Skoči na vsebino

kako obdelati ljubico :P [update 05.4.06]


Priporočeno sporočilo

hehe...danes sem pri licarju odstranil se prednji odbijac, luci, spredi, zadi, vrata...ostal je se zadnji odbijac za snet pa notranjost (streha in pa stresno okno)... jutri pridejo slikice ;)

 

me pa zanima ce kdo ve, kako za vraga se sname dol bocni zmigavc na mx3???

jutri moram to naredit pa ne vem al se ga zarotira al kaj za vraga :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 264
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?migavc se v eno stran porine mislim da naprej, bom pol pogledal.

 

aha...super....kaj pa zadnji odbijac?

sem snel dol vijake med lucmi in tiste na spodnjem delu odbijaca pa v blatnikih, pa nekaj se vedno spona odbijac in ne morem razumet kaj je :(

 

sem izgubil tista navodila od ticha...pismo, lih, ko jih najbolj potrebujem...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem do konca razstavil mazdico...

 

Zadnji odbijac drzijo gor 4 plasticni vijaki pod odbijacem, 2 kovinska v vsakem blatniku, 4 vijaki v prtljaznem prostoru in pa 2 vijaka pod avtomobilom na notranji strani (tko kot tisti stirje v prtljaznem prostoru).

 

Zadnji odbijac gre cel dol, za razliko od prednjega.

 

Pri stresnem oknu pa je treba najprej snet tapecerijo, ki gre dol brez tezav, zacne se s sprednje strani s pomocjo daljsega izvijaca...pritrjena je na treh mestih (levo, na sredini in na desni strani) pol sta pa se dva zatica na sredini (levo in desno) to se iztakne kar z potegom.

Nato se pride do 6-ih vijakov (10) in stresno onko je sneto.

 

 

Kon?ni rezultat:

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

jutri pa se zacne kitanje & stuff

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa upam da bo? brez znakcov, vsaj spredaj in tudi zakitaj luknje za tablico na sprednjem odbija?u in jo prestavi ni?je. Naredi? en simpl nosilc za tablico in je, da ne vrta? v odbija?.

 

Pri sprednjem mora pa tudi ?rna plastika dol it ima? isto kot zadaj pritrjeno z maticami, samo je ena rahlo skrita, ko bo? dajal nazaj daj raje dol in jo namontiraj na odbija? potem pa vse skupaj nazaj gor, ker je zelo te?ko ujeti tista dva plasti?na vijaka ki sta pod lu?jo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa upam da bo? brez znakcov, vsaj spredaj in tudi zakitaj luknje za tablico na sprednjem odbija?u in jo prestavi ni?je. Naredi? en simpl nosilc za tablico in je, da ne vrta? v odbija?.

 

Pri sprednjem mora pa tudi ?rna plastika dol it ima? isto kot zadaj pritrjeno z maticami, samo je ena rahlo skrita, ko bo? dajal nazaj daj raje dol in jo namontiraj na odbija? potem pa vse skupaj nazaj gor, ker je zelo te?ko ujeti tista dva plasti?na vijaka ki sta pod lu?jo.

 

Hmmm...ja sem razmisljal tudi v tej smeri, da nebi dal nazaj gor znakcov. Ampak uni spredaj mi je ful lep :P

 

Zadaj pa ne bom dajal vec gor napisov...

 

Za prestavit tablico...pol se bo se vedno videlo kje se spredaj tablica pritrdi originalno. Pa tudi, tam vstoipa zrak za hladilnik, a ne bo malo prevec zakrita tista odprtina?

Dej mi nalimaj eno slikico kako mislis, da bi se to izvedlo prosim.

 

Zadnja plastika odbijaca je ostala na odbijacu, je ne bodo niti sneli, ker se bo itak barvala sam zunaj.

 

Grem domov, se oglasim cez nekaj minutk....papa

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo bli mal na dopustu, tak da ?ele zdaj vidim to temo!

 

?koda da nisi prej za?el razdirat svoje mx3, ko je bla bratova ?e doma!

Zdaj pa ni skoraj ni? ve? ostalo.

 

So pa ?e skoraj novi diski in plo??ice!

LP

 

hehe...se mi je zdelo, ki sem te ene parkrat klical pa se mi nisi oglasu :P

 

uhh...ko bi le zacel takx mojo razdirat, bi blo vse bolj simpl :D

 

 

ti pisem na privat...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka pohvalnooo...kako so ti jo po?trihali..... ok??

 

oni so jo zaceli obdelovat danes...tko, da ni se nic znanega...bo pa se vedno ista barva, upam pa, da bom uspel dobit kje zadnji spojler dokler se mazdica se barva...je jeba :(

 

V petek je rekel licar naj pridem pogledat kako napreduje delo :D

 

Marko & ostali, ki vozite mx3...se vam je kdaj zgodilo, da vam je tekla voda po notranji strani A stebricka oziroma pod stebrickom po varovalkah?

To je znana napaka teh mazd (zato tudi tko pogoste okvare na el. napeljavi), ne razumem pa zakaj se to zgodi???

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi mi tam tekla voda ne, mi pa zadaj nekje in imam poden pod ?oferskim zicom v?asih malo vla?en.

 

Poglej ?e nima? tisto odvodno cevko od ?benaha sneto ker gre na vsako stran ena

Kaj si se za tablico odlo?u

 

kje imas vlazno?

pred uno pregrado (blizje volanu) al po pregradi, pri zadnjem zicu?

Ce je pred, pol je skoraj zagotovo izpod armaturne plosce...

 

odvodna cevka od sibedaha?

kak pa naj bi to zgledalo??? slikice mogoce?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da si strop vzel dol. potem ima? pa ?ibedah pri?raufan in na vsakem koncu ?ibedaha je ena ?rna cevka cca 1-2 cm ?iroka, pelje pa spredaj direkt v stebri?ka, zadaj pa tudi po stebri?ku skoraj vzporedno kot je zadnja hauba in gre do zadaj ko so izpu?ni ventili za kabino. Slikce pa nimam nobene ker nisem imel digitalca ko sem razdiral.

 

 

Mokro imam pa jaz za pregrado, tam ko imajo tisti ki so zadaj noge

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, stropa ni blo treba dol jemat....tko, da ne vem tocno za kaj se gre.. :blink:

sem pa videl cevke na A stebricku, ampak sam od antene za radio...in sicer sta dve...ocitno sem nekaj spregledal....ja...

 

sam, a nebi moral sibedah tesnit??

a se da kje dobit taksno tesnilo kot je na sibedahu???

 

ja, to pa ma smisel kar pravis glede vlage pod tvojim zicom...ce je cevka zamasena, ti odteka po stebricku direkt dol pod sedez....

 

aja...tablico bom dal tko kot je bla...se mi zdi najbolj konvencionalno...ce bo sreca, pride se podaljsek spodi...

 

 

ma zakaj te pizde birokratske, ne dajo moznosti majhnih tablic....idioti eni!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tesnilo nimam pojma kje se dobi in ne testni 100%, zato je pa ?ibedah ?isto posebej pritrjen in ga z par ?raufi dol od?raufa?. ima pa nekoliko dvignjen rob vse naokoli da se zbira notri voda in ?e se ena cevka stakne lahko tam te?e mimo namesto ven iz karoserije. Sej ?e pogleda? ko je odprt ?ibedah je nekoliko dvignjen tist rob okoli stropa in tudi ?e od zgoraj pogleda? se vidi rob.

 

Nimam nobenih slik do rezervne mazdice pa tud ne morem zdele ker je rahlo zalo?ena :( ker druga?e bi ?e imel shortsifter

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimam nobenih slik do rezervne mazdice pa tud ne morem zdele ker je rahlo zalo?ena :( ker druga?e bi ?e imel shortsifter

 

rezervne mazdice????

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja doma imam ?e eno mx-3 re?e barve samo je zdele malo zalo?ena je treba po?akat na son?ek da bom bliz pri?el. Je pa bila zadaj razbita do zadnjih zicev ni ostalo ni?.

 

tipaaaaaaaaaa...ma kaj to je prav v modi al kako? :D

 

torej si moram tudi jaz kaksno razbito pripeljat pred bajto, da bom IN :bravo:

ma kaj je to tvoja bivsa, si mel prometno al kako? :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne sem jo poceni dobil in sem jo nabavil, so pa vsi sosedi priletel ko smo jo domov pripeljal kaj je narobe z mano ?e sem si kaj naredil. 20m stran pa moja cela stoji, jaz sem se pa re?al ko so pani?arili :P .

 

Samo je ?ist osnovni model kot tvoja tudi ?ip nima elektri?nih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bwahaha...maaaa paaceeekkk....kako si jih zeznil :P

 

ma sam, da nisi mel ti prometne ;)

 

verjamem pa, da je ql, ko kaj rabis sam dol vzames :D

 

 

sibam na kavico, pol pa na klepet z bostijem...hihi.....papa

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

marko, a mi das predkupno pravico? :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.