Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Hja, Golop ima konkretno mlajšo, če je edini razlog "uporabnost" žene 😉
    • Sta mi na prikolici krepnili sprednji pozicijski luči. Ena je očitno dobila nek kamenček in je počila, pa je notri vse zoksidiralo, drugo smo razbili, ko smo pospravljali baldahin.   Grem na prvi servis za kamp-prikolice (Avanturer Kromberk), pa je nimajo. Grem na drugi servis za kamp-prikolice (Koptex Kromberk), pa je nimajo. Grem v prvo trgovino z avtodeli (Evroton Solkan), pa je nimajo. Grem v drugo trgovino z avtodeli (AS Nova Gorica), pa je nimajo. Grem v tretjo trgovino z avtodeli (K3 Šempeter pri Gorici), pa je nimajo. Grem v kmetijsko (Agrolit Kromberk), pa je nimajo. Grem v OBI v Novi Gorici, pa je nimajo.   Počasi mi zmanjkuje idej, kam naj še grem po dve lučki, ki bi koštali vsaka okoli 5€...   Kot da bi iskal vesoljsko ladjo, ne pa dve 5W pozicijski lučki...
    • Ker me zmeraj zanima,katere celice so vgrajene...za kakšno uporabo so najbolj primerne,kaj zmorejo itd...pač pogledam😄...pri prvih dveh nisem mogel videti,brez da bi baterijo čisto razstavil...pri današnji pa je šlo😃. Vgrajene TenPower ICR18650 mh46259   Microsoft Word - LC18650.doc - LC18650-2000.pdf   Maximum continuous discharge current----- 3000mA😃👍   Za takšno "poceni" baterijo izjemno močna-glede na celice pljune cca. 1000-1200W😮💪   Mogoče koga zanima...pa da ne bo dvomov😄😉
    • Ti se na zunanjo politiko ne razumeš. Se vidi da si s hribov doma   Postavitev ograje na meji med Hrvaško in Sloveni jo je v praksi neizvedljiva. Izvedljiva pa je postavitev ograje na meji med hrvaško okupacijsko cono in ostankom Slovenije.    Ampak mi imamo odlične prijateljske odnose s hrči originalno iz časov janševega trgovanja z orožjem (in osamosvojiteljskega trgovanja z našo zemljo). 
    • Za to,ker ima lušno ženo😄.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.