Skoči na vsebino

kako obdelati ljubico :P [update 05.4.06]


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 264
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Se bomo kaj zmenili za to pravico, za kak?en pepsi :P

 

ja ja prav...te bom podkupil in napil...pol ti bom pa dal za podpisat...hehe :hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v petek sem bil pri li?arju...so zbrusili prednji del avta in oba odbija?a...v sredo bo baje pripravljen na barvanje.

 

Naslednji teden v ponedeljek pa se zacne sestavljanje, predvidoma 3 dni bom rabil, ce bo slo vse po sreci...moram pa it kupit nekaj vijakov, ker so se odlomili zaradi rje pa plasticnih sem moral nekaj odrezat, ker so bli navoji cisto v k***u :/

 

ko pride nazaj, moram spet montirat zadnje sedeze, naredim konzolo do konca in pa, da vidim, kako bom naredil panel za sub in ojacevalec (se nisem siguren al bo na sedezu ali na tleh prtljaznega prostora) nato gredo zedezi v prenovo, pol moram naredit distancnike za v vrata, za 165 mid wooferje, potegnit na novo vse kable za ozvocenje.

 

A ima kdo skico tistega konektorja od zvocnikov, centralnega, pa kako se ga odklopi. Nisem se uspel pogledat kako to zgleda zaprav, ce bi se ga dalo kako izkoristit.

 

V glavnem se dela, slikice pa pridejo predvidoma v sredo.

 

Aja, se vedno iscem, sprednji podaljsek odbijaca, zadnji spojler in pa el. pomik sprednjih stekel, ceprav sva se z mx3 evo neki menila, vendar ni zadeva se 100%, meni se pa pocasi izteka cas :(

Jutri grem mogoce v trst pogledat na avtoodpad, ce bo kaj cajta.

 

Bi bil kdo tako prijazen in mi dal gor slikico kako zgledajo vrata mx3 z el. pomikom stekel. Hvala :)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti si pa tole naredil butt naked, hudi?a.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uh, v redu potem, sem se ?e skoraj [kamor gre ?e cesar pe?] kako bo? to sestavil nazaj.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuuuuuuuuuuuuuuuuuu....mega marko...10x!!! :D

 

ampak pismo, kok je ta mazdica bozca...me je prijelo kar, da bi jo porihtal...hihi :D

 

 

danes sem bil pri licarju...so zarisali kje vse je obtolcena od parkirplaca....zgleda kot, da ima ospice...bwahaha...smrc :(

 

slikal nisem, ki je itak cela pokrita s celofanom, sam kjer delajo jo odkrijejo...zaradi prahu...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uh, v redu potem, sem se ?e skoraj [kamor gre ?e cesar pe?] kako bo? to sestavil nazaj.

 

off topic... a ti bo? lahko spal do jutri ? :D

 

@luka: ej... sam... pismo... jaz te kar ob?udujem v kaj si se spravo :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@luka: ej... sam... pismo... jaz te kar ob?udujem v kaj si se spravo :D

 

hmmmm...sej, ce bi ti malo preracunal...no, pa ocitno si tudi ze (ker je se nisi prodal)....bi sel v to...

 

takih avtov, dandanes ne dobis nikjer vec...

 

Se rajsi bi delal vse kar delam in bom delal, ce bi imel 1.8V6 motorcek noter, verjemi ;)

Pri tej mazdici pa me zene to, da je avto za vzdrzevanje poceni, je udoben, me ni se nikoli pustila na cedilu...in jo obozujem fuuul!!!

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmm...sej, ce bi ti malo preracunal...no, pa ocitno si tudi ze (ker je se nisi prodal)....bi sel v to...

 

takih avtov, dandanes ne dobis nikjer vec...

 

Se rajsi bi delal vse kar delam in bom delal, ce bi imel 1.8V6 motorcek noter, verjemi ;)

Pri tej mazdici pa me zene to, da je avto za vzdrzevanje poceni, je udoben, me ni se nikoli pustila na cedilu...in jo obozujem fuuul!!!

 

:jupiii: lepo napisano, res pravi mazda liebhaber :ouje:

 

pa svaka ?ast za trud in vlo?eno delo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii: lepo napisano, res pravi mazda liebhaber :ouje:

 

pa svaka ?ast za trud in vlo?eno delo

 

hvala sramezljiv

sam mojega dela ni blo skoraj nic se vlozenega noter, sem jo samo razstavil...ko bo prebarvana, tax pa stopim jaz v akcijo...no ja, pa uni, ki mi bo zice oblacil...haha :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj bil pri licarju :D

 

avto naj bi bil v cetrtek prebarvan...pol pa sledijo se malenkosti, ki sem jim se dodatno narocil...

 

trenutno stanje pa si lahko ogledate na slikicah spodaj :D

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

:ljubezen::ljubezen::ljubezen:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha...zajebantje eni :P

 

Ko sem jo videl sem se spomnil na K.I.T.T.-a...ki so ga v nekaj puntatah morali na novo delat in barvat...je bil isto bogi siv od primerja :D

 

Barva bo pa ista kot je bila ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ?koda, jaz bi si dal eno unikatno barvo zme?at..

 

lp

 

vse lepo in prav....jaz bi tudi....problem nastane pol drugje....

 

Za drugo barvo, je treba rihtat papirje, za zrihtat papirje mora bit vec kot 50% vozila pobarvanega v novo barvo...kar pomeni, da je potrebno avto popolnoma sle?i, do gole karoserije in prebarvat tudi notranjost in pa predel motorja, ker drugace je narejeno za en kurac.

 

Tako se stroski povzdignejo zagotovo za vec kot 150k SIT.

 

Pol je treba vse skupaj nazaj zmontirat in pa peljat na tehnicni kjer se placa cca. 7k SIT za spremembo v prometnem dovoljenju.

 

To bi naredil zagotovo samo, ce bi bil avto totalno razsut in bi ga moral res na-novo delat...pa se to se ne izplaca pri tem modelu...kot pravim za 1.8 V6 pa ja, ker je something special :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da bi si ti mogel res 1.8 ma?inco nabavit :whatever:

 

jaz bi raje 2.0 V6 zaradi menjalnika...ma smo pa tam...sanjala svinja kukuruz...pazi kandelaber! :hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj pa?e tudi 2.5 kar bi dal jaz notri, 2.0 se pa tudi v slo vozi in deluje perfektno, bolj? kot 1.8

 

hehe... :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.