Skoči na vsebino

kako obdelati ljubico :P [update 05.4.06]


Priporočeno sporočilo

razmisljam, kako bi se dalo to naredit...ma zdej vam bom ze pocasi razkrival stvari...bala...mah...vazno, da se naredi...

 

ideja je, narediti to sredinsko konzolo, ki bi jo preko vijakov pritrdil v tla in v sredino hrbtnega dela (glede na to, da bom dal preoblec sedeze, to nebi smel bit problem)...no, v to sredinsko konzolo bi dal woofer noter...ga skril oz. nekako namestil, da bi sedel v ta plac.

 

Sta dve varijanti. ena je ta, da bi sel navpicno v prostor med sredinsko konzolo in zadnjim sedezem, v kar dvomim...druga ideja pa je, da bi ga namestil vodoravno za prednjima sedezema na prednji srednji del zadnjega sedeza....

 

Bala je ker je sedaj avto razstavljen in ne morem niti preveriti dimenzij...uffaaaa!!! :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 264
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ti si se pa mo?no resno loto prenove avteka,bravo!! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to si kje na netu staknil prototipne slike notranjosti MX-3ke? :rispekt: Hudo.

 

ja taksna naj bi bila notranjost...ma res mi ni jasno zakaj niso dali pol une sredinske konzole not...abooo :( ???

 

 

 

Ti si se pa mo?no resno loto prenove avteka,bravo!! :bravo:

 

ma to so za sedaj samo ideje...ne vem koliko tega bo realizirano...fajn bi bilo, da vse...ne upam si pa tega trditi...pa se financno je zadeva zame kar tezka, pa se nimam nobenih izkusenj, osnov...je treba vse od zacetka ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dober si ?e,da si se sploh loto,ker je kr vlki projekt to.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma dober si ?e,da si se sploh loto,ker je kr vlki projekt to.... :whatever:

 

10x sramezljiv

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ko?en ma? ti woofer? A ne bo to malo majhna konzola. Druga?e jaz bi ga dal med zadnja zica nekako. No ali pa le?ati pa v sredino avta (med prednjima in zadnjima zicoma). To bi bilo kar lepo.

?e da? pa ?e podalj?ke, pa cel avto pre?trihat bo pa sploh bomba! Rispekt, ?lovek! :rispekt: Upam, da bo? dal kak?no special metalic barvo. Nekaj bolj izstopajo?ega... :bravo:

Potem bo? pa ahtej avto. Ga bo? imel ?e dolgo ?asa, ker ga bo ?koda prodajati. ;)

?e enkrat: HUDO! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ko?en ma? ti woofer? A ne bo to malo majhna konzola. Druga?e jaz bi ga dal med zadnja zica nekako. No ali pa le?ati pa v sredino avta (med prednjima in zadnjima zicoma). To bi bilo kar lepo.

?e da? pa ?e podalj?ke, pa cel avto pre?trihat bo pa sploh bomba! Rispekt, ?lovek! :rispekt: Upam, da bo? dal kak?no special metalic barvo. Nekaj bolj izstopajo?ega... :bravo:

Potem bo? pa ahtej avto. Ga bo? imel ?e dolgo ?asa, ker ga bo ?koda prodajati. ;)

?e enkrat: HUDO! :bravo:

 

hmm..woofer bo moral bit kar vodoravno ocitno...je pa rainbow 300 SLC...problem je v izdelavi zaobljenih elementov...jaz bi rad osnovo iz lesa...se bojim, da bom moral delat iz cesa drugega...

 

evo se en clanek :D

zakaj mazdam ne pustimo umreti...

 

hmmm...barva bo ostala ista kot je sedaj, ker mi je vsec...ce bi barval v drugo barvo bi moral se te papirje zrihtat na tehnicnem pa mi ni...je OK tale barva ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- nova sonda lambda: 6.000 SIT (grem iskat jutri)

 

kjes dobu tak pocen ? in ali majo tak poceni tudi za V6, jaz bi mogo?e rabil obe :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, nekaj ne dela najbolje?! :ne vem:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kjes dobu tak pocen ? in ali majo tak poceni tudi za V6, jaz bi mogo?e rabil obe :)

 

v anet trgovini....ce pa je za tvojo tudi tko poceni, resnicno nebi vedel :(

probaj poklicat...

 

 

marko...res se nic ne vidi :/

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha...torej odgovarjam ?e tukaj...

je ok nizka cena, sam pa ne mislim delat 600+ km za el. pomik stekel, ker nisem s tem profitiral popolnoma nic...

 

pol raje kupim nove za par dodatnih jurjev...

 

Ve? po?ta in dor to dor tud funkcionirata, pa velik ceneje kot da hodi? to iskat. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? po?ta in dor to dor tud funkcionirata, pa velik ceneje kot da hodi? to iskat. :hohoho:

 

I know lepi...ma baje, da bi si moral sam pridet snet mehanizme ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka ideje ki jih ma? za avto.....Prva liga.... ko bo kon?an ti ?astim cocktail za dobro delo... ?e ne kon?a?... ?asti? ti.... in s karmen se ti bova smejala..... :bravo::hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja, ?e dol se jih mu ne da od?raufat, samo kasiral bi ??? :P

 

ja tko je ja :P

no, se je blindek javil, da bi mi lahko on snel dol vse kar bi rabil in mi poslal...je priden :)

 

Luka ideje ki jih ma? za avto.....Prva liga.... ko bo kon?an ti ?astim cocktail za dobro delo... ?e ne kon?a?... ?asti? ti.... in s karmen se ti bova smejala..... :bravo::hohoho:

 

hehe...kako me ti lepo spodbujas ej...prva liga! :D

 

 

vprasanje....je kdo ze poskusil povezat racunalnik v avtu...s tem mislim na napetost v avtomobilu...baje, da se da, vendar nisem nikjer srecal cloveka, ki bi mu to uspelo...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pretvornik DC/AC in priklopi? gor pa je :P

 

AC/DC :punk:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pretvornik DC/AC in priklopi? gor pa je :P

 

ja, to je ta izi varjanta :P

 

 

 

AC/DC :punk:

 

hehe...ves divji :ouje::hudicek:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pretvarjal iz 12V na 220V pa potem spet na 12 in 5 V.

 

Na A.com so imeli nekaj gkede PCja v avtu in kako narediti,

samo baje je bolje da nabavi? prov carPC, da nima? preve? problemov.

 

V teoriji ne bi smelo bit nekih te?av...12V itak ma? v avtu (samo mogo?e bi bilo potrebno napetost stabilizirat), pretvornik iz 12V na 5V pa tudi ne bi smel bit problem za nobenega elektronik-bastlerja... :bravo:

Najenostavnej?a re?itev - prenosnik in adapter za avto in to je to!!! :cheers:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi pretvarjal iz 12V na 220V pa potem spet na 12 in 5 V.

 

Na A.com so imeli nekaj gkede PCja v avtu in kako narediti,

samo baje je bolje da nabavi? prov carPC, da nima? preve? problemov.

 

sej lih v tem je point, da je ta pretvorba nonsense...si bom pogledal malo na a.com...

 

ampak carPC...to pol ni isto...se mi gre, da cimbolj zreduciram stroske, ki niso nujni, zato pa se moram zaprav informirat in izkoristit tako varijanto, ki resnicno deluje, da ne bom stran metal denarja...

 

V teoriji ne bi smelo bit nekih te?av...12V itak ma? v avtu (samo mogo?e bi bilo potrebno napetost stabilizirat), pretvornik iz 12V na 5V pa tudi ne bi smel bit problem za nobenega elektronik-bastlerja... :bravo:

Najenostavnej?a re?itev - prenosnik in adapter za avto in to je to!!! :cheers:

 

hihi...tomi...pol lahko racunam, da mi bos kupil prenosnika al kako? maaaa te bom mel najrajsi pol ves? :bravo:

 

:D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.