Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Pa sej se hecate no... ma ne morete biti ?iv?ni zaradi teh jokav?kov in padav?kov - ?e tko ne morem fuzbala gledat pol pa ?e tala barca polna simulantov - doma sem se ?e z mat zaka?il, k jih kr neki brani pa opravi?uje. :whatever:

 

 

sicer pa ve? o tem

http://www.youtube.com/watch?v=DhYU_znLSRk&sns=fb

 

:rolleyes:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Navijam ?e zmeri za RM, gledal pa niti ne bom, naj bo kar ?e, zdele gremo za?urat k zmaji! Boste ju3 poro?ali kako je bilo! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss me mal provocira in bom nasedel

 

Obstaja ?e en drug video:

http://www.youtube.com/watch?v=XBUw_nKDN8I Predvsem oni del o mesarjenju si poglej...

 

Res da se Biskvit pa Aleves prevec me?eta, to ne bo zanikal noben. Samo razlika tem da se me?e? po tleh je da dela? sramoto sam sebi in ne ?kodi? drugim igralcem.

Realovci, ki pa vestno brcajo, hodijo po gle?njih, nogah, rokah delajo sramoto ?portu, klubu in sebi. Za povrh pa niso prav ni? slab?i diver-ji, CR7, diVer Maria, Marcelo....

Sta se pa v tej sezoni biskvit in alves umirila s padajem, pri madridu pa se tudi CR veliko manj valja po tleh zadnje ?ase.

 

Res da je doskrat enga brezveznega valanja, samo razumeti da je tudi treba, kar nam na TV-ju zgleda nedol?na brca, je to brca ?loveka, ki ima veliko ve? mo?i v nogah + spodaj ima ostre kopa?ke. Jaz vem da v polnem zamahu noge ne bi mel takega ?usa, kot kak profi, ki premakne nogo za par stopinj.

 

Anyway:

In danes je Pepe ?e enkrat pokazal kako psihi?no motena oseba je on.

Njegov dive, ko naj bi ga Cesc po faci je bil ?akelj poln smeha, tisto kako je zahodil Messija pa vi?ek idiotizma.

 

Muri?i v igro s prakti?no 6 branilci + enim obrambnim vezistom. V momentih so igrali v zadnji liniji s 5-imi komadi. (tlele bi pasal un moj predlagan sme?ko)

Gol se jim je usral, ko je Pinto zajebal, drugo pa prakti?no niso imeli ?ans, razen ?e strel Benzemaja.

Posest ?oge so imeli 23% in oni bi potem radi zmagal. ?e bo taka slika na povratni, se ni bat za zamgo. Skrbijo me le prljave igre Mou in Co.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok smo pa zapravili prilo?nosti tja do 40. minute......

P.S. Pol sem zaspal... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kako je pa Pepe pri prvem in Carvalho pri drugem zaspal....

http://www.youtube.com/watch?v=ELXVwrIhUYY

 

Hvala a ne....

 

Barcelona bo vedno zadevala gol ali 2, tako igro ima, in bunker brez napada pa? ne more zmagat.

Ni pa ?e konec, Real mora dati vsaj 2 gola sedaj v Barceloni....da vidimo to odprto igro.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena velepredstava najbolj?e ekipe vseh ?asov :rispekt:

 

Kolk se je smotan ponavljat :rulam: ...sam rezultat v bistvu sploh ne poka?e dejanske razlike...niso mel za kruh :hudicek:

 

o pepetu pa ?koda besed :angry2:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr povratne tekma. Spet bo na no?.

 

To pa ne vem ali bi napisal pod: To je kr smeh al sem...

 

?panska zveza ni dala nobene kanzi Pepe-ju ker je ta namerno pohodil Messiju dlan/prste.

 

Sem pa to ?e itak napovedal, da se bo zgodilo. ?panska zveza reaigra samo ?e kdo po?infa njih, ?e se pa svinjarije na igir??u dogajajo, sploh ?e jih to delajo Realovci, so pa slepi k krti.

 

Angle?ka zveza je za enak prekr?ek ?e kaznovala onega kretena Balotelija, za tekmo, ki se je odvijala 3 dni kasneje kot klasiko.

 

U glavnem, jutr bo pestro pa upam da se vse dobro izide, za Culete sevede.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet ne bom vidu....

 

Pepe bo fasu rdecga za nazaj in kalimero bo spet imel izgovor....tako bo haugh.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi jih takole opremil pa da vidimo kolk bojo ?e simuliral. :hudicek:

 

!

 

?koda za real :hudicek:

 

barca zakon. :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole u?eri je pa blo napeto kot ?e dolgo ne. Zakaj Real ni tako igral doma?

Da niso ?li naprej se lahko zahvalijo samo zgre?eni taktiki Muri?ija doma in tudi slabi scre?i.

 

Roko na scre, v?eraj je bil Real bolj?i. Meli so ve? ?ans, bolj so bli nevarni.

 

Kaj so pa na?i po?el mi pa ni jasno. ?e enkrat letos zapravil 2:0 vodstvo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Daskan, mogo?e bi bilo za RM ?e ugodno, ?e bi bila prva tekma v Kataloniji (pa bi se recimo pa? kon?ala 2:2), potem pa povratna na Santiagu Bernabeu, pa bi vedeli kako in kaj (koliko golov) je treba rokovat z va?imi! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bla prva 2:2 na Camp Nou, bi na povratni gledali identi?no sliko. Mourinho bi postavil bunker, ?e huj?i kot ga je. In dvomim, da bi on na prvi tekmi ?el s tako napadalno postavo, kot je ?el danes, ko ni imel kaj ve? ?uvat.

 

Sanje o nekem povratku jim je bolj omogo?ila slaba igra Barce, kot pa tako odli?e Madrida. V?eraj se lahko zahvalim le sre?i, da niso na?i izpadli, tle ni kej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Murinjo je odkar je pri?el v Inter, Real vpeljal negledljiv fuzbal, pa take zvezde ima, one morajo pa vse na svoji polovici igrati. Samo dokler bo v Obrambi butec Ramos je vsak bunker premagljiv :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi ?e v ?elsiju je bil bolj defenzivno naravnan. Samo v Realu si je naredu najve? sramote.

 

Ga je pa vsaj Pep nau?il malo poni?nosti. Ni se mu pustil sprovicirat pa ?e na igri??u ge je zmeraj ?olal.

 

Najbolj me zdej matra firbec kako bo naprej v prvenstvu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.