Skoči na vsebino

Spet ceste zacveteeeeeele ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Lahko bi naslov tudi nadaljeval v stilu Pre?ernove "Zdravnice", ?e bi to kej pomagal na?im cestam sredi lukenj! :bravo:

 

Ne morem verjet, da takoj ko se je za?el mal odjuge, lahko vozimo off road kar po na?ih glavnih cestah, to je noro, zdej nam morajo samo ?e policijske puche al kake range dat v zasebno uporabo pa se ?ur loh za?ne! :P

 

Ne vem kake so po drugih delih SLO ali CRO ceste, ampak tlele v Okolici kamnika, pa proti Ljubljani in Kranju, to je pa ADIO totalno, ponekod dobesedno luknja na luknji (kar gleda? ?e ne bo? brez kolesa ostal), flika na fliko, pol pa ti obenem pomembni Janezi skoz govorijo kok se vlaga "municije" v ceste! ?zmeden?

 

Pred enim letom sem mislil, da ?e ima? avto spu??en in str?an do ful, potem si zmagal na celi ?rti (v smislu lege govorim, ostalo pustimo stat), pol pa ko se ?lovek neki cajta vozi po taki cestah, se pa po?utim kot po polurni dirki z gokartom, ko ne ve? ve? ?e je kaj kar te ne bi bolelo, takrat bi pa najraj?i sedel v kakem starem citroenu, npr. XM je bil en pravi potujo?i fotelj! :ne vem:

 

Pri na?ih cestah se mi zdi najbol absurden primer (verjetno je to opazil tut ?e kdo drug), da se velikokrat zgodi, da se naredi v neki cesti ali ulici nov asfalt (predvideva se naj bi bila primerna instalacija pod cesto ?e opravljena seveda), potem je zadeva enih par mescov ok, pa se spomnejo, da bi lahko ?e takrat ?e za kanalizacija potegnil, ampak niso, se pravi jeebiga bodo pa? ?e enkrat razbil cesto, pa jo spet skupi spravjo in poflikajo (1. runda flikanja), a ni vrag da ?ez dobra 2 meseca ugotovijo, da bi pa tut plin moral potekat to?no po tej trasi in se jasno brez problema ("nikome ni?ta") to novo cesto raz?efuka ?e drugi?, pa se jo pol poflika, tko da ?e tle imamo ful dobro premi?ljeno in ravno zadevo, :rispekt: ki pol najbr? ima dobre pogoje da zacveti ?e prej kot ?e bi bilo vse iz enega sloja! :whatever: Pa da ne bo kdo rekel, da sem si primer izmislu, to?no to se je zgodilo v Centru Ljubljane - Trubarjeva ulica, mogo?e ni bil glih primer kanalizacija in plin, ampak cesta je bila rabita dvakrat v manj kot pol leta, potem ko je bila NOVA! :angry:

 

Skratka kok ste kej PREzadovoljni s trenutnim stanjem na?ih cesti??, zdej ko je sezona CVETENJA! :ph34r:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf ja, jaz se vozim v slu?bo na relaciji LJ - Kamnik. ajooooj, kak?ne luknje. sploh ne morem opazovat prometa takrat okoli sebe, samo gledam da ne bom v kak?no luknjo zapeljal in utrgal kolo. jah, toliko o kvaliteti cest. najhuje je ko za?nejo pa avtoceste cveteti. nisem ?e opazil tega, a verjamem da ?e obstaja.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj vas potola?im da je v mojih krajih ?e huje.... postojna-ilirska bistrica.... Po?utim se ko Alberto Tomba v Kitzbuhel-u... :angry:

 

Ajoojjj, jst se moram skor vsakodnevno voziti po ?e prej omenjeni cesti v slu?bo, in povem vam da razmi?ljam o nakupu katrce. :(

 

Je pa ?e ena cesta ki je v tako katastrofalnem stanju da to se opisat ne da, more? se pelat da vidi? o ?em govorim. Katastrofa ceste planina-unec, luknjava je bolj kot na?i zakoni, ?vicarski sir se skrije! :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa take ceste so pravi zakon.....................................za testiranje fedrov! :hohoho:

 

 

V mojem mega kraju in na poti ni takih problemov se pa najde kaka lukna k bi bla za nafilat.................................................. z asfaltom seveda!!! :bravo: (a sm prov napisu)

 

res pa je da so slo.ceste nasploh u k....!

 

LP

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Je pa ?e ena cesta ki je v tako katastrofalnem stanju da to se opisat ne da, more? se pelat da vidi? o ?em govorim. Katastrofa ceste planina-unec, luknjava je bolj kot na?i zakoni, ?vicarski sir se skrije! :blink:

 

 

Ja to sem pa pozabil omenit...sam mi je ?e vedno zakon cesta.... :bravo:

 

 

Madmax kje pa dela? ti??' Bistrica?? ?zmeden?

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,men se zdi da ma cela Slovenija take ?ajsarske ceste!! :( So dolo?ene izjeme na enih relacijah,samo take lokalne pa to so pa vse v kurcu! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, tudi pri nas v Lj imamo luknje, ?e posebej pa so zanimive razne stranske uli?ice. Ampak, pazi zdaj to- ?e je luknja globja od 20 cm (ne me prijet za besedo) in ?e se ti zaradi take luknje povzro?i ?koda na vozilu, lahko to?i? Cestno podjetje. Se pravi da ugotovi? katero Cestno podjetje je odgovorno za tisto cesto, kjer je luknja, potem pa od njihove zavarovalnice izto?i? od?kodnino, ker so zavarovani za tako ?kodo. Sicer se verjetno upirajo z vsemi ?tirimi, a vseeno... :danzoman:

Veter v laseh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20cm je pa ?e HUDA luknja ... tega tudi ne vidi? vsak dan. kaj ?ele povozi?.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam tak ob?utek v?asih, ja. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

presenecen sem...zelo dobro se drzi...optiko pa delam dvakrat letno :)

 

:hohoho::hohoho: He he,se ni ?udno.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani jeseni so v na?ih krajih za?eli kopati za plin in ?e kaj in so nam naredili tako ulico da je kriza, da o glavni cesti ki gre ?ez cel vir ne govorim ker je toliko flik da je veselje in ?e vse so se posedle

 

 

Na?a ulica, na levi so posledice gradnje bloka, na desni (nov asfalt) pa plina

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No te ceste so res totalna ZMAGA :rispekt: , 20 cm luknja, pa sej nismo v hi?i strahov - sestro mila, pa tut Zetorja ne vozmo glih vsi, a so normalni??? <_<

 

Marko, vidim da ima? podobne izku?nje s svojo ulico kot jaz, pa sej ne more? verjet, ?e ne vidi? na lastne o?i, zgleda je bila pri majstorih pa? na delu mo?gano-?erka! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtocesta mimo Grosuplja (smer proti Dolenjski) ima ?e tako po?kodovan asfalt, da te pri srcu stiska ko ?ez zapele? pri 120-130 km/h. Aja pa ?e pla?ujemo 12 sit na kilometer lukenj.

 

Druga?e je lukenj vsepovsod ampak za?uda pa nikjer nisem opazil cestarjev da bi kaj popravljali - verjetno imajo ?e zimsko spanje - zgleda so pri nas zaposleni v cestnih podjetjih sami medvedi, ker poleg tega da zimo ve? ali manj prespijo so ?e tudi tako za??iteni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Druga?e je lukenj vsepovsod ampak za?uda pa nikjer nisem opazil cestarjev da bi kaj popravljali - verjetno imajo ?e zimsko spanje - zgleda so pri nas zaposleni v cestnih podjetjih sami medvedi, ker poleg tega da zimo ve? ali manj prespijo so ?e tudi tako za??iteni.

 

Za razliko od tebe sem jih videl.... cesta kne?ak- ?embije...... so vre?ke asvalta metali po tleh, pa po njem z lopatu butali..... Tolk o profesionalni "odpravi" napak....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za razliko od tebe sem jih videl.... cesta kne?ak- ?embije...... so vre?ke asvalta metali po tleh, pa po njem z lopatu butali..... Tolk o profesionalni "odpravi" napak....

 

profesionalci na delu - :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za razliko od tebe sem jih videl.... cesta kne?ak- ?embije...... so vre?ke asvalta metali po tleh, pa po njem z lopatu butali..... Tolk o profesionalni "odpravi" napak....

 

Ni? panike - tak?ne profije od cestarjev imamo po celi SLO ... :angry:

Sem pa enkrat slu?ajno opazoval kako popravljajo cesto pri na?ih sevrenih sosedih (A) - ko so kon?ali, je bila flika ravna ko ?pegl (pa okrog luknje so najprej vse izrezali, pa podlogo pripravili, pa 2 plasti asfalta, ....)! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... pa okrog luknje so najprej vse izrezali, pa podlogo pripravili, pa 2 plasti asfalta, ...

 

tako kot smo se v ?oli u?ili :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss poznam tvoj grosupeljski odsek "avtoceste" (nekje med prvim izvozom za GRO in tistim pri Kongi?u najbr?), o?itno ga ?e niso zrihtal! ?zmeden?:angry: ?e pred 2 leti nas je tam premetavalo kot z gliserjem na 3m valovih! Obup in sramota! :(

 

Pa tlele v bli?ini mene (kraj Vrhpolje - takoj izven Kamnika, smer Celje) in so naredil v tej vasi nov semafor (sej ne re?em, je zraven osnovna ?ola in je v redu da je), ni pa glih v redu da so cesto razkopal, potem pa niso zaflikal enega pasu (dol grede proti Kamnku) in je en tanek del ?ez vozni pas, v ?irini mogo?e 10 cm, ampak ima pa tudi globino vsaj 5 cm in ko noter zapelje?, kolkor koli po?asi, te vedno znova nabije v hrbet ta scena (?e si zaspan, se zihr zbudi? ko gre? ?ez), nevem al na?i genialci niso zmo?ni popravit v nivo in imajo na?timan da malo voda kro?i sredi ceste al pa je kaka vi?ja logika prisotna! :ne vem:

 

In pa ko polagajo tiste kovinske pokrove - kanalizacija na ceste da pol voda odteka in nekateri ?e ne vejo da se zna asfalt malo posest al pa da se zakalkulirajo pri vi?ini te zadevce in potem je odtok nad nivojem ceste, prov sme?no za vidt, no raj? re?mo ?alostno, ker smo pa? leta 2006 in ne v ?asu Anti?ne Gr?ije, ker potem Rimljani so znal ?e bol?e ceste delat! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.