Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Pride v Manchestru Rooney s petimi frendi v gostilno:

- 6 pirov

Natakar:

- Six pack prodajajo poceni za vas v City mestnem delu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidić-a je zgleda Sarma poslal neposredno v penzijo! :blush:

 

Baje ne bo ve? igral za Orlove!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj utrinkov s tekme, kjer je bilo vzdu?je enkratno, sploh Jankovi? je s svojo prisotnostjo dvignil navija?e ("Je*i se Zoki." in pa napis "Prej odcepitev ?tajerske pade, kot bo Jankovi? predsednik vlade."-Nekaj v tem smislu).

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj utrinkov s tekme, kjer je bilo vzdu?je enkratno, sploh Jankovi? je s svojo prisotnostjo dvignil navija?e ("Je*i se Zoki." in pa napis "Prej odcepitev ?tajerske pade, kot bo Jankovi? predsednik vlade."-Nekaj v tem smislu).

 

Ja res - vi?ek intelegence :notworth: Sicer pa nih?e nikogar ne sili, da smo skupaj... :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzami kakor ho?e?. Izbral je najslab?i ?as in najslab?e mesto za pridobivanje volilcev.

 

Hehe... zdaj sem se spomnil ?e enega dogodka :D Eden od viol je pre?printal celo igri??e (varnostnik ni mel za burek) in med GD vrgel baklo (to res ni bilo najbolj primerno), in tisti najzanimivej?i del- ded se ?e zadnji? za?printa in med tem ko se po trebuhu podrsa kot da bi zadel gol, pripravi roke za vklenitev in tako oble?i :jupiii:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaradi takih primitivcev, nikoli ne bom peljal otrok na tekmo nogometa v SLO, pa ?eprav mamo radi ?port.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi zaradi tega mene tu ne bodo videli. Res pa da je to povsod.

Me pa je impresioniral to v Barci, da so an tekme hodile cele dru?ine, ali pa veliko starej?ih ljudi.

Res da so tam orenk ?li v zatiranje huliganov, zato se po drugi strani pa spopadajo s pomankanjem atmosfere, tam je vse bolj gledali?ko. Se sedi, ?ve?i semena, in se sem pa tja ?vi?ga ali pa ploska. No sej so tekme kjer je bolj ?ivahno ampak je vse bolj mirno, ker je meni vseeno v?e?. Raje vidim, da pridem z dru?ino na tekmo, kot pa da se bojim ali me bo kdo za?tihal ali pa zakuril.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi zaradi tega mene tu ne bodo videli. Res pa da je to povsod.

Me pa je impresioniral to v Barci, da so an tekme hodile cele dru?ine, ali pa veliko starej?ih ljudi.

Res da so tam orenk ?li v zatiranje huliganov, zato se po drugi strani pa spopadajo s pomankanjem atmosfere, tam je vse bolj gledali?ko. Se sedi, ?ve?i semena, in se sem pa tja ?vi?ga ali pa ploska. No sej so tekme kjer je bolj ?ivahno ampak je vse bolj mirno, ker je meni vseeno v?e?. Raje vidim, da pridem z dru?ino na tekmo, kot pa da se bojim ali me bo kdo za?tihal ali pa zakuril.

 

Na Nou Campu sem bil najbolj zivcna oseba...pa tudi to da se stadion napolni v 5 min in izprazni enako....takrat se 65.000 ljudi, nikjer guzve, nikjer panike,....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Nou Campu sem bil najbolj zivcna oseba...pa tudi to da se stadion napolni v 5 min in izprazni enako....takrat se 65.000 ljudi, nikjer guzve, nikjer panike,....

 

Tako je. Vse je urejeno. Bil tudi na tekmi z 95.000 glavami in tudi nobene panike. Najbolj pa me je fasciniralo praznenje stadiona. In kako policija zapre ceste, da se pe?ci spravijo do podzemne ali svojih mopedov.

 

Grem pa ne eno tekme olimpije, pa mi pred nos skos ska?e kak navija?, ki se ho?e stepst z navija?i nasprotne ekipe, skos neki grozijo, pa drugega kot ?aljivk ne znajo uporabljat za navijanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e gleda? tekmo med huligani mora? pri?akovat da se bo kaj takega tudi zgodilo. ?e sedi? vstran med ostalimi ljudmi se pa nima? prav ni?esar za bat, ampak samo u?iva? in gleda? ter se tu in tam nasmeje? najrazli?nej?im idejam teh srboritne?ev ;) Skrb da bi me kdo za?tihal na tekmi v slo mi ?e na misel ni pri?la :huh:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kle se postavlja eno resno vpra?anje in sicer zakaj se sploh ?e prirejajo take tekme kot je omenjena, kjer vsi vedo, da bo pri?lo do pizdarije - ampak res ?isto vsi, policija, redarji, organizatorji, klubi, sodniki, delegat, gledalci in sami huligani.

 

A stro?ek vse te organizacije in odprave ?kode je res ni?ji kot, ?e bi se prepre?ilo huliganom vstop in recimo neprodanih tistih 1000 vstopnic takim grupam? ?e bi ljudje vedeli, da huliganov ne bo verjamem, da bi pri?lo ?e vsaj 1000 tistih, ki tako ne pridejo in bi bil priliv v bistvu ?e ve?ji, da ne govorim tudi o renomeju nogometa, ki so ga nekateri spravili na nivo primitivizma in jim je kot tak postal hrana za intelektualno depriviligirane hendikepirance.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za razmislit :bravo: Je pa res, da pride na tekmo tudi veliko tak?nih, ki si ?elijo nekega dodatnega dogajanja, kot je na primer to kar po?nejo huligani- to je pa najbolj ?alostno. Jaz sem miren navija? in rad navijam, ampak ?e raje gledam :) Ve?ini se vidi, da doma niso oni tisti, ki nosijo hla?e in je tukaj edina prilo?nost, da iz sebe spravijo jezo :P Seveda so to "navadni" navija?i...z dodatnim alkoholom in drogami pa dobimo huligane.

 

?e pa za primer vzamemo ZDA in njihovo gledanje nogometa: ?i?aj, se ba?i s fast food-om in gledaj. Nisem prepri?an, sem pa sli?al da tam ne ?vi?gajo, ne ploskajo, kaj ?ele kaj huj?ega.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sme? gledati samo ?rno belo in na eni strani imeti gledali??e na drugi strani pa vandalsko divjanje.

 

Vmes je ?e cel kup nians in tisto tam je pravo navijanje. Pravi navija? se bo drl in posku?al z vzpodbudnim vzklikanjem bodrit svoje in z ?vi?ganjem nagajat nasprotniku. In vse to se da na zelo kulturni ravni brez teh neuravnove?encev na tribunah. Zato grem ?e vedno pogledat kako ko?arkasko tekmo pa ?e kak?en hokej na fuzbalu pa sem bil nazadnje na otvoritvi sto?ic potem pa me je vse minilo in tud ob takih dogodkih mi je za fuzbal ?edalje manj mar. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pa za primer vzamemo ZDA in njihovo gledanje nogometa: ?i?aj, se ba?i s fast food-om in gledaj. Nisem prepri?an, sem pa sli?al da tam ne ?vi?gajo, ne ploskajo, kaj ?ele kaj huj?ega.

 

wrong! takole to zgleda ?ez lu?o ;)

navijanje:

 

?e malo navijanja :P :

http://www.youtube.com/watch?v=lHoJacXSm0U...feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4hCpNc45VJI...feature=related

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sme? gledati samo ?rno belo in na eni strani imeti gledali??e na drugi strani pa vandalsko divjanje.

 

Vmes je ?e cel kup nians in tisto tam je pravo navijanje. Pravi navija? se bo drl in posku?al z vzpodbudnim vzklikanjem bodrit svoje in z ?vi?ganjem nagajat nasprotniku. In vse to se da na zelo kulturni ravni brez teh neuravnove?encev na tribunah. Zato grem ?e vedno pogledat kako ko?arkasko tekmo pa ?e kak?en hokej na fuzbalu pa sem bil nazadnje na otvoritvi sto?ic potem pa me je vse minilo in tud ob takih dogodkih mi je za fuzbal ?edalje manj mar. :ne vem:

 

Jap, treba je ujet ono pravo nijanso in to je to.

Ena ?tprija recimo: sestra je bla enkrat na ?tadiomu v Barci in je bila prijateljska tekma med Argentino in ?e enimi. ?tadin je bil bolj prazen ampak je sestra pravla, da so argenticni naredili dale? najbolj?e vzdu?je kar jih je videla. Prakti?no so imeli 90minut koncerta tam na tribunah. Skos so igrali in skos so peli in navijali.

 

Tle se morjo usest vodilni v klubu in vodle navija?kih skupin in re?t kaj je kaj. Tko pa vsi samo stran pogledajo ali pa ?e naprej hujskajo pa ka?ejo s prstom drugam. Tistim, ki delajo probleme se ne proda ve? kart, ?e jim karte zrihta kolega se ?e kolegu prepove.

Ne vem pa kaj gre po glavi onim huliganom, koga mislijo da s tem impresionirajo.

 

 

On the other note: Barca spet lu?no zmagala, ?eprav niso glih igrali fantasti?no. Pa naj ?e kdo re?e da Messi ne more ni? brez Inieste pa Xavija. Dve tekmi sta ostala Xavi in Iniesta zdaj na klopi in na obeh Messi zabije 3 gole.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ves, sah :D

 

Balinanje, ker ima najvi?jo stopnjo umrljivosti. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.