Skoči na vsebino

Planica, Planica - pa ne sladoled :)


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kok ste kej feni poletov? <_<

 

Men je to skoraj najljub?a zadeva kar se ?porta ti?e in ?kod da ne morm it, ker moram cev viknd delat, edino ?alostno je da je to vse skupaj bolj en pijanski praznik, ko marsikdo ne dojame zakaj je sploh tam, samo jeb.at ga, taki smo! :bravo:

 

Upam na kak?en nov rekord, ?eprav ?e zdej si te?ko predstavlam kako zgleda skoraj 250 m po zrak letet! :rispekt:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav ?e zdej si te?ko predstavlam kako zgleda skoraj 250 m po zrak letet! :rispekt:

 

?isto enostavno:se spusti?,se odrine?,leti?,pa pristane?.... :P:jupiii:

 

Ja jaz tudi upam na kaki novi rekord,da prebijemo mejo 240 metrov! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah ?e 100 metrov po luftu leteti je veliko. :rispekt:

 

Probaj ti sko?it 10 metrov,pa pol povej! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, rekord (saj ne vem kok natan?no je) Planice je ve? ko 2 fuzbal igri??a po dol?ini. in tok ?asa bit v luftu. [a imamo kak?nega smajlija ki ?vica?] men je bilo takrat fajn ko so ?topali koliko ?asa je letalec v zraku. pa ubogi Ahonen lansko leto (je s hrbtom pretipal skakalnico).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekord je 239 metrov,seveda postavljen v Planici lansko leto! :jupiii:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ampak z rekordi bo pa te?ka, ker vodstvo takoj zaparanoji, pa pri tem zmanj?a za 5 zaletnih mest, tko da ob tem bi moral na zaletni rampi nekdo skakalca mal porinit, da dobi pravi zalet! :bravo:

 

Zdele se mam pa kr fino: gledam posnetek planice in ob tem jem svojo ledeno ve?erjo - planico (p.s. v tu?u je samo 499 sit)! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Hja...res je dost ?alostn, da so skoki v Planici postali Slovenski praznik pijancev (povzemam po naslovu v ?asopisu).

 

Ampak kaj ?mo. Kokr jim pa?e...ane?

 

Sam pa zimskih ?portov ne spremljam...ne vem...ajde...na Lisici sem bil letos, pa ?e to nebi, ?e nebi bil povabljen.

 

Je pa dolina pod Poncami zlo lepa tud poleti, ko se gre? mal po?etkat po okoli?kih planinah.

 

Grega...tuj mi smo lezl gor na zaleti??e in pol po bregu dol v areno....hehe...mene ne dobijo gor s smu??ami!!! Svaka jim ?ast, res!!!

 

?e tista mala tam v okolici Kranja je kr huda. Smo z mojo biv?o firmo pokrival komandni stolp.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Kaj pravte, a bo letos WR padu, jz nekak ra?unam na na?ga Kranjca, da bi bil najbolj?i (je namre? 1. letalec sezone na svetu)! :danzoman::bravo::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj 'popravim' ugled planice, ni ve? taka pijanica, so pa seveda posamezniki, ki slabo vidijo na dale? in si izostrujejo vid s substancami. :bravo:

 

Vsako leto sem, tam zadnji 2 leti z otrokom, in nikoli ni panika glede tega, pa vsaka jim ?ast za organizacijo parkinga, prej ko pride?, vi?je parkira?, hitreje gre? dam :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok ste kej feni poletov? <_<

 

Men je to skoraj najljub?a zadeva kar se ?porta ti?e in ?kod da ne morm it, ker moram cev viknd delat, edino ?alostno je da je to vse skupaj bolj en pijanski praznik, ko marsikdo ne dojame zakaj je sploh tam, samo jeb.at ga, taki smo! :bravo:

 

Upam na kak?en nov rekord, ?eprav ?e zdej si te?ko predstavlam kako zgleda skoraj 250 m po zrak letet! :rispekt:

 

ja sej, tak ku moj sestri?, gre gledat tekmo u ?ivo, pa mene kli?e domu kdo je zmagu :mi pijemoo: :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj 'popravim' ugled planice, ni ve? taka pijanica, so pa seveda posamezniki, ki slabo vidijo na dale? in si izostrujejo vid s substancami. :bravo:

 

Vsako leto sem, tam zadnji 2 leti z otrokom, in nikoli ni panika glede tega, pa vsaka jim ?ast za organizacijo parkinga, prej ko pride?, vi?je parkira?, hitreje gre? dam :bravo:

 

Da ti kr iz prve roke povem, da danes je bil zaradi ?tevil?nih otrok v Planici dan brez alkohola, kar pomeni, da se ga ni dalo nikjer kupiti. Seveda pa to ne velja za tiste, ki so ga pripeljali s seboj. Sem opazil precej prepitkov, tu so prednja?ili predvsem Poljaki in Nemci...;))

 

Rekorda pa verjetno tudi letos ne bo....re?ija res malo preve? pretirava z zni?anjem naleta..Sem videl v ?ivo R?morenov polet pri 230,5m in je bil pristanek povsem lahkoten. Zatem so pa drasti?no zni?evali nalet do obeh najbolj?ih avstrijcev ter Ammana, ki pa seveda brez vzletne hitrosti niso zmogli takega poleta.

?koda za Kranjca, kljub lepi daljavi...ob takih pogojih, kot jih je imel R?moren, bi ?lo preeecej dlje...:))

 

se pa razume, da bo v naslednjih dneh alkohola v Planici spet na pretek...?e danes nas je bilo okoli 13.000 gledalcev, v soboto in nedeljo napovedujejo ?ez 30.000....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.