Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Upam da niste tuki gor sami ne?portni tipi, in tudi ?e ste nogomet verjetno vsaj gledate, ?e ?e ne igrate.

Verjetno ima vsakdo svoje mnenje, svoj najljub?i klub, igralca.....zato upam da se bojo kresala mnenja

:)

Kje sploh naj za?nem, tem je veliko!

-Liga prvakov

-Liga Si-mobil

-prihajajo?e svetovno prvenstvo

-itd., itd......

 

Dejte se mal vklju?it v debato, ker zadnje ?ase je tale forum kr mal mrtev :(

 

Evo bom kr jst za?el.

Kar se lige prvakov ti?e mislim da letos ni kak?ne velike dileme, barca bo razturala vse :bravo:

Imajo najbolj?o igro, najbolj?ega igralca sveta (veste koga mislim) in odli?nega trenerja.

2006 je njihovo leto!

 

 

 

Kar se slovenskega prvenstva ti?e pa se itak ve kje se igra najbolj?i nogomet :D ......na primorskem! :bravo:

post-418-1142241360.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se slovenskega prvenstva ti?e pa se itak ve kje se igra najbolj?i nogomet :D ......na primorskem! :bravo:

 

khmm,khhhmmm,no ja,ker sn iz MB,verjetno ne rabim poudarjat za koga navijam... :D Mate pa? trenutno primorci res dobro urejene razmere v va?ih klubih,samo ko se na? ljubi klubek po?tima,bo spet vse po starem! :bravo:

 

Kar se pa lige prvakov ti?e,pa se strinjam s tabo,tudi jaz sn za Barco! :bravo: Res sn bil vesel,da so izlo?li toti napihnjeni Chelsea! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se evrope ti?e, sem ful za Real, Milan in Arsenal, ful pa ne maram predvsem Bajrna, Juveta in Mn? Junajtid!

 

Rprezentance so mi pa ok Tulipan?ki, Angle?i in ?panci, ful so mi pa bedni ?vaboti in ?e kak?en mogo?e! :D

 

Od Slo lige pa geografsko gledano moram navijat za Dom?ale, pa ?e vodjo na lestvici se mi zdi, ?eprav nivo na?e lige je pa u pi......! <_<

 

P.S. Uklop?i?, dej nehaj po?as navijat za SCT olimpijo, ker niso ve? v prvi ligi! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

doma?a liga: Dom?ale (ne glede na geografsko poreklo),

Liga prvakov/Evropa: Arsenal

reprezentanca: SLO, ... (nisem se ?e odlo?il, he he)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Liga prvakov: Barca ali pa Milan

Svetovno prvenstvo: Brazilija ali Anglija.....ali keri tretji :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

liga prvakov: barca

Svetovno p.: Brasil

 

Si mobil: Mb vijol?ni (jah... optimist pa? :mi pijemoo: )

 

Ja BrainLess,se sn jaz tudi ve?ni optimist,samo ta sezona mislim,da ?e ne bo na?a,naslednja pa mo?no upam,da zopet! :bravo: Ali pa se motim,se ve? kaj pravijo-vijolice cvetijo spomladi! :ouje:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Ja BrainLess,se sn jaz tudi ve?ni optimist,samo ta sezona mislim,da ?e ne bo na?a,naslednja pa mo?no upam,da zopet! :bravo: Ali pa se motim,se ve? kaj pravijo-vijolice cvetijo spomladi! :ouje:

 

jah... cvetijo, cvetijo...

 

za?eli slabo proti celju, nadaljevali malo bolj?e proti dravi...

je res da je ekipa pomlajena in da lahko po tej (?e skoraj izgubljeni sezoni :( ) upamo na naslednjo!

 

upam da bo vsaj pokal na?!

 

p.s.: da nebo kak?nega nesporazuma - nisem neki te?ki lokal patriot

 

ampak ni? ?e ni izgubljeno :P (s5 optimizem) :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upanje umre zadnje a?

 

Sej maribor mi je vedno bla simpati?na ekipa, edino pra?nikarja ni smelo bit zraven, ker ta tip je pa najve?ji zajedalec slovenskega nogometa. Meni se je s tem njegovim prodajanjem igralcev zagnojil za vse ve?ne ?ase.

Ob?utek imam da bi ?e lastno mater prodal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

No,da malo obudim to temo. Malo pred za?etkom velikega finala lige prvakov,kaj pravite gdo bo zmagal? Jaz navijam za Barcelono,pa ostali?

 

Barca,Barca! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je Barcelona zmagala. Lehmann je bil ?tor pa je to veliko stvari za sabo potegnilo. Arsenalovci so bili na koncu ?e kar zmatrani. Vse ?estitke Barci.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainY

si izpolnil kak?no sre?ko, sigurno bi dobil glavno nagrado

barca je bila v 2. pol?asu fantasti?na :rispekt: v nalivu se ?ele opazi, kdo bolj?e igra

 

 

hehehe, v slu?bi sem se zabaval, da bom ?el dvignit 100.000 sit in stavil na rezultat 2:1... malo mi je ?al da tega nisem naredil...

 

druga?e pa super finale, ?e bogec je jokal, pa ?e sodnik podkupljen :hohoho:

 

to je to!

 

 

pa dobro jutro!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No lige prvakov je blo konc, zej me zanima kere adute imate v rokavu za SP!

 

Jaz bom najbl navijal za ?pance (?e bi biv cajt da kej nrdijo), pa tut Nizozemce, od velikih pa mi je ?e v?e? Ingland, fuuul pa ne bom navijal za doma?ine! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.