Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Dobra dirka je bila.

Mercedes je kot ka?e izni?il primanjkljaj motorne mo?i, kar je dobro in bo brez okvar ter s pametno vo?njo 44 ponovno prvak. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...

Nejc raje niti ve? ne komentira, odkar je LH zmagal 4 od zadnjih 5ih dirk. :unsure:

Nejc je bil na lago di Gardi s kolesom in ni bil ni? slabe volje ker ni uspel pogledati dirke...

 

:)

Lewis bo letos ponovno prvak. Sedaj je dobil momentum :jupiii:

Na ?alost se kar strinjam s teboj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nejc, samo ne TV-ja razbit, ?e bo neugoden razplet prvenstva. Ni vredno, ker kot si reku nih?e od nas nima ni? od tega, le malo dobre volje takrat :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka si ja nor....5. Na startu ima skorajda 2 sekundi zaostanka, desetinpa skorajda 4!!!!!!!!

A je bil dez?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo ja kako se je situacija skoraj ?ez no? spremenila.

 

Npr. SPA, ko sem gledal dirko in nemo?nega Hamilona napram tarde?im, sem si rekel, da bo te?ko ali nemogo?e postal letos prvak. No zdaj sem drugega mnenja.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vettel si letos ne zaslu?i naslova.

 

Ferrari pa ?e manj.

 

Prvi deluje,kot da ni 4kratni sv.prvak in da se je slu?ajno zna?el v boju za naslov in pa? kloni pod pritiskom.

 

Ekipa pa razglasena, ne zna postaviti stvari na svoje mesto, udariti z roko po mizi naj Kimi vendarle spusti Seba predse (Monza). Pa ravno ta iskrena politika brez skrivanja mi je bila pri njih v?e?.

 

Strategija pa... Kot da bi jaz namesto da grem v slu?bo ali na kolo,malo dirigiral kdo bo kaj naredil.

 

Ja,saj vem... Po bitki mi je lahko biti general,sploh iz fotelja, ampak ekipa ki ima tako (tudi) finan?no zaledje si takih lapsusov nebi smela privo??iti.

 

Ne maram Lewisa,ostajam strasten ferrari fan,ampak letos si Mercedes preprosto zaslu?i,da deklasira rde?e ?e na ?isto vseh naslednjih dirkah.

 

?e ne drugega , so v te?kih trenutkih lepo dr?ali skupaj oziroma vsaj ni v medijih zaslediti, da bodo letele glave kot pri Ferrariju,kjer kot ka?e mora ob vsakem neuspehu nekdo odleteti...

 

Pizda,ne gre to tako... Plane se postavlja za par let naprej.

 

Imam ob?utek, da bo tudi Seb hitro odletel.sploh ce mu bo Lecler vsaj priblizno pariral.

 

Sicer pa... Podpiram da je Seb poskusal danes priti mimo Maxa in Mislim da je krivda (?e ?e je od koga) od Maxa. Pa? bolj dirka?ka nesre?a.

 

Ampak veliko letosnjih dirk prej... Mah... Najmanj spo?tovan ve?kratni sv.prvak...

 

Kdor ga ?e vedno vsaj malo primerja s Schumijem... Ta ?ali mojega idola...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Seba se strinjam, da ni to nek ekstra liga dirka? in je takrat serijsko zmagoval izklju?no zaradi popolnoma dominantnega RB-ja, sovoznik je bil Mark Webber, ki mu je za las zmanjkalo (nekaj smole na zadnji dirki), da ni bil prvak 2010, kasneje ga je Ricciardo dobro sramotil in fant se je raje spakiral k tarde?im. Tak je moj pogled na njegove naslove.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede Seba se strinjam, da ni to nek ekstra liga dirka? in je takrat serijsko zmagoval izklju?no zaradi popolnoma dominantnega RB-ja, sovoznik je bil Mark Webber, ki mu je za las zmanjkalo (nekaj smole na zadnji dirki), da ni bil prvak 2010, kasneje ga je Ricciardo dobro sramotil in fant se je raje spakiral k tarde?im. Tak je moj pogled na njegove naslove.  :P

Hja... se kar strinjam... ampak... nihce od nas ne ve, koliko je kdo dober dirkac. Govorimo o desetinkah, stotinkah sekunde. Verjamem, da pride sezona, ko (ce dirkac ni ravno capo di banda v mostvu in je zato dirkalnik namenoma pisan njemu na ko?o), avto preprosto ne sede enemu dirkacu tako kot drugemu. malo srece, malo smole,cloveski faktor... Ce se ne motim, je tudi v Mclarnu 1leto button bil kar lepo pred Lewisom... pa sta bila kasneje Button in Perez pri mclarnu... isti ?morn. Torej; perez pred lewisom?.. i dont think so.

 

Kaj naredi podpora v mostvu se je za moje pojme lepo videlo leta 1999. Irvine konstantno 2koraka za schumijem. Ko si je ze kar proti sredini sezone michael nabral lepo prednost pred Irvinom, si je zlomil nogo. Na koncu ni mnogo zmanjkalo, da bi Irvine bil prvak pred Hakkinenom....

 

Jaz pri Sebu preprosto ne maram, da rine z glavo skozi zid takrat ko mu to res ni treba. Deluje kot razvajen otrok. Recimo Baku lani; namenoma se zaletet v Lewisa med s.car-om.. ne gre to tako. tako lahko kdo izmed nas zgubi zivce, ne pa nekdo, ki dobiva milijone na leto, celo zivljenje dirka in za katerega stiskajo pesti navijaci po celem svetu. Recimo tudi lani (mislim da mexico??) po radijski zvezi : " i have a message for you, charlie... f**k you..." halo, v kaksnem drugem sportu, bi dobil izkljucitev, pa ima lahko 1000x prav...

 

Predvsem pa...

Ne maram Lewisa, res ne, upam da nikoli ne pride v Ferrari, ker se zna zgoditi, da po vec kot 20ih letih neham navijati za rdece, ampak... kako je ohranil mirne zivce v Rusiji, ko je Vettel branil pozicijo ter ga v naslednjem ovinku prehitel... tale posnetek naj si vettel pogleda parkrat in ga primerja z njegovim poskusom prehitevanja Lewisa v Monzi ko je SPET rinil z glavo skozi zid in to na zacetku dirke , na dirkaliscu kjer so imeli zelo, zelo konkurencen dirkalnik....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.