Skoči na vsebino

Prodam: Mazda 6 CD185 GT NAVI


milko12

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni vsi!

 

Prodam zgoraj omenjeno šestico. 

Motor: 2.2 MZR-CD, 185 KM

Kilometri: 309000

Letnik: 2009

Opis: Avto je bil leta 2013 uvožen iz Italije. Jaz sem tretji lastnik v Sloveniji, prejšnja dva lastnika osebno poznam. Od prihoda v Slovenijo znana servisna zgodovina (mehansko sproti rihtan). Drugi lastnik je odstranil DPF (baje je ECU tudi malo "požokan"), sam sem preventivno zamenjal podložke na injektorjih. Menjal sem še komplet diske in ploščice spredaj, ter obnovil sprednje čeljusti (batki, tesnila, vodila). Zaradi škripanja sem menjal tudi komplet roke spredaj (zgornje in spodnje).

To je v glavnem vse, kar se tiče vzdrževanja. 

Oprema je kar lepa, bixenon, el. usnjeni memory sedeži, RVM, keyless, itd. (razvidno iz slik).

Zunanjost je malo manj lepa :) Večja odrgnina nad desnim bokom, pikica tu, udrtina tam, pač family wagen :). Odvisno sicer od kriterija posameznika.

Sem pa na novo polakiral luči, ker so bile že zelo motne, rje pa presenetljivo ni nikjer (razen površinske na vodilih preme, mostu), sploh glede na to da so naše ceste kar zelo peskane/soljene.

 

Prodajam, ker mi manjka kardan... :) V prvi vrsti kupujem R6 bavarca, zanima me tudi kakšna projektna mx-5 za "male" pare.

Cena: 4700€

Kontakt: PM ali O3I 348 74I

 

IMG20231101111735.jpg

IMG20231101111744.jpg

IMG20231101111759.jpg

IMG20231101111812.jpg

IMG20231101111829.jpg

IMG20231101111842.jpg

IMG20231101111854.jpg

IMG20231101111912.jpg

IMG20231101111934.jpg

IMG20231101112200.jpg

IMG20231101112222.jpg

Popravljeno od milko12
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Če koga skrbijo kilometri, imam identičnega, vse isto še letnik s 375k km, ta avto še bo šel lep čas.. 😜 Mislim pa da boš pogrešal, kako dobro gre po avtocesti nad 130+ 😁 Kdor ga je peljal, ve o čem govorim. Pa srečno prodajo 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 11. 2023 ob 19:33 je milko12 napisal:

:) V prvi vrsti kupujem R6 bavarca, zanima me tudi kakšna projektna mx-5 za "male" pare.

 

WWW.MOTORCYCLESPECS.CO.ZA

Motorcycle Specifications Overviews and Road Tests

 

Top. Proper oldtajmeski motor. Vauuu. Res za ljubitelje 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je godlike napisal:

 

WWW.MOTORCYCLESPECS.CO.ZA

Motorcycle Specifications Overviews and Road Tests

 

Top. Proper oldtajmeski motor. Vauuu. Res za ljubitelje 👍

Verjetno je mišljen linijski Šestak, npr. 330i :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za linijskega šestaka se uporablja mednarodna kratica I6 ali L6.

 

Kaka fora BMW ljubiteljev? Tak kot nažigajo z E46, E....

Kot da jaz kdaj rečem, da sem vozil Mazdo DE (Mazda 2), Alfo 940 (Giulietta) ali pa Forda C519.

 

Kar koli sem googlal dobim tono informacij o Yamahi R6. Ker sem sam imel R4, me preblisk nanese tudi na Renault 6.

 

Evo še seznam vseh motorjev od BMW-ja, če bi se mogoče zagriženo sklical na kodo motorja:

Tudi tukaj ni noter R6.

 

Malo me to zmoti, kot da vsi živimo za BMW in poznamo njihovo biblijo modelov in motorjev. Pa še tu nisem uspel locirati nikjer R6.

In pol jaz izpadem čuden, ki v pol ure ne uspem zgooglat BWM R6 drugo kot motor.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

R kot Reihe;

 

WWW.KFZ-TECH.DE

kfz-tech.de befasst sich mit der Vielfalt der Landfahrzeuge. Es wird die Kfz-Technik bei Bauteilen und -gruppen und kompletten Fahrzeugen zurück möglichst bis zu den Anfängen erläutert. Erworbenes Wissen...

 

 

Ma nima veze, predlagam da moderator pobriše balast, da ne kvarimo oglasa kolegu, ki prodaja 6-ko.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Z M A J napisal:

R kot Reihe;

Ja ok. Ni pa ravno pogosto uporabljana.

 

Še na tvojem linku ni te kratice. Sem pa jo našel na wikipediji pod nemškim opisom vrstnih motorjev.

Nemško drugače govorim in pišem tekoče 😉

 

Klasična BMW fora torej. Saj 99.9% ljudi pri R6 pomisli na Yamaho.

Zaradi mene se tudi lahko briše. Zdaj sva pač oglas malo "bump"-nila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Zanimiva debata, moram priznati da se nisem poglabljal v izvor črke R, ampak le povzel BMW sleng :D

 

Je pa kolega prav ugotovil, želja je šestak v kombinaciji z ročnim menjalnikom in zadnjim pogonom - daleč od tega da sem beemvejaš, ampak to je trenutno najbolj dostopno za "majhen" denar. Dolgoročno pa ni tako poceni kot M6 :D, enega sem že imel, tako da vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.