Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Sm se kar mal tresu za napredovanje Milana, no ?eprav mi je tudi Arsenal kar v?e?na ekipa, je pa bila odli?na tekma! :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred tekmo nisem niti mislil, ob pol?asu pa ?e upal na ?ude?. Meni ja Arsenal dokaj v?e?en, v angliji navijam za njih. Dobr Wneger je malo zabluzil, ampak pustmo zdej to.

V?eraj je Arsneal pokopal Rositcky, res da je bil predviden skoraj kot edini kreator igre, ampak natan?nost njegovih podaj je bila katestrofa. Song je kreiral ve? ?ans, kot defenzivec. ?eh se tudi ne odkupi z onih golom, ki je bil plod ve? sre?e kot pameti. ?koda da RvP ni zadel tisto zlato ?anso.

 

Dons pa Barca. Moralo bi it, ?eprav so neki spet po?kodbe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, kaj se gre ?panska zveza. Zdaj mislijo Piqueja kaznovat, ker ko je dobil rde? karton je rekel sodniku, da je komaj ?akal da mu ga poka?e.

 

Niti malo se pa niso zmrdnili, ko je Iker kurcal sodnika po pokalni tekmi, Mourinha, ki je ?el ?akat sodnika pred avto in ga tam kurcal. Niti za vse butalnosti Pepe-ja in kasneje tudi Ramosa.

 

Kot je Pep rekel, samo smo krivi da zaostajamo, samo nismo pa krivi da smo zadaj 10 pik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, kaj se gre ?panska zveza. Zdaj mislijo Piqueja kaznovat, ker ko je dobil rde? karton je rekel sodniku, da je komaj ?akal da mu ga poka?e.

 

Niti malo se pa niso zmrdnili, ko je Iker kurcal sodnika po pokalni tekmi, Mourinha, ki je ?el ?akat sodnika pred avto in ga tam kurcal. Niti za vse butalnosti Pepe-ja in kasneje tudi Ramosa.

 

Kot je Pep rekel, samo smo krivi da zaostajamo, samo nismo pa krivi da smo zadaj 10 pik.

 

danes tudi kapetana ne bo.

Pep se malo ?para, ampak zadnji? proti Sportingu je ?e kazalo da ga boli za la ligo, proti koncu je pa le oro?je v igro poslal, in pokazal da ?e ni obupal.

 

Ampak ?e vedno mrzlih - 10, vsaj -7 do elclassica bi rabil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Messi - 5 golov. :punk::P

 

mail je car, ampak je bil malo sebi?en v?eraj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mail je car, ampak je bil malo sebi?en v?eraj....

 

Upam da je to sarkazem. :D V?eraj je vse ?ivo zadel in tudi ?timal akcije po celem igri??u.

 

Peleta nisem gledal ker sem premlad, Maradono sem ujel bolj na drogi kot pa ?ogi, ampak vseeno mislim da Messi presega oba. ?e pobere ?e svetovno prvestvo, bo pa najbolj?i brez debate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da je to sarkazem. :D V?eraj je vse ?ivo zadel in tudi ?timal akcije po celem igri??u.

 

Peleta nisem gledal ker sem premlad, Maradono sem ujel bolj na drogi kot pa ?ogi, ampak vseeno mislim da Messi presega oba. ?e pobere ?e svetovno prvestvo, bo pa najbolj?i brez debate.

 

niti ne v prvem pol?asu je mel kar nekaj levo-desno opcij ko je ?utiral mimo :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Daskan - ne verjamem da je Argentina zmo?na osvojit SP. :ne vem:

 

Jah te?ka bo. Predvsem na ra?un obrambe. Napad in vezno vrsto imajo kar solidno. Napad je sploh odli?en, Messi, Aguero, Lavezzi, Higuain. KAr bojo mogl popravt v napadu je realizacijo, ker Messi jim zrihta miljon ?ans na tekmo, pa ostali falijo vse mo?ne zicerje.

 

Ampak ?e se jim vse poklopi in dobijo ugodne nasprotnike, kot je to imel na zadnjem SP-ju Urugvaj, ki so meli lahko skupino in potem tudi dokaj lahek knock-out.

 

?e po?timajo obrambo, kar je mo?no v dveh letih, in v vezni nekega kreativca (pastore?), potem mislim, da bi ?lo. Najbolj pomebno pa, da dobijo enega solidnega trenerja, ki bo znal ?pilat Messija. Na pa tko kot prej?nji, ki mu je prepovedal vra?anje na sredino. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo dober video, kjer se vidi na kake na?ine poizku?ajo zaustaviti Messija, v 90% bi drug igralec bil ?e na tleh....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne glede na rezultat si pi?e golman basla novo poglavje v svoji karijeri

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oba ?panska kluba se lahko v LP sre?ata ?ele v finalu, vmes pa vidim 2 veliki oviri (za obe ekipi) al pa celo 3, npr.; Bayern, Milan in Chelsea. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.