehe

 

Kot da smo v sceni Big Brother in me nekdo opazuje kaj počnem, me pol ure zatem frend vpraša, če imam kakšen avtoradio na CD za njegovo VW Boro, mi pokaže mu CD izvrže, noter ga pa noče več sprejeti. Ponuja 10 do max. 20 EUR, če ima kdo kaj delujočega, najboljše iz Ljubljane. Grem pa zdajle tudi na Bolho pogledati če je kaj ugodnega naprodaj, hehe

 

Če ima kdo kaj, naj mi pa kar javi, da mu posredujem gsm cifro.

ni zakaj, v mojo mazdo tak ne paše... ni placa.

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
    • Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
    • Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
    • Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih...     Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...  
    • Po današnji turi po Velebitu.... 🍻 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.