Skoči na vsebino

Zdaj pa jaz rabim va?o po mo? !


KAALman

Priporočeno sporočilo

mogo?e pa jih delajo samo v ponedeljek :P

 

:bravo::bravo: He he,dobra!

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ja ti u firmi imam

 

citroena c3 ('04) - neudoban je, bu?an :blink: (diesel), i spor (samo 170km/h) 1.7

potro?nja oko 7l (diesel) - ?esti mehani?ki kvarovi (vrata se nedaju otvarat,

zaklju?avat, zadnja vrata se nedaju otvorit.... :ne vem:

fiat punto ('02) - 1.1i mali auto, udobni (za svoju veli?inu) potro?nja oko 8-9l (benzin)..

- ima 5 vrata, klimu...

- mana - ?aruljice na faru gore konstantno...

doma ti imam

 

renault lagunu 1.8i ('96)- nema klime.. ima 95ks, (malo premalo za takvi auto)

- auto je preudoban, ne bu?i; izvrsno le?i na cesti... :bravo:

- potro?nja 8l mje?ane vo?nje... (grad + otvorena)

- odli?an obiteljski auto!!!

 

mazda 323f 1.5i 90KS ('95) - to ti mislim netrebam obja?njavati.... :D

- tro?i mi od 7,5 do 9l (ovisi o mojoj nozi.. :P )

 

opel vectra 1.6i oko 70KS ('91) - dosta udoban auto, malo pre tromi ali....

- ma?ina odli?na ali limarija :whatever: hm - na nuli....

 

Ja ti preporu?am :whatever: neku toyotu; npr. yaris ili corola... :cheers:

 

:rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyota Yaris je zanimiva idea. Avtomobil je prakti?no zasnovan. Osnovni model 1.0 ima 65KS, ki ima zaradi Vvti sistema ugodno krivuljo navora in je do 80 km/h prav posko?en. Avtomobil je te?ek 820kg in ima 12,6kg/KS, kar je relativno ugodno razmerje te?a/mo?. Kljub 361 cm dol?ine ima 205 l prtlja?nik, ki se z drsnim pomikom zadnje klopi, ?e nimamo zadaj nobenega potnika, oziroma so tam otroci, pove?a na 305 l, kar je zelo ekonomi?na re?itev.

?e bolj?i je z 1,3 motorjem in 87KS. Kon?ne hitrosti, ki pri namenu za katerega ga kupuje? niso tako pomembne, so za slab?ega 155km/h, mo?nej?ega 175km/h. Povpr?na poraba 1. 5,6, 2. 5.8 l/100km.

?e pa ?eli? nekoliko ve? prostora je pa izbira Yaris verso, vendar pa tudi nekoliko ve? denarja in zelo redki so na prodaj, tudi v tujini, kar govori zadovoljnih lastnikih.

:danzoman::danzoman::danzoman:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyota Yaris je zanimiva idea. Avtomobil je prakti?no zasnovan. Osnovni model 1.0 ima 65KS, ki ima zaradi Vvti sistema ugodno krivuljo navora in je do 80 km/h prav posko?en. Avtomobil je te?ek 820kg in ima 12,6kg/KS, kar je relativno ugodno razmerje te?a/mo?. Kljub 361 cm dol?ine ima 205 l prtlja?nik, ki se z drsnim pomikom zadnje klopi, ?e nimamo zadaj nobenega potnika, oziroma so tam otroci, pove?a na 305 l, kar je zelo ekonomi?na re?itev.

?e bolj?i je z 1,3 motorjem in 87KS. Kon?ne hitrosti, ki pri namenu za katerega ga kupuje? niso tako pomembne, so za slab?ega 155km/h, mo?nej?ega 175km/h. Povpr?na poraba 1. 5,6, 2. 5.8 l/100km.

?e pa ?eli? nekoliko ve? prostora je pa izbira Yaris verso, vendar pa tudi nekoliko ve? denarja in zelo redki so na prodaj, tudi v tujini, kar govori zadovoljnih lastnikih.

:danzoman::danzoman::danzoman:

 

:( kaj, ti si neki auto freak? :rispekt:

 

- takvi su uvjek dobro do?li.. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

so za slab?ega 155km/h, mo?nej?ega 175km/h.

No ostalo ti ne oporekam, tak?ni stati?ni podatki so pa? stati?ni in se jih da pobrati na netu. Ampak tole je pa kiks. :hohoho: Kolega je imel prijatelja (spet ena huda povezava :P) na Toyotinem servisu in so ?li 000 km/h v dolino. Nad 199 ne ka?e ve?. :whatever:

Ja vem, norci so saj to mu vedno pravim. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to so pa ti digitalni ?tevci.... <_< Pa mi sploh niso v?e?,stari analogni ?tevci so ?e vedno zakon! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ostalo ti ne oporekam, tak?ni stati?ni podatki so pa? stati?ni in se jih da pobrati na netu. Ampak tole je pa kiks. :hohoho: Kolega je imel prijatelja (spet ena huda povezava :P) na Toyotinem servisu in so ?li 000 km/h v dolino. Nad 199 ne ka?e ve?. :whatever:

Ja vem, norci so saj to mu vedno pravim. ;)

 

?al te moram spet malo pokarati (pa ne vzemi tega preve? zares :hohoho::hohoho: ). Hitrost avtomobilov se ne meri po hribu navzdol, marve? na ravnini, kjer se lahko tudi razlikuje od avtomobila do avtomobila za kak +/-km/h. Tudi ti te?e? hitreje po hribu navzdol, kot po ravnini (ali morda ne?). Podatke, ki sem jih napisal so podatki iz kataloga (ne na pamet).

 

?e pa ?e ho?e? obstaja verzja Yarisa ki gre tudi po ravnem 190. To je Yaris 1.5 16V (1497/105 ccm/KS), ki ima po katalogu prav tak?no hitrost, ni pa izklju?eno, da kak?en od teh 1.5 Yarisov ne gre tudi 195km/h.

 

Symon, lahko ti povem, da avtomobilski ?tevci pri kon?nih hitrostih "sva?ta" ka?ejo, zato so pri max. hitrostih merodajni samo zunanji precizni merilci hitrosti ( to je tisto kolo, ki ga v?asih testni avtomobili vle?ejo za sabo).

 

David pri sliki ni povdarek na Dr., marve? na epruveti z 007.

Dr. ni te?ko biti s kakim katalogom v rokah, 007 pa je malo te?je. :ouje::ouje::ouje:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hitrost avtomobilov se ne meri po hribu navzdol, marve? na ravnini,

 

?e pa ?e ho?e? obstaja verzja Yarisa ki gre tudi po ravnem 190. To je Yaris 1.5 16V (1497/105 ccm/KS), ki ima po katalogu prav tak?no hitrost, ni pa izklju?eno, da kak?en od teh 1.5 Yarisov ne gre tudi 195km/h.

 

Symon, lahko ti povem, da avtomobilski ?tevci pri kon?nih hitrostih "sva?ta" ka?ejo, zato so pri max. hitrostih merodajni samo zunanji precizni merilci hitrosti ( to je tisto kolo, ki ga v?asih testni avtomobili vle?ejo za sabo).

 

Ni? bati vse to jaz ?e vem. :vesel: Prvo a sploh. :P To sem iz heca objavil...

Drugo: Ja in celo kompresor kit se da dobiti za to verzijo. :D

Za tretje: Hoho ti ne ve? koliko prepirov je ?e bilo na Avtomobilizem.com zaradi pametnjakovi?ev, ki so mislili, da jim gredo njihovi 1.0 enako kot kak?en VTi. :hohoho: Samo ne da se jim dopovedati, da njim ?tevec la?e, pa da se ne meri v dolino. :P

Ampak smo zavili offtopic....

@Kaalman: Si ?e kaj ogledal?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@symon: polno glavo avtov mam, pa se nikakor ne morem odlo?it... ke?a ni, avtov pa preve? :P

 

te?ka bo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? bati vse to jaz ?e vem. :vesel: Prvo a sploh. :P To sem iz heca objavil...

 

 

No, tokrat sem ti malo uletel na elastiko ?zmeden? ?zmeden?

Ampak, kljub temu, pa naj bo to za druge, ki tega mogo?e ne vedo.

 

Kalmana smo pa zgleda ?isto zme?ali in bo mogo?e pametno, da malo odnehamo z nasveti.

V taki situaciji, bo pa? treba postaviti neke prioritete (glede izbora), se ne?ega malo odre?i in odlo?iti.

 

Zanimivo je (po Murphy-ju), da ko ne rabimo avtomobila naletimo, medtem ko pasemo firbce na veliko avtomobilov v cenovnem razredu recimo 1,5M, ko pa bi ga mi potrebovali pa so tisti, ki se nam dopadejo nekako izven dosega trenutnih zmo?nosti. Mislim, da se nekaj podobnega dogaja tudi pri Kalmanu.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo je (po Murphy-ju), da ko ne rabimo avtomobila naletimo, medtem ko pasemo firbce na veliko avtomobilov v cenovnem razredu recimo 1,5M, ko pa bi ga mi potrebovali pa so tisti, ki se nam dopadejo nekako izven dosega trenutnih zmo?nosti. Mislim, da se nekaj podobnega dogaja tudi pri Kalmanu.

 

He he,to ma? pa prav!! :bravo: Isto je blo pr meni,ko sn avto kupoval....samo ne vem ali je to res tak ali se nam takrat samo tak zdi,zaradi prevelike vneme pa?.... :whatever::D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ako kupuje? auto za brzinu sigurno si nebu? zel nekog ispod 250KS.... :bravo::ouje::bravo::ouje:

 

+ NOS

+ TURBO

+ .... :hudicek:

 

- sam malo pretjeral? :ne vem:

 

mogo?e...malo malo :hohoho:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? vzdr?ljiv avto razmi?ljaj ?e v smeri Hyundai Elantre. Za ta denar lahko dobi? letnik 2002 in 2003 pa ?e pri motorju se lahko zmi?ljuje? (bencinar/diesel).

 

?e bi jaz izbiral v tem rangu kot si si zastavil bi ?el na Elantro.

 

 

 

Od avtov, ki si jih sam na?tel sem precej ?asa vozil samo Golfa IV. Mene ta avto ni navdu?eval ?eprav je ve? ali manj korektno narejen samo je nem?ko dolgo?asen in prekleto predrag. Za 1,5M je edina izbira bencinar 1.6 pa ?e to bo letnik 1998 ali 1999 ?e ho?e? s klimo. 1.4 motorja nikar ne i??i, ker je ?isto anemi?en pa ?e zelo pokvarljiv je. Kolega ga ima skoz in skoz na servisih in ga zdaj posku?a prodat, pa nikakor ne gre ker je ?rn pa ?e brez klime :D .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ako kupuje? auto za brzinu sigurno si nebu? zel nekog ispod 250KS.... :bravo::ouje::bravo::ouje:

 

+ NOS

+ TURBO

+ .... :hudicek:

 

- sam malo pretjeral? :ne vem:

 

si predstavla? ?ensko s tako mrcino po centru mesta od semafora do semafora ? :) jaz si ne... :)

 

mislim da si "MALO" pretiral :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he! Vsi ti predlagajo neke strupene avteke,noben se pa ni v prvem postu zavzel da rabi? drugi avto-torej verjetno za ?enkico! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he! Vsi ti predlagajo neke strupene avteke,noben se pa ni v prvem postu zavzel da rabi? drugi avto-torej verjetno za ?enkico! :P:hohoho:

 

To ?e ni? ne pomeni ... ?enkice tudi zoom-zoom, nekatere dosti bolj kot kaki pravi "ma?oti" :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?e ni? ne pomeni ... ?enkice tudi zoom-zoom, nekatere dosti bolj kot kaki pravi "ma?oti" :hohoho:

 

No ja,nekatere ?e mogo?e,samo so pa hudo redke!! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem dajal predloge sem ves ?as imel na umu, da bo to najverjetneje avto za Kalmanovo boj?o polovico.

Zdaj, ko je to popolnoma jasno, bi pa Kalmanu predlagal, da povpra?a tudi Njo, kaj bi ?elela, namre? gospodi?ne, oziroma gospe imajo ?isto druga?ne poglede na uporabnost avomobila, kot mo?ki. Imajo pa? neke druge prioritete in ve?ini ni toliko pomembno koliko ?asa je potrebno od 0-100km/h, ali kak?na je najve?ja hitrost, ali je na ?tevcu izpisana ?t. 220, oziroma celo ve?, ali ima obratomer, ker tega ne bo niti opazila. Mo?ki si ne moremo predstavljati, koliko je bolj pomembno tisto ogledalce na hrbtni strani sen?nika, kot kaj drugega. In zato niti ni toliko pomembno ali na haubi nosi ime MAZDA, TOYOTA, FIAT, HUNDAY....Veliko bolj pomembno je, da ji je v?e?.

Zato mogo?e ni napa?en tale predlog:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=643613

Pa veliko sre?e pri izbiri :rozico:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In zato niti ni toliko pomembno ali na haubi nosi ime MAZDA, TOYOTA, FIAT, HUNDAY....Veliko bolj pomembno je, da ji je v?e?.

Zato mogo?e ni napa?en tale predlog:

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=643613

No ja mislim, da malo pa tudi opazi al se bo vozila v Zastavi ali pa Nissanu. In Micra upam, da je nisi dal le zato ker je ?enskam lu?tna.

Si pa dal odli?en predlog! :rispekt: Kaalman, ?e bi bil jaz na tvojem mestu bi bil zdajle ?e v Celju. :jupiii: 1. lastnik pa tako malo km. :blink: ?eprav, ?e je vse res kar pi?e ne vem zakaj jo ?e prodaja. :whatever:

Pogledati jo pa le pojdi. Za ?enkico bo tole idealno. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo Seba-samo za tebe po izredni promocijski ceni - in to ?e pred uradnim pri?etkom prodaje v SLO:

 

Chewrolet Aveo limuzina 1,2 72KM:

- klima

- elektri?na stekla

- centralno zaklepanje

- audio sistem z cd-mp3 predvajalnikom

- metalic ?rne barve

- 3 leta ali 100000km full garancije

- 6 let na barvo

.

.

.

Cena 1.950.000,00 SIT

 

ve? info na PM! :bravo:

Slikica je samo ta, ker sem na hitro iz okna slikal!

Ve? tehni?nih info pa na:

 

http://www.reimpex.si/novosti.html

post-198-1141750121_thumb.jpg

post-198-1141756765_thumb.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja mislim, da malo pa tudi opazi al se bo vozila v Zastavi ali pa Nissanu. In Micra upam, da je nisi dal le zato ker je ?enskam lu?tna.

Si pa dal odli?en predlog! :rispekt: Kaalman, ?e bi bil jaz na tvojem mestu bi bil zdajle ?e v Celju. :jupiii: 1. lastnik pa tako malo km. :blink: ?eprav, ?e je vse res kar pi?e ne vem zakaj jo ?e prodaja. :whatever:

Pogledati jo pa le pojdi. Za ?enkico bo tole idealno. ;)

 

Povdarek v mojem pisanju je bil na POMEMBNO JE , DA JI JE V?E? in ZASTAVA Ji prav gotovo ne bo v?e?. Bodi prepri?an. Hotel sem povedati, da pri tovrstnih izbirah mo?ki preve? gledamo skozi svojo prizmo.

 

Glede mojega odli?nega predloga pa vseeno tole opozorilo:

Zadnje ?ase se na avto. netu, pa tudi drugih netih, pojavljajo razni UGODNI oglasi, ki velikokorat pomenijo PREVARO, zato je potrebno pri ta najbolj ugodnih biti ?e posebej OPREZEN!!!! ..... Preveriti in ?e enkrat PREVERITI!!!! :policaj::policaj::policaj:

Vem, da verjetno to ?e veste, vendar pa kljub temu...

B)B)

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.