Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kimi

Bravo Ferrari. Lewis pa v jok pa na drevo...

Slikaj ga, da vidim kako pleza. :)

 

Kimiju cestitke in morda cas za zmago po susnih letih.

 

Telekom danes prvic zatemnil RTL, mamujimjebem! :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kimi ne more zmagati, bonpac moral Barichella izvesti ce ne bodo v boksih zrihtal zadeve poprej. Se le Seba bori za naslov.

 

V mestu je bilo fajn spremljat in navijat za lokalne. Na drugem bregu pa Alfa Romeo s svojim stantom :)

Jutri zjutraj pa cez Monzo v Como...

post-2637-0-87243900-1535823004_thumb.jpeg

post-2637-0-96676500-1535823039_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komentar danes legendaren;

 

vettel: YEEES!!!
mehanik: P2, P2!!!
vettel: We'll speak after....

 

:zvizga: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma da ju3 Seb zmaga... se spomnim ko sem bil leta 2000 v Monzi in je Schumi zmagal... norisnica ?

 

Forza Seb.

Kolikor sem danes gledal kvalifikacije ima Kimmi mnogo ve? simpatizerjev oz. navija?ev kot Vettel. Torej, ?e mu dovolijo zmagati, bo ?e ve?ja takoimenovana nori?nica.  :P

 

Bo pa itak Hamilton prvak, tako da mu lahko pustijo zmagati po vseh su?nih letih brez uspeha.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem danes gledal kvalifikacije ima Kimmi mnogo ve? simpatizerjev oz. navija?ev kot Vettel. Torej, ?e mu dovolijo zmagati, bo ?e ve?ja takoimenovana nori?nica.  :P

 

Bo pa itak Hamilton prvak, tako da mu lahko pustijo zmagati po vseh su?nih letih brez uspeha.  :ouje:

Ja,kimi je priljubjen... ne recem... edini stare ?ole, poleg alonsa... ampak, ker sem navijac ferrarija ze od sezone 1996 , v dobrem in slabem in se Seb bori za naslov je jasno za koga drzim pesti.

 

Hamilton prvak? Pa ne letos. Saj ce se prav spomnim sva nekje pri zacetku sezone stavila za pijaco in kebab , kdo bo prvak? . To ?e velja? ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma da ju3 Seb zmaga... se spomnim ko sem bil leta 2000 v Monzi in je Schumi zmagal... norisnica ?

 

Forza Seb.

Ne spomnim se leta, a je bilo to takrat ko sta vodila mclarna, pa je hakkinenu pred coultardom sel motor, v isti sapi pa schumi mimo?

Bil tudi jaz in zanimanje je bilo tako, da smo iz sobote v nedeljo morali prespati na stopnicah parabolice da smo dobili prostor.

Ob 03:00 je bilo kot da bo start....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne spomnim se leta, a je bilo to takrat ko sta vodila mclarna, pa je hakkinenu pred coultardom sel motor, v isti sapi pa schumi mimo?

Bil tudi jaz in zanimanje je bilo tako, da smo iz sobote v nedeljo morali prespati na stopnicah parabolice da smo dobili prostor.

Ob 03:00 je bilo kot da bo start....

Ravno sem pogledal rezultate iz tega leta,hakkinen drugi,ralf tretji,coulthard odstop v krogu 0 (mislimda je bil start ponovljen). To je bila tista dirka,ko se je schumi po zmagah izena?il s Senno , ko je guma z dirkalnika mislimda Barrichella ubila varnostnika o stezi in tistega leta je schumi prvi? postal prvak s Ferrarijem.

 

Se pa spomnim tistega odstopa Hakkienna v Monzi ja. Mislim da je bilo kako leto kasneje,vem kako se je zlomil v travi pred kamerami. Ko je ?e takratna ?ena rekla da ga takega ne pozna...

 

Jebemu,?e 18let je od tega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ja dosti kasneje bilo ja. Ta dirka ki jo omenjam je bila pa prej (z Irvineom) 1998

 

https://youtu.be/4395MlxIlYo

 

Cela norija ker se je par krogov mimo peljala kombinacija mcl mcl fer fer potem pa kar naenkrat mimo fr fr....folk je jokal.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa da Kimi knouckoutira lewisa...

Zakaj pa, a da kompenzira neumnost prvega zvezdnika mo?tva?  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem gledal a na ita radiju so lepo rekli da je ferrari pokleknil, in da je bil Lewis edini ki je danes dirkal. Ter tudi da je po mosko in posteno sel nad Seba. Sokomentator je rekel, to je bil Michaelov manever.

 

Zakaj bi ga pa iz?vi?gali??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.